Materace TALALAY

Materace Talalay produkowane są z naturalnego lateksu (żywicy z drzewa kauczukowego), który jest przyjazny dla środowiska. Specjalny proces produkcyjny gwarantuje, że materac jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych. Materace Talalay są zdrowym i higienicznym produktem bez sztucznych dodatków. Bez wątpienia materace Talalay spełnią oczekiwania każdego, kto ceni sobie ponadprzeciętny komfort, wygodę, wysoką jakość i żywotność.

2 243,00 zł od 1 794,40 zł

lateks Talalay Natural, pianka Komfort Soft, pianka Komfort Hard

  • Promocja
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2
Wysokość: 20 cm
- opinie:
2 306,00 zł od 1 844,80 zł

lateks Talalay Natural, pianka Komfort Soft, pianka Komfort Hard

  • Promocja
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H3
Wysokość: 20 cm
- opinie:
2 583,00 zł od 2 066,40 zł

lateks Talalay Blue, pianka Komfort Soft, pianka Komfort Hard

  • Promocja
  • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2
Wysokość: 20 cm
- opinie:
Następna strona


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Jak powstaje materac Talalay?

Jak wygląda produkcja lateksu Talalay? Rozpoczyna się od wymieszania naturalnego mleczka kauczukowego, komponentów i powietrza. Gotowa napowietrzona masa zostaje równomiernie rozprowadzona do form. Następnie zostają one gwałtownie zamrożone do temperatury -30°C, dzięki czemu utrwalony zostaje okrągły kształt komórek, a otwory pozostają otwarte tworząc charakterystyczne tunele wewnątrz materacy. Otwarta struktura daje materacom Talalay doskonałe zdolności cyrkulacyjne.

Drugi etap powstawania materacu Talalay

Kolejnym etapem jest żelowanie wkładu mieszanką CO2 i powietrza, co gwarantuje zapobiegniecie zapadania się wkładu. Teraz materac Talalay trafia do „pre-wulkanizacji" w temperaturze 115°C i na tym etapie zostaje utrwalony jego ostateczny kształt. Zostaje jeszcze płukanie i schładzanie oraz wulkanizacja w temperaturze 85°C.

Talalay materac

Wszystkie opisane etapy prowadzą do otrzymania idealnego wkładu lateksowego, który jest gwarancją zdrowego snu. Charakteryzuje się wysoką wchłanialnością wilgoci oraz szybkim odparowywaniem. Znakomity przepływ powietrza sprawia, że materac Talalay nie jest środowiskiem sprzyjającym rozwojowi roztoczy. Doceniają go wszystkie osoby, które ze względu na stan zdrowia przez długi czas muszą przebywać w pozycji leżącej. Jego wysoka elastyczność pozwala na zastosowanie elektrycznie regulowanego stelaża.

O czym trzeba pamiętać, kupując materac Talalay?

Pamiętajcie, że materac Talalay nie toleruje promieniowania UV, na które nie powinniśmy go narażać. Materac Vita Talalay spełnia wymagania ekologiczne produktów dla niemowląt. Posiadamy materace Talalay od sprawdzonego producenta - MK Foam Koło. Lateks Talalay jest polecany wszystkim osobom, które cenią sobie przede wszystkim niezwykle komfortowe rozwiązania przyjazne dla środowiska. Naturalny lateks to ogromny atut. Dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu, lateks Vita Talalay jest stuprocentowo wolny od substancji petrochemicznych. To znakomity wybór dla wszystkich wielbicieli materacy z pianki lateksowej. Często wybierane są jako materace hotelowe, materace dla par. Każdy, kto ceni piankowe materace termoelastyczne, pokocha materace Talalay. To zdrowy, higieniczny produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naturalny lateks Talalay jest wykonany z czystego lateksu, bez dodatku sztucznych substancji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy. Bez wątpienia spełnią one oczekiwania każdego użytkownika!

Bez wątpienia materace Talalay spełnią oczekiwania każdego, kto ceni sobie ponadprzeciętny komfort, wygodę, wysoką jakość, a jednocześnie atrakcyjną cenę. Talalay materace dostępne są w kilku wariantach do wyboru, dlatego nie trzeba iść na żaden kompromis. To, co jest istotne, to długoletnia żywotność tego typu materacy. To inwestycja, która z pewnością się opłaca. Każdy materac, który został kupiony na naszej stronie, posiada szczegółowe wytyczne dotyczące dbania o niego. Przestrzegając zaleceń producenta, można mieć pewność, że wybrane rozwiązanie posłuży przez naprawdę długi czas. W zależności od tego, jak dbamy o materace Talalay, możemy się cieszyć nimi nawet 10 lat! To dlatego nie można się kierować wyłącznie ceną, podczas wyboru rozwiązania dla siebie. Pamiętajmy przede wszystkim o zdrowiu i komforcie.