Cieszymy się, że zajrzałaś/eś na tę stronę! Oznacza, to że nie jest Ci obojętne gdzie i jakie kupujesz produkty. Właśnie dla takich osób jak ty przygotowaliśmy zbiór certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość naszych usług i produktów. To, co nas wyróżnia, to nie tylko bogate doświadczenie naszego zespołu pracowników, ale także solidna baza merytoryczna, poparta licznymi certyfikatami i dyplomami. Certyfikaty stanowią nie tylko dowód na wiedzę i umiejętności zespołu, ale także potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Certyfikaty Talalay

Certyfikaty marki M&K foam Koło


Certyfikaty lateksu Vita Talalay

W naszej ofercie możesz znaleźć materace, toppery czy poduszki wykonane z naturalnego lateksu Vita Talalay.

Poniżej znajdziesz listę certyfikatów, które należą do producenta lateksu Talalay firmy Radium Foam BV Fort Willemweg 61 NL-6219 PA Maastricht.

Gęstość lateksu Proporcje lateksu Cradle to cradle FSC ECO Institut Green Energy (Wind) OEKO-TEX Natural Content Certyfikate ISPA Membership Radium Foam
Certyfikaty AMZ

Certyfikaty marki AMZ Szamotuły


W naszej ofercie możesz znaleźć kołdry i poduszki marki AMZ Szamotuły. Jakość ich produktów została wielokrotnie potwierdzona licznymi atestami oraz certyfikatami. Atest Narodowego Instytutu Zdrowia oraz OEKO-TEX to dowód na to, że produkty marki AMZ mają nie tylko doskonałą jakość, ale też są bezpiecznie dla skóry i zapewniają zdrowy sen.

OEKO-TEX PZH Natural PZH Antiallergic
Certyfikaty Poldaun

Certyfikaty marki Poldaun


W naszej ofercie możesz znaleźć kołdry i poduszki marki Poldaun. Marka Poldaun kładzie nacisk na transparentność i etykę produkcji, co znalazło odzwierciedlenie w zdobytych certyfikatach. Klienci mają pewność, że wybierając produkty Poldaun, inwestują w wysoką jakość, zgodność z normami branżowymi oraz dbałość o środowisko.

PZH PZH - wypełnienie OEKO-Tex OEKO-Tex 1 OEKO-Tex 2
Certyfikaty Piórex

Certyfikaty marki Piórex


Piórex to polski producent wysokiej jakości kołder i poduszek, specjalizujący się w wykorzystaniu naturalnych materiałów, w tym pierza i puchu. Firma zdobyła uznanie klientów dzięki starannej produkcji i dbałości o detale. Ich produkty cechuje wysoki komfort użytkowania oraz trwałość. Piórex stale rozwija swoje technologie produkcji, aby sprostać oczekiwaniom klientów i utrzymać pozycję lidera na rynku.

Downafresh OEKO-Tex
Certyfikaty Animex

Certyfikaty marki Animex


Animex to renomowany producent kołder i poduszek, który od lat cieszy się uznaniem klientów dzięki najwyższej jakości wypełnieniu puchowemu i pierzowemu. Ich produkty wyróżniają się nie tylko doskonałym komfortem użytkowania, ale także dbałością o detale i trwałość. Animex gwarantuje klientom niezrównaną miękkość, lekkość oraz optymalną izolację termiczną. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i komfortowy sen.

NOMITE OEKO-Tex