Udało Ci się znaleźć wymarzony materac lub łóżko? Wspaniale! Od błogiego i zdrowego snu dzieli Cię już tak niewiele - zobacz w jaki sposób możesz otrzymać swoje zamówienie.

Towar wysyłamy Za pośrednictwem firm kurierskich DPD, Ambro, Zadbano lub transportem własnym. Wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony i zapakowany. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan - jeśli podejrzewasz, że przesyłka mogła zostać uszkodzona spisz z kurierem protokół i skontaktuj się z nami +48 530 530 052.

Czas wysyłki uzależniony jest od wyboru produktu. Większość produktów wysyłamy w ciągu 3-15 dni; ten termin dotyczy produktów, które mamy na stanie. Czas dostawy może ulec zmianie w przypadku zamówień niestandardowych lub zamówień realizowanych bezpośrednio przez producenta. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu.

Poniższy cennik nie obowiązuje w przypadku transportu zagranicznego, a także zakupu w salonie stacjonarnym. W celu uzyskania cennika zagranicznego prosimy o kontakt z naszym biurem: salon@expertsnu.pl lub telefonicznie +48 530 530 052. W celu uzyskania cennika dostaw w wybranym salonie prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.

Przewoźnicy

Przesyłka
kurierska

Wybierz tę formę dostawy, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówienie zostanie wysłane zgodnie z informacją o czasie wysyłki podanym na karcie produktu.

  Koszt dostawy:
 • zamówienie do 299zł - 15zł
 • zamówienie powyżej 300zł - 0zł
Przewoźnicy

Przesyłka
kurierska
z wniesieniem

Wybierz tę formę dostawy, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres wraz z usługą wniesienia. Zamówienie zostanie wysłane zgodnie z informacją o czasie wysyłki podanym na karcie produktu.

Dostawa z wniesienim dotyczy jedynie produktów wielkogabarytowych w tym: materace, łóżka, stelaże, szafki nocne, komody.

Wybór przesyłki kurierskiej z wniesieniem oznacza wydłużony czas realizacji dostawy ze względu na dwu osobową obsługę transportu. Do terminu realizacji należy wtedy doliczyć termin dostawy w przedziale od 2 do 10 dni roboczych.

Przesyłka kurierska z wniesieniem nie obejmuje rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania.

  Koszt dostawy:
 • zamówienie do 299zł - 59zł
 • zamówienie powyżej 300zł - 59zł
Przewoźnicy

Odbiór w punkcie
DPD Pickup

Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 23 000 punktów odbioru DPD Pickup. Wybierz najbliższy punkt odbioru w trakcie składania zamówienia. Zamówienie zostanie wysłane do punktu zgodnie z informacją o czasie wysyłki podanym na karcie produktu.

Dostawa do punktu odbioru DPD Pickup dotyczy jedynie produktów drobnych w tym: kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, ochraniacze, koce.

  Koszt dostawy:
 • zamówienie do 299zł - 15zł
 • zamówienie powyżej 300zł - 0zł