Pokaż filtry


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Kołdry PIÓREX

Kołdry Piórex to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także funkcjonalności. W asortymencie Experta Snu można znaleźć kołdry od producenta Piórex w różnorodnych rozmiarach. To dlatego każdy znajdzie te odpowiednie dla siebie. Do wyboru są kołdry puchowe lub syntetyczne. Możemy także zdecydować się na kołdrę antyalergiczną, która znakomicie chroni przed roztoczami. Kołdry Piórex dostępne są zarówno w wersji jednoosobowej, jak i dwuosobowej. Dzięki temu, bez względu na to, jakie wymiary ma nasze łóżko, znajdziemy te odpowiednie w ofercie Experta Snu.

Zakład Pierzarski w Swarzędzu, czyli Piórex, powstał w 1945 roku. Może pochwalić się naprawdę ogromnym doświadczeniem i długoletnim stażem pracy. W wyniku prywatyzacji w 1992 roku utworzona została spółka akcyjna Piórex S.A., która bez wątpienia stała się wiodącym producentem poduszek oraz kołder w Polsce. Łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami, Piórex oferuje najwyższej jakości okrycia zimowe, letnie, całoroczne, które stuprocentowo spełniają oczekiwania klientów. Doświadczenie, zdobyta wiedza, wykorzystywanie nowoczesnych maszyn przekłada się na tworzenie wyrobów pościelowych o wysokim standardzie. W ofercie są kołdry syntetyczne oraz puchowe.

Piórex kołdra puchowa i syntetyczna

Misją firmy Piórex od samego początku jest produkowanie i oferowanie najwyższej jakości kołder i poduszek. Do ich wypełnienia stosuje się naturalny polski puch oraz pierz. Alternatywą są wysokiej jakości wypełnienia syntetyczne. Piórex współpracuje z wieloma partnerami - wszystko po to, by oferować najlepszy możliwy produkt w rozsądnej cenie. Zakup kołdry Piórex to gwarancja stuprocentowej jakości, przyjemności z użytkowania, połączenia tradycji z nowoczesnością, kontroli procesów produkcyjnych. Piórex zapewnia ciągłe szkolenia swoim pracownikom i nieustająco wdraża innowacje. Idealnie widać to w produktach marki, które są dopracowane w każdym calu.

Piórex jest producentem, który kładzie nacisk na tworzenie produktu będącego odpowiedzią na potrzeby klienta. Stąd najważniejszym czynnikiem jest wykorzystywanie do produkcji kołder tkanin i wypełnień spełniających najwyższe standardy.

Kołdry wysokiej jakości

Kołdrę kupujemy raz na kilka lat, dlatego nie warto na niej oszczędzać. Wybierając produkt wysokiej jakości, mamy pewność, że zagwarantuje nam ona komfortowy sen, a rano będziemy budzić się wypoczęci. Jeśli odpowiednio zadbamy o kołdrę, posłuży nam ona przez długi czas. Niektóre modele z powodzeniem można prać w pralce, dlatego łatwo utrzymamy je w czystości. W zależności od indywidualnych preferencji, możemy zdecydować się na kołdry syntetyczne lub puchowe. Piórex oferuje obydwa te rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego każdy wybierze z oferty coś dla siebie. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego asortymentu kołder w wielu rozmiarach do wyboru!