Stelaże z regulacją

Stelaże z regulacją zapewniają maksymalny komfort spania i dobranie takiej pozycji, która będzie idealna dla Twojego ciała. W naszej ofercie spotkasz stelaże z regulacją ręczną lub regulacją elektryczną. Sprawdź co będzie dla Ciebie najlepsze!

Stelaże z regulacją możemy podzielić na dwa rodzaje - montowane ręcznie i elektrycznie. Regulacja zapewnia uniesienie głowy, nóg czy siedzenie w pozycji, która będzie dla nas najwygodniejsza. Stelaże regulowane ręcznie wystarczy podnieść w części wezgłowia i podnóżka na odpowiadającą nam wysokość.

Stelaże z regulacją elektryczną są propozycją dla wymagających osób, które nie uznają kompromisów i sięgają po produkty z najwyższej półki. Stelaż z regulacją elektryczną zapewnia maksymalny komfort spania, dzięki stopniowej regulacji zapewniającej takie ułożenie materaca, które sprosta indywidualnym potrzebom użytkownika. Materace z regulacją elektryczną pozwalają na konfigurację każdego odcinka, co daje możliwość dowolnego ułożenia kręgosłupa, dlatego często sięgają po nie osoby mające problemy zdrowotne.

Stelaże z regulacją to propozycja wygody ponadprzeciętnej i możliwość regulacji zagłówka czy dolnej części materaca w taki sposób, który sprosta naszym nawet najbardziej wymagającym potrzebom.