Pokaż filtry

Poduszki PIÓREX

Piórex to polska marka i producent poduszek z długą tradycją. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji poduszek z puchem i pierzem, jednak z czasem oferta została rozszerzona także o bardziej nowoczesne i łatwiejsze w pielęgnacji, a przez to bardziej praktyczne poduszki syntetyczne. Jakie produkty znajdziemy w tej kategorii?Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Poduszki puchowe Piórex

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór poduszek polskiej produkcji od marki Piórex. W ofercie są między innymi poduszki puchowe – najbardziej luksusowe i pożądane. Poduszka puchowa Piórex to gwarancja wysokiej jakości i najlepszych materiałów. Wykonanie w Polsce gwarantuje z kolei, że mamy do czynienia z produktem dobrej jakości, który posłuży na wiele długich lat. Poduszki puchowe Piórex to jakość, elegancja i styl. Wyroby mają tradycyjny wygląd i jest to świetny wybór dla osób, które szukają ponadczasowych, klasycznych rozwiązań. Poduszka puchowa 100% to wręcz synonim luksusu i prestiżu, sprawdzi się w każdej sypialni, nadając jej eleganckiego charakteru. Puch w wypełnieniu pochodzi od polskich gęsi i jest to surowiec ceniony na całym świecie ze względu na doskonałą wyporność, czystość, lekkość i wspaniałą sprężystość, dzięki czemu poduszka z puchem 100% Piórex jest niezwykle wygodna, a wypełnienie nie zbija się. Trzeba jednak pamiętać, że produkty puchowe są równocześnie bardzo delikatne i z tego powodu wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją producenta umieszczoną na metce produktu.

Poduszki pierzowe marki Piórex

Oprócz luksusowych i drogich poduszek z puchem można też znaleźć tańsze poduszki pierzowe. Puch to rodzaj delikatniejszych piór, a pierze to po prostu właściwe upierzenie ptaka. Pierze w wypełnieniu poduszek może pochodzić, podobnie jak puch, od kaczek lub gęsi. Jednak wśród produktów marki Piórex znajdziemy wyłącznie pierze gęsie, które jest pod wieloma względami lepsze od kaczego. Poduszka z pierza ma wypełnienie w postaci piór ptasich, jest nieco twardsza od puchowej i nie aż tak sprężysta, do tego pierze mocniej gromadzi wilgoć i w niektórych przypadkach może wzmagać problemy z alergiami.