Pokaż filtry
od 446,00 zł
  • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: syntetyczna
Wypełnienie: włókno ADVANSA 4-kanalikowe
Poszycie: 100% bawełna- delikatny batyst
- opinie:
od 350,00 zł
  • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: syntetyczna
Wypełnienie: luksusowe, antyalergiczne wypełnienie LuxFill
Poszycie: biopercal (100% bawełna)

- opinie:
od 560,00 zł
  • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 85%
Poszycie: miękki inlet 100% bawełna o gramaturze 130g/m2

- opinie:
od 760,00 zł
  • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 90%
Poszycie: delikatny inlet 105g/m2- satyna bawełniana
- opinie:
1 314,00 zł od 1 051,20 zł
  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 100%
Poszycie: super delikatny inlet 90g/m2-batyst
- opinie:
od 1 134,00 zł
  • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj kołdry: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 90%
Poszycie: tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst
- opinie:
Następna strona


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Kołdry AMZ Szamotuły

AMZ Szamotuły jest czołowym polskim producentem kołder wysokiej jakości. Co istotne, AMZ to rodzinna firma, która nie tylko działa zgodnie z tradycją, ale także posiada ogromne doświadczenie. Zajmuje się produkcją kołder od 1991 roku. Bez wątpienia AMZ to ekspert w dziedzinie kołder i poduszek. Dzięki produktom wysokiej jakości jest znany nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Nieustająco rozwija swój park maszynowy, a także korzysta z najnowszych technologii.

Początkowo firma AMZ zajmowała się produkcją kołder i poduszek z naturalnym wypełnieniem. To najlepszy sposób na zdrowy i spokojny sen. Obecnie AMZ proponuje różnorodne rodzaje wypełnień - pierz, puch, wypełnienie syntetyczne. Wszystko ze względu na zmieniające się i rosnące oczekiwania klientów.

AMZ kołdry z naturalnym lub syntetycznym wypełnieniem

Druga linia kołder AMZ to Synthetic. Pojawiła się w ofercie firmy nieco później. Kołdry wypełnione są materiałem syntetycznym, dlatego sprawdzą się w szczególności w przypadku alergików. Ich cena jest niższa w porównaniu z linią Natural, jednak nadal możemy cieszyć się wysoką jakością. Kołdry AMZ Synthetic można podzielić na Classic, które są pokryte mikrofibrą, satyną poliestrową i bawełną lub Exclusive, czyli kołdry wypełnione czterokanalikowym włóknem HCS i pokryte batystem.

Dlaczego warto wybrać kołdry AMZ?

Kołdry AMZ są przede wszystkim wysokiej jakości. Wybierając produkty tego producenta, mamy pewność, że są komfortowe, bezpieczne oraz niezwykle trwałe. Nad produkcją wyrobów z surowców i materiałów wysokiej jakości czuwa doświadczony personel. Kołdry są także poddawane kontroli laboratoryjno-jakościowej. Sprawdzane są wszystkie procesy produkcyjne aż do uzyskania finalnego produktu.

Kolejna zaleta to tworzenie zgodnie z tradycją. Technologie produkcji wielokrotnie były modernizowane, jednak firma AMZ zawsze tworzy w taki sposób, aby łączyć cechy tradycji z nowoczesnością. Wiele czynności produkcyjnych nadal odbywa się ręcznie. To dlatego AMZ wyróżnia się ponadprzeciętną jakością produktów. Co istotne, dla firmy liczy się środowisko naturalne, dlatego wszelkie działania czy decyzje są podejmowane w zgodzie z naturą. AMZ wybiera jedynie sprawdzonych dostawców, nie używa toksycznych środków chemicznych, a także dba o recykling. To dlatego kołdry AMZ są doskonałym wyborem.