Na spaniu znamy się najlepiej

Kim jesteśmy?


Firmę tworzy młody i zaangażowany zespół specjalistów, którzy stawiają na nowoczesne podejście do obsługi klienta. Naszym znakiem rozpoznawczym jest doskonała obsługa zarówno w momencie zakupu, jak i po nim. Oferujemy pomoc, wsparcie i szczerą rozmowę na każdym etapie, dzięki czemu w zaledwie kilka lat udało nam się zbudować solidne zaufanie i spore grono sympatyków.

Czym się zajmujemy?


Expert Snu to nowoczesny sklep internetowy i sieć salonów stacjonarnych w największych miastach w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą materacy, kołder, poduszek i innych artykułów do sypialni. Chcemy też edukować ludzi na temat zdrowego snu, ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na odpowiedni komfort i odpoczynek. W naszych sklepach nie zatrudniamy sprzedawców, tylko doradców, którzy oprócz pomocy przy wyborze idealnego materaca czy poduszki, chętnie dzielą się też swoją wiedzą z zakresu zdrowego snu.

Co nas wyróżnia?


Nasz zespół stanowią ludzie o różnorodnych doświadczeniach i zainteresowaniach. Stawiamy na polskie produkty i lokalnych producentów, ponieważ chcemy zaoferować naszym klientom możliwie najlepszą jakość wyrobów do spania. Expert Snu to młoda i dynamiczna firma, która idzie ‘z duchem czasu’. Chcemy tworzyć produkty, które możliwie najlepiej będą odpowiadać potrzebom naszych klientów, dzięki czemu nasza firma zmienia się wraz z ludźmi, którzy ją tworzą.

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Poznaj najpopularniejsze kategorie produktów w sklepie Expert Snu.

Wszystkie nasze salony

Poszukaj salonu najbliżej Twojej lokalizacji