Pokaż filtry


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Kołdry 240x260

Podczas wyboru odpowiedniej kołdry 240x260 koniecznie trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii:

  • - temperatura panująca w danej sypialni w różnych porach roku,
  • - dostosowanie kołdry do zmian temperatur,
  • - zdolność pochłaniania wilgoci,
  • - indywidualne preferencje co do tego, czy wolimy cieńszą, czy grubszą kołdrę,
  • - czy zależy nam na tym, by kołdra była hipoalergiczna,
  • - materiał, z jakiego została wykonana kołdra,
  • - rozmiar łóżka,
  • - liczba osób, która korzysta z łóżka,
  • - miękkość i wygoda danej kołdry.

W salonach Experta Snu do wyboru jest wiele rodzajów kołder. Z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej klasy materiały, m.in. jedwab, bawełna, wełna. To dlatego posłużą przez długi czas, a jednocześnie spełnią wymagania dotyczące komfortu.

Kołdra a pora roku

Kołdrę możemy także wybierać ze względu na porę roku. Na chłodniejsze pory roku poleca się wybierać ciepłe kołdry 240x260, które utrzymają wysoką temperaturę ciała. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że niekoniecznie najgrubsza kołdra będzie tą najcieplejszą. Najważniejsze jest to, by była przewiewna, puchowa i lekka. Wtedy pozwoli nam utrzymać ciepło. W salonach Experta Snu można znaleźć kołdry wykonane z innowacyjnych materiałów. To dlatego dają bardzo przyjemne poczucie ciepła oraz wygody.

Na sezon przejściowy, czyli wiosnę i jesień, warto wybierać kołdry 240x260, które bardzo dobrze przepuszczają powietrze i reagują na temperaturę ciała użytkownika. Jeśli przeważnie skarżysz się na marznięcie w nocy, wybierz grubszą kołdrę. Na okres przejściowy dobre będą kołdry wypełnione wełną. Sprawdzą się szczególnie w przypadku osób, które marzną w nocy pod tradycyjną kołdrą, z kolei zimowe kołdry są dla nich zbyt ciepłe.

Można oczywiście zdecydować się także na cieńsze kołdry, które są wypełnione naturalnym puchem. Są lekkie, a jednocześnie bardzo wygodne w użytkowaniu. Zagwarantują komfort snu.

Kołdry na ciepłe pory roku

Jeśli szukamy kołdry na cieplejsze pory roku, np. wiosna, lato, wczesna jesień, warto wybrać jedwabną pościel. Ze względu na swoje naturalne właściwości, jedwab daje poczucie świeżości, a jednocześnie ochładza. Bardzo dobrze sprawdzi się także kołdra złożona z cienkiej warstwy puchowych włókien. Doskonale oddycha i jest bardzo przewiewna. Alternatywą są kołdry przeznaczone dla osób, które chcą spać pod kołdrą puchową nawet latem, ale często pocą się w nocy. Warto wybierać materiały, które doskonale odprowadzają wilgoć z ciała i kontrolują proces pocenia. W salonach Experta Snu z pewnością Ci doradzimy!

Jeśli chodzi o bardzo cienkie kołdry, także posiadamy je w swojej ofercie. Poszewka kołdry może być wykonana z różnorodnych materiałów - bawełny, jedwabiu, różnych mieszanek. Bez wątpienia znajdziemy dla Ciebie odpowiednią kołdrę, która będzie jednocześnie puszysta i miękka. Nie przegrzejesz się w trakcie snu, a jednocześnie będziesz czerpać przyjemność z przykrycia. Bez względu na to, czy chcesz kupić kołdry puchowe, czy kołdry syntetyczne, znajdziesz je właśnie u nas!