Kołdry

W naszej ofercie znajdziecie duży wybór kołder puchowych, pierzowych, półpuchowych, syntetycznych oraz antyalergicznych. Są one nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także wyjątkowo lekkie. Co ważne - wiele modeli można bezpiecznie prać, dzięki czemu ich używanie jest higieniczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Możesz wybrać spośród szerokiej oferty kołder całorocznych, letnich, zimowych, wiosennych oraz kołder podwójnych. U nas znajdziesz kołdrę dopasowaną do swoich potrzeb!

od 289,00 zł
  • Bestseller
  • Producent: AMZ Szamotuły
  • Rodzaj kołdry: syntetyczna
  • Wypełnienie: luksusowe, antyalergiczne wypełnienie LuxFill
  • Poszycie: biopercal (100% bawełna)

- opinie:
Następna strona

Kołdry - aby sen był przyjemny i ciepły!

Kiedy śpimy, temperatura ciała obniża się. Według badań, najniższa jest około 2:30 nad ranem. Dlatego, aby spało nam się przyjemnie tak ważne jest odpowiednie dobranie kołdry! Dla jednych odpowiednia będzie kołdra 160x200, inni potrzebują mniejszych lub większych rozmiarów. U nas znajdziesz m.in. sporych rozmiarów kołdry 200x220 (które doskonale sprawdzą się dla dwóch osób), a także kołdry dla dzieci (które są bezpieczne dla skóry maluszka). Przy wyborze kołdry warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana a także na jej wypełnienie - pamiętaj o swoich alergiach. Proponujemy Państwu kołdry wyprodukowane przez firmy AMZ oraz Piórex. Nie zapominajmy przy tym, że także poduszki muszą być odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. A zatem wybierz odpowiednią kołdrę, sprawdź pozostałe produkty – niech Twoja sypialnia zapewni Ci ciepło!

Kołdry syntetyczne

Dużym plusem jest możliwość dobrania rozmiaru oraz grubości kołdry - każdy zmarzluch powie „im grubsza tym lepsza", a osoby, które wolą chłodniejsze noce, wybiorą cieńsze modele. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • pościel - pościel satynowa, pościel bawełniana,
  • koce,
  • kołdry puchowe,
  • kołdra antyalergiczna.

Kołdry puchowe

Modele poszczególnych kołder zostały skupione w dwóch kategoriach wskazujących na rodzaj materiału użytego do ich wykonania. I tak wyróżniamy kołdry puchowe, do wypełnienia których zastosowano naturalny puch gęsi, jak również kołdry syntetyczne, wykonane z doskonałej jakości włókien.

Kołdry z pierza

W naszej ofercie można wyróżnić kołdry letnie, zimowe, całoroczne, wiosenne, super summer i inne - dopasujesz je dokładnie do swoich preferencji. Wszystkie nasze kołdry są starannie wykonane i pokryte tkaniną doskonałej jakości, która posiada właściwości antybakteryjne, antyroztoczowe oraz prozdrowotne.

Kołdry antyalergiczne

W naszej ofercie znajduje się nie tylko wysokiej klasy pościel satyna bawełniana, ale także kołdry. Są one nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także wyjątkowo lekkie. Co ważne - każdy z modeli można bezpiecznie prać, dzięki czemu ich używanie jest higieniczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Kołdry puchowe producent

Oferujemy kołdry i poduszki skrojone na miarę oczekiwań każdego użytkownika! U nas znajdziesz różnorodne pościele, poduszki, kołdry w najlepszych cenach, różnorodnych rozmiarach z wieloma rodzajami wypełnienia do wyboru!