Udało Ci się znaleźć wymarzony materac lub łóżko? Wspaniale! Od błogiego i zdrowego snu dzieli Cię już tak niewiele - zobacz w jaki sposób możesz otrzymać swoje zamówienie.

Towar wysyłamy Za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DTS, Ambro, Expert Trans lub transportem własnym. Wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony i zapakowany. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan - jeśli podejrzewasz, że w transporcie mogło dojść do uszkodzenia przesyłki - poproś kuriera o sporządzenie protokołu szkody i niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Czas wysyłki uzależniony jest od wyboru produktu. Większość produktów wysyłamy w ciągu 3-15 dni; ten termin dotyczy produktów, które mamy na stanie. Czas dostawy może ulec zmianie w przypadku zamówień niestandardowych lub zamówień realizowanych bezpośrednio przez producenta. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu.

cube-solid

Przesyłka
kurierska

0zł za zakupy powyżej 300zł bez wniesienia towaru

W przypadku zamówień powyżej 300 zł dostawa jest darmowa. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.

59zł za zakupy powyżej 300zł z wniesieniem towaru

W przypadku zamówień powyżej 300 zł z opcją wniesienia dostawa kosztuje 59zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.

15zł za zakupy poniżej 300zł bez wniesienia towaru

W przypadku zamówień poniżej 300 zł dostawa kosztuje 15zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.

59zł za zakupy poniżej 300zł z wniesieniem towaru

W przypadku zamówień poniżej 300 zł z opcją wniesienia dostawa kosztuje 59zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.