40x60, 50x60, 50x70, 60x60, 70x80, 80x80
- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | termoaktywna otulająca tkanina 110g/m2 64%bawełna, 36% włókno outlast |
40x60, 50x60, 50x70, 60x60, 70x80, 80x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | termoaktywna otulająca tkanina 110g/m2 64%bawełna, 36% włókno outlast |
50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90%+puch gęsi 15% |
| Poszycie: | inlet 100% bawełna 140g/m2 |
50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% export |
| Poszycie: | ultra delikatny inlet 70g/m2-batyst |
40x40
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | naturalna |
| Wypełnienie: | 100% wełna merynosów |
| Poszycie: | 100% bawełna - splot satynowy |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | naturalna |
| Wypełnienie: | 100% wełna alpaki peruwiańskiej |
| Poszycie: | batyst bawełniany 100% |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | naturalna |
| Wypełnienie: | 100% wełna kóz kaszmirskich |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 50% bambus/ 50% bawełna |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe |
40x40, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno DACRON® Infinity |
| Poszycie: | delikatny batyst- 100% bawełna |
40x40, 40x60, 40x80, 50x60, 50x70, 70x80, 80x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | naturalna |
| Wypełnienie: | 50% Tencel™, 50% HCS - włókno wielokanalikowe wysokosprężyste silikonowane |
| Poszycie: | 50% Tencel™ / 50% Bawełna / Batyst |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno OUTLAST |
| Poszycie: | delikatny batyst- 100% bawełna |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka Advansa Quallofil Premium |
| Poszycie: | 100% batyst |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | Advansa Aerelle® Blue - ekologiczne włókno HCS, wielokanalikowe, wysokosprężyste, w postaci puszystych kuleczek |
| Poszycie: | delikatny biopercal - 100% bawełna |
40x40, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | luksusowe, antyalergiczne wypełnienie LuxFill |
| Poszycie: | biopercal (100% bawełna) |
40x40, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno DACRON® Infinity |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% bawełna |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno PureBall |
| Poszycie: | mikrofibra francuska- 100% polietser |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | mikrofibra francuska- 100% polietser |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | mikrofibra francuska- 100% polietser |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 100% bawełna |
40x40, 50x60, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 100% bawełna |
50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 100% bawełna |
50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | mikrofibra francuska- 100% poliester |
15x45, 20x60
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 100% bawełna |
15x45, 20x60
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | pikowana mikrofibra francuska- 100% poliester |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | puch syntetyczny 100% granulat P-95 |
| Poszycie: | policotton - 50% bawełna |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | sztuczny puch 100% granulat |
| Poszycie: | 100% poliester z włóknem węglowym |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulkowe włókno HSC silikonowane |
| Poszycie: | 100% poliester |