Pokaż filtry

Stelaże do pojemników

Stelaż do pojemnika to specjalny rodzaj stelaża przeznaczony do łóżek z wydzieloną przestrzenią do przechowywania. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i sprawdza się zwłaszcza w sypialniach o niewielkim metrażu, albo w mieszkaniach, gdzie brakuje szafek do przechowywania. Nasz sklep oferuje elastyczne stelaże do pojemników, które pasują do najpopularniejszych modeli łóżek z pojemnikiem na pościel. Wybierz stelaż wygodnie otwierany od góry lub od boku i ciesz się dodatkowym miejscem na pościel, ubrania czy inne przedmioty. Jaki stelaż wybrać do łóżka z pojemnikiem? Czy w razie potrzeby taki stelaż do pojemnika można wymienić?

626,00 zł od 500,80 zł

z regulacją ręczną, listwy brzozowe, do pojemnika

80x200, 90x200

  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: do łóżka z pojemnikiem
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
691,00 zł od 552,80 zł

z regulacją twardości, listwy brzozowe, do pojemnika

80x200, 90x200

  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: do łóżka z pojemnikiem
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
703,00 zł od 562,40 zł

z regulacją ręczną, listwy bukowe, do pojemnika

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200

  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: do łóżka z pojemnikiem
Rodzaj drewna : bukowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 38 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Czy w łóżku z pojemnikiem można wymienić stelaż?

Wiele osób zastanawia się, czy w łóżku z pojemnikiem można wymienić sam stelaż? Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego stelaża? Nasz sklep oferuje specjalne stelaże do pojemników, które można otworzyć od góry albo od boku. W asortymencie mamy zarówno pojedyncze stelaże przeznaczone do łóżek w rozmiarze na przykład 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm czy 120x200 cm, jak i stelaż do dwuosobowego łóżka o wymiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm. W łóżku z pojemnikiem można wymienić stelaż.

Jak wymienić stelaż w łóżku z pojemnikiem?

Stelaże mogą się różnić technologią wykonania, drewnem, wielkością czy ilością listew, ale montaż stelaża do łóżka z pojemnikiem zwykle przebiega podobnie bez względu na wybrany model. Zazwyczaj montaż stelaża odbywa się poprzez przykręcenie śrubek w wyznaczoncyh przez producenta miejscach w dołączonych deskach. Nasz sklep oferuje solidne stelaże od uznanego polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. Do zakupionego stelażu zawsze dołączona jest instrukcja, w której wyjaśniono krok po kroku jak złożyć stelaż w całości. Zwykle do samodzielnego montażu wystarczą podstawowe narzędzia, przyda się wkrętarka lub klucz typu imbus.

Jaki stelaż do łóżka z pojemnikiem?

Stelaż łóżka z pojemnikiem powinien być elastyczny, wykonany z wytrzymałego i sprężystego drewna. Nasz sklep oferuje bardzo dobrej jakości stelaże firmy M&K Foam Koło wykonane z drewna brzozowego lub bukowego. Stelaż z listwami brzozowymi sprawdzi się lepiej dla osób lekkich, dzieci i do pojedynczego łóżka. Z kolei stelaż bukowy będzie bardziej wytrzymały na obciążenia, więc można wybrać go do podwójnego łóżka dla pary. Dla jednej osoby można wybrać stelaż Birkflex M&K Foam Koło w wersji otwieranej od boku (Side) albo od przodu (Front). Z kolei dla dwóch osób chcących spać razem sprawdzi się stelaż Duoflex KF Basic. W razie wątpliwości polecamy skorzystać z naszego poradnika “jak wybrać stelaż?” lub poprosić o pomoc jednego z naszych Doradców, którzy są dostępni również online.

Podnoszony stelaż do łóżka z pojemnikiem

Stelaż podnoszony to bardzo wygodne rozwiązanie. Taki stelaż ma wygodny mechanizm podnoszenia, więc nie trzeba się obawiać, że będzie to wymagało dużo siły. Podnoszony stelaż został tak skonstruowany, aby nawet codzienne korzystanie z łóżka nie stanowiło problemu i było wygodne. Stelaż podnoszony sprawdzi się w sytuacji, gdy ilość wolnej przestrzeni wokół łóżka jest ograniczona oraz w przypadku niewielkich sypialni, gdzie przyda się każda dodatkowa przestrzeń do przechowywania.