Chcemy zapewnić Ci jak najwygodniejszą metodę płatności za zamówienie w sklepie internetowym. Za zakupy w sklepie Expert Snu możesz zapłacić na kilka sposobów. To jaką metodę wybierzesz zależy tylko od Ciebie. 

laptop-solid

1. Przelew tradycyjny

Możesz opłacić swoje zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym. W tym celu dokonaj wpłaty na poniższe dane podając w tytule numer zamówienia otrzymany w e-mailu

EXPERT Daniel Sołtys
38-114 Niebylec 110
mBank
Nr konta: 61 1140 2004 0000 3302 8206 7843

Tytuł przelewu: nr zamówienia

Wszystkie niestandardowe zamówienia wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają przedpłacie w pełnej kwocie.

przelewy

2. Szybkie płatności internetowe

W przypadku wyboru szybkich płatności przez Internet umożliwiamy skorzystanie z systemu Przelewy24 w którym można wybrać dogodny dla Ciebie sposób realizacji m.in BLIK, VISA, MasterCard, PayPo, P24NOW, Google Pay, Apple Pay

Wybierając jedną z powyższych metod płatności zostaniesz przeniesiony do strony z wyborem płatności online za pośrednictwem banku lub kodu BLIK.

hand-holding-usd-solid

3. Płatność przy odbiorze - u kuriera

Ta forma płatności jest możliwa w przypadku zamówienia za pobraniem, o wartości do 5000 zł. W przypadku wyższej kwoty płatność zostaje rozdzielona na płatność przelewem oraz płatność przy odbiorze do kwoty 5000zł. Wszystkie niestandardowe zamówienia wykonywane na indywidualne zamówienie podlegają przedpłacie w pełnej kwocie.

alior

4. Na raty (Alior)

Chcąc zapewnić naszym Klientom jeszcze wygodniejszy i bardziej elastyczny sposób płacenia za zamówienie, uruchomiliśmy możliwość rozłożenia płatności na raty. Więcej informacji na temat płatności za pomocą systemu ratalnego znajdziesz w zakładce “Raty”.