W Expertsnu.pl możesz opłacić zamówienie na kilka sposobów m.in. płatność tradycyjna (przelew na konto), płatność przy odbiorze oraz płatność przez Przelewy24 (BLIK, VISA, MasterCard, PayPo, P24NOW, Google Pay, Apple Pay). To jaką metodę wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Więcej na temat poszczególnych metod płatności dowiesz się w tekście poniżej.

przelewy

Szybkie płatności internetowe Przelewy24


Przelewy24 to bezpieczna i szybka forma płatności. Wybór tej metody płatności sprawia, że zamówienie jest realizowane natychmiast. System informuje nas o wpłacie zaraz po tym, jak zapłacisz. Możesz wybrać dogodny dla Ciebie sposób realizacji m.in szybki przelew online, BLIK, VISA, MasterCard, PayPo, P24NOW, Google Pay, Apple Pay.

Wybierając jedną z powyższych metod płatności zostaniesz przeniesiony do strony z wyborem płatności online. Postępuj zgodnie z instrukcją podawaną przez Przelewy24, a w dalszym etapie przez wybranego dostawcę usługi płatności.

Przelew tradycyjny


Możesz opłacić swoje zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym. W tym celu dokonaj wpłaty na poniższe dane podając w tytule numer zamówienia otrzymany w e-mailu

EXPERT Daniel Sołtys
38-114 Niebylec 110
mBank
Nr konta: 61 1140 2004 0000 3302 8206 7843

Tytuł przelewu: nr zamówienia

Wszystkie niestandardowe zamówienia wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają przedpłacie w pełnej kwocie.

Płatność przy odbiorze - u kuriera


Ta forma płatności jest możliwa w przypadku zamówienia za pobraniem, o wartości do 5000 zł. W przypadku wyższej kwoty płatność zostaje rozdzielona na płatność przelewem oraz płatność przy odbiorze do kwoty 5000zł. Wszystkie niestandardowe zamówienia wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają przedpłacie w pełnej kwocie.

Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

alior

Na raty (Alior)


Chcąc zapewnić naszym Klientom jeszcze wygodniejszy i bardziej elastyczny sposób płacenia za zamówienie, uruchomiliśmy możliwość rozłożenia płatności na raty. Więcej informacji na temat płatności za pomocą systemu ratalnego znajdziesz w zakładce “Raty”.