Poduszki do spania

Poduszka nie tylko poprawia komfort snu, ale przede wszystkim powinna stanowić podparcie dla kręgosłupa szyjnego w zależności od naszej ulubionej pozycji spania. Jej zadaniem jest pomoc w tym, by naturalne krzywizny kręgosłupa zostały zachowane, a mięśnie mogły odpocząć. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz duży wybór poduszek różniących się wypełnieniem, kształtem, wielkością i materiałem z którego je uszyto. Do wyboru masz poduszki puchowe, pierzowe, półpuchowe, syntetyczne, piankowe, lateksowe, antyalergiczne oraz poduszki ortopedyczne. To jaka poduszka będzie dla Ciebie najlepsza zależy od wielu czynników. Chcesz je poznać? Skontaktuj się z naszymi Expertami lub zajrzyj na nasz blog!

od 54,00 zł
 • Bestseller
 • Producent: AMZ Szamotuły
 • Rodzaj poduszki: puchowa
 • Wypełnienie: polski puch gęsi 70%
 • Poszycie: inlet bawełniany 185g/m2
- opinie:
od 64,00 zł
 • Bestseller
 • Producent: AMZ Szamotuły
 • Rodzaj poduszki: puchowa
 • Wypełnienie: polski puch gęsi 70%
 • Poszycie: inlet bawełniany 130g/m2
- opinie:
od 123,00 zł
 • Bestseller
 • Producent: AMZ Szamotuły
 • Rodzaj poduszki: puchowa
 • Wypełnienie: polski puch gęsi 90%
 • Poszycie: delikatny inlet 105g/m2-satyna bawełniana
- opinie:
Następna strona

Poduszki do spania - odpowiedzialne za komfortowy sen

To właśnie poduszka w dużej mierze odpowiada za komfort naszego snu. Często śpisz na boku lub na brzuchu, jednak rano budzisz się z bólem, czujesz się zmęczony mimo kilku godzin snu? To jasny sygnał, że koniecznie musisz zadbać o odpowiednią poduszkę do spania! Mamy dla Ciebie rozwiązanie - wybierz je z oferty z naszej strony!

Prezentowane na stronach Experta Snu poduszki różnią się wypełnieniem, kształtem, wielkością i materiałem, z których je uszyto. Jaką poduszkę wybrać? Odpowiedni model możesz dobrać na różne sposoby - między innymi według pozycji, w której najczęściej śpisz (brzuchu, boku na plecach). Warto zwrócić uwagę także na jej twardość, a więc na wypełnienie poduszki (puch gęsi, poliester, różnego typu pianki), aby komfort snu był jak najwyższy i dopasowany do naszych preferencji. Wiele osób woli miękkie poduszki do spania z puchu lub specjalistyczne poduszki ortopedyczne. Ponadto nie należy zapomnieć, aby zapoznać się ze sposobem czyszczenia poduszek oraz ich właściwościami antyalergicznymi. Sporą popularnością cieszą się m.in. poduszki do spania z pierza.

W naszej ofercie znajdziesz zatem m.in. specjalne poduszki do spania na boku (odpowiednio poduszki do spania na brzuchu), poduszki ortopedyczne, dla kobiet w ciąży, dzieci, jak również te standardowe (określane często jako tradycyjne). Wśród tych ostatnich poduszki do spania 70x80 to przykład jednych z najbardziej klasycznych. Warto mieć je w swojej sypialni. Alternatywą są poduszki dekoracyjne lub poduszki ozdobne właśnie w tych wymiarach.

Kupisz u nas również dopasowane do nich poszewki na poduszki. Postaw na wymarzony komfort i wymień poduszkę na nową, odpowiednią dla Ciebie! Właściwie dobrana poduszka do spania, pościel i materace zapewnią Ci idealny sen.

Poduszki do spania dla dzieci

Dzieci również potrzebują odpowiednich poduszek, dzięki którym spokojnie zasną. Można postawić na różnorodne modele, dopasowane do potrzeb Twojego malucha. U nas znajdziesz poduszki dla dzieci w różnorodnych wariantach cenowych!

Poduszki do spania ortopedyczne

Zadaniem odpowiednio dobranej i wyprofilowanej poduszki jest utrzymywanie szyjnego odcinka kręgosłupa w prostej linii. Ponadto w trakcie spania, powinna ona zapewniać równomierne rozłożenie nacisku głowy, które redukuje napięcie mięśni i zmniejsza nacisk na połączenia kręgów szyjnych.

Poduszki do spania ranking

Wszystkie te rozwiązania znacząco poprawiają komfort snu, zapobiegają powstawaniu problemów z kręgosłupem i znalazły odzwierciedlenie w produktach w naszej ofercie. Dostępne modele podzielone zostały ze względu na rodzaj materiału użytego do ich produkcji na poduszki puchowepoduszki piankowe i poduszki syntetyczne. Do wyboru mają Państwo również różnego rodzaju wypełnienie (np. puch, pierze, włókno, lateks). Charakteryzuje je wysoka jakość zastosowanych materiałów, a także staranne wykonanie poprawiające komfort użytkowania. Poduszki zróżnicowane są także pod względem stopnia twardości oraz wyprofilowania.

Znajdą tu Państwo poduszki w kompletach lub pojedynczo. Oferujemy produkty M&K Foam KołoAMZ, Animex oraz Piórex. Szeroki asortyment zapewnia dokładne dopasowanie produktu do potrzeb.