Pokaż filtry

Materace hybrydowe

Materac to najważniejszy element wyposażenia sypialni. U nas znajdziesz materace hybrydowe, które łączą najlepsze właściwości różnych technologii. Nasz sklep internetowy oferuje nowoczesne materace sprężynowo-piankowe, sprężynowe-lateksowe czy piankowo-lateksowe. Materac hybrydowy to coraz częstszy wybór w naszym sklepie, dowiedz się dlaczego!

od 2 761,00 zł

interaktywne sprężyny woreczkowe 7 strefowe, pianka T35, lateks, pianka termoelastyczna

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H3
Wysokość: 27 cm
- opinie:
od 1 922,00 zł

sprężyna Multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2/H3
Wysokość: 26 cm
- opinie:
od 960,00 zł

dla osób o większej wadze, dla osób lubiących twarde materace, dla osób często zmieniających pozycję 

Producent: GUENO
Rodzaj materaca: kokosowy
Twardość: H3/H4
Wysokość: 19 cm
- opinie:


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Co to jest materac hybrydowy?

Materace hybrydowe oferowane przez nasz sklep internetowy to nowoczesne spojrzenie na kwestie spania i wybór odpowiedniego podłoża do spania. Materac hybrydowy łączy najlepsze cechy różnych technologii wypełnienia. Czym jednak materace hybrydowe różnią się od innych typów? Przecież praktycznie każdy materac składa się z różnych materiałów! To prawda, jednak tym co wyróżnia materace hybrydowe na tle pozostałych rodzajów materacy jest ich wysokość i ilość warstw.

Czym różni się materac hybrydowy wielowarstwowy od zwykłego?

Materace hybrydowy zawsze będzie wyższy od standardowego i będzie się składał z wielu różnych warstw. W normalnych materacach można spotkać się na przykład z wypełnieniem ze sprężyn i przykrywającej ich warstwy lateksu, albo połączenie sprężyn i pianki. W nowoczesnych materacach hybrydowych znajdziemy przynajmniej kilka różnych warstw wypełnienia. Materace hybrydowe łączą w sobie najlepsze cechy materacy sprężynowych i piankowych lub lateksowych.

Wygodne materace hybrydowe - warstwowe

Sprężyny stanowią najczęściej rdzeń takiego materaca. Gwarantują stabilną pracę całego materaca i amortyzują nacisk ciała. Nowoczesne sprężyny kieszeniowe są rozmieszczone równomiernie wewnątrz materaca, co gwarantuje dobre i zdrowe podparcie na całej długości ciała. Z kolei dodatek pianki czy lateksu zwiększa komfort użytkowania, niweluje ucisk, ułatwia zasypianie i zapewnia wysoką higieniczność użytkowania.

Dla kogo materac hybrydowy to dobry wybór?

Materace hybrydowe to odpowiedni wybór dla każdego, kto szuka wysokiego komfortu. Nasz sklep internetowy oferuje nowoczesne materace hybrydowe, które łączą w sobie najlepsze cechy różnych technologii produkcji materacy. Oferowane przez nas materace to polska produkcja, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Mamy w asortymencie materace w różnym rozmiarze i w różnych twardościach. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie odpowiedni materac. Materace hybrydowe to dobry wybór dla osób, które lubią eksperymentować i nieustannie dążą do zapewniania sobie jak najlepszych warunków do snu.


Jaki rozmiar materaca hybrydowego?

Wiele zależy od tego, jakiej wielkości jest twoja sypialnia i w jakim stylu jest urządzona. Do niewielkiej sypialni sprawdzą się materace w mniejszym rozmiarze, dla jednej osoby będzie to materac o wymiarach 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 czy 120x200 cm. Z kolei dla pary chcącej spać razem sprawdzi się większy materac w rozmiarze 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm czy nawet 220x200 cm. Trzeba jednak pamiętać, że rozmiar materaca powinien być dopasowany do wielkości sypialni. W niewielkiej sypialni trzeba zadbać o to, aby dookoła łóżka było chociaż trochę wolnej przestrzeni. Dostęp do materaca powinien być z każdej strony, a ilość wolnej przestrzeni powinna być na tyle duża, żeby przemieszczanie się w okolicy łóżka nie stanowiło problemu.