Pokaż filtry

Nietypowe rozmiary materacy

Szukasz materaca w niestandardowym rozmiarze? Nasz sklep oferuje mnóstwo wygodnych materacy w niestandardowych rozmiarach. Znajdziesz u nas nietypowe rozmiary materacy lateksowych, piankowych, sprężynowych, hybrydowych i innych. Nasz sklep internetowy to kilkaset modeli materacy w najpopularniejszych wymiarach, jeśli jednak szukasz czegoś nietypowego albo potrzebujesz materaca na specjalne zamówienie, to nasz sklep ci w tym pomoże!

od 1 410,00 zł

pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna

  • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 22 cm
- opinie:
od 1 410,00 zł

pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna

  • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 22 cm
- opinie:
1 672,00 zł od 1 337,60 zł

pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna, pianka Naturalis

  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2
Wysokość: 22 cm
- opinie:
1 672,00 zł od 1 337,60 zł

pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna, pianka Naturalis

  • PROMOCJA
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2
Wysokość: 22 cm
- opinie:


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Nietypowa szerokość materacy


Sklep internetowy daje szansę na zapoznanie się z wieloma typami materacy do spania. Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wciąż masz poczucie, że to nie do końca to, czego szukasz, to mamy dla ciebie również ofertę specjalną. Nietypowa szerokość materacy to kategoria produktów w naszym sklepie internetowym, gdzie można znaleźć materace o szerokości innej niż standardowa. Najczęściej wyszukiwane materace w naszym sklepie to materace 120x200 cm, 140x200 cm czy 160x200 cm. Jednak wiemy, że wybór materaca do spania to bardzo indywidualna sprawa i na podjęcie ostatecznej decyzji ma wpływ wiele czynników. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy zaoferować również usługę zamówienia materaca na specjalne życzenie. Oferujemy materace do spania w nietypowej szerokości. Dzięki temu można dopasować idealnie materac do swojego łóżka czy sypialni.

Nietypowa długość materacyMaterace mają najczęściej długość 200 cm. Jest to standardowo przyjęta długość dla większości materacy w naszej części świata. Co ciekawa, standardowe rozmiary materacy różnią się w zależności od kontynentu a czasami nawet od kraju, bo przecież ludzie na świecie są różni i nie wszyscy jesteśmy tej samej budowy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego właśnie postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i oferujemy materace o nietypowej długości. Najpopularniejsze nietypowe materace w naszym sklepie mają rozmiar 80x220 cm, 90x220 cm, 100x220 cm czy 120x220 cm w przypadku materaca dla jednej osoby. Najpopularniejsze nietypowe rozmiary materacy dla par to 140x220 cm, 160x220 cm, 180x220 cm czy nawet 200x220 cm. Zawsze lepiej jest wybrać większy materac, bo więcej miejsca do spania pozwala się wygodnie ułożyć w dowolnej pozycji. Nie każdy jednak dysponuje dużą przestrzenią w sypialni. Dlatego specjalnie z myślą o takich osobach umożliwiamy opcję wyboru. Nietypowa długość materacy to może być na przykład materac krótszy od standardowego. Częściej jednak spotykamy się z pytaniem o dłuższe materace. Osoby mierzące powyżej 200 cm wzrostu nie należą może do większości społeczeństwa, ale trzeba wiedzieć, że i tacy klienci się trafiają. Wierzymy, że każdy zasługuje na zdrowy sen, dlatego specjalnie z myślą o takich osobach uruchomiliśmy naszą ofertę specjalną. Praktycznie każdy materac jesteśmy w stanie zrobić w dowolnym rozmiarze np. na długość 210cm czy 220cm.

Nietypowe rozmiary materacy lateksowych, piankowych i sprężynowych


Nasz sklep internetowy skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta i zamówienia. Dzięki temu możemy zaoferować więcej niż konkurencja. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny. Ludzie mają różny wzrost, wagę i budowę ciała. Dlatego do każdego trzeba podejść z odpowiednią uwagą i troską. W naszym sklepie można znaleźć nietypowe rozmiary materacy wykonanych przy pomocy różnych technologii. Sprawdź nasze niestandardowe wymiary materacy lateksowych, sprężynowych czy piankowych i wybierz taki rozmiar, który będzie pasował do twojej budowy ciała czy wzrostu. Często też okazuje się, że nietypowy jest nawet nie sam człowiek i jego ciało, co wielkość sypialni lub jej układ. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy materac w nietypowym rozmiarze. Możemy zaoferować materace w niestandardowej szerokości np 130x200cm, 150x200cm czy 170x200cm czy o nietypowej długości 80x190cm, 90x160cm.