10 najlepszych materacy M&K Foam Koło

Materace Koło

Na rynku materacy i wyrobów do sypialni można znaleźć wiele ciekawych produktów. Od wielu lat dużą popularnością cieszą się zwłaszcza produkty M&K Foam, którego Expert Snu jest oficjalnym dystrybutorem. Materace produkcji M&K Foam Koło są obecne na rynku już od 1992 r. czyli około 30 lat! Przez tyle czasu wiele się w branży materacy zmieniło, a Koło wciąż jest jednym z największych producentów materacy, którego produkty znają i używają już całe rodziny z pokolenia na pokolenie.

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking 10 najlepszych materacy firmy M&K Foam Koło. Spośród setek oferowanych przez markę modeli, wybraliśmy materace, które cieszą się największą popularnością na przestrzeni lat. Poniższy ranking to zestawienie 10 najlepiej sprzedających się i najczęściej poszukiwanych przez klientów materacy do spania produkcji polskiej marki, M&K Koło.

W ofercie M&K Foam Koło można znaleźć materace lateksowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace sprężynowe, hybrydowe, kokosowe czy materace dla dzieci. W poniższym zestawieniu staraliśmy się zawrzeć wszystkie najciekawsze naszym zdaniem modele materacy polskiego producenta, spośród najlepiej sprzedających się modeli. Znajdziesz tutaj zarówno materace z wysokiej, jak i średniej półki cenowej.

Oto ranking 10 najlepszych materacy M&K Foam Koło:

10. Materac Texel M&K Foam Koło

Tani i bardzo popularny materac sprężynowy z dodatkiem pianki o zwiększonej sprężystości. 280 sprężyn w przeliczeniu na 1 m2 przykryto z dołu i z góry warstwą pianki T25 o zwiększonej sprężystości, dzięki czemu materac jest trwały i nie odkształca się.

Budowa materaca Texel

9.  Materac Estrella Lux M&K Foam Koło

Materac sprężynowo-lateksowy dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobnie, jak w materacu Texel, można tu znaleźć 280 sprężyn woreczkowych na 1 m2 materaca, jednak ten model został uzupełniony o 3 cm wsad lateksowy, który zapewnia przyjemny pierwszy kontakt z powierzchnią materaca i dodatkowo zwiększa jego higieniczność.

Budowa materaca Estrella Lux

8. Materac Bahrain Naturalis M&K Foam Koło (H2 lub H3)

Popularny materac piankowy ze średniej półki cenowej. Wykonany z pianki wysokoelastycznej Kaltschaum z dodatkiem leczniczego oleju rycynowego o właściwościach antybakteryjnych. Dostępny w dwóch wersjach: Komfort Soft, czyli bardziej miękkiej, stworzonej z myślą o kobietach, oraz Komfort Hard, twardszej dla mężczyzn. Oczywiście wybór twardości to kwestia bardzo subiektywna i powyższe stwierdzenia należy traktować tylko jako wskazówki.

Budowa materaca Bahrain Naturalis H2

7. Materac Czwarty Etap M&K Foam Koło 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej udanych materacy w ofercie M&K Koło. Stworzony z pasji do sportu i zrobiony z myślą o triathlonistach, którzy po ukończeniu trzech dyscyplin (bieganie, pływanie, jazda na rowerze) mierzą się z czwartym etapem triathlonu - regeneracją. O odpoczynek zadba 4 cm warstwa najlepszego, w 100% naturalnego lateksu Vita Talalay oraz dwa rodzaje pianki wysokoelastycznej: Komfort Soft i Komfort Hard.

Budowa materaca Czwarty Etap

6. Materac Medivis M&K Foam Koło (H2 lub H3)

Jeśli szukasz bezuciskowego materaca z pianki, koniecznie zwróć uwagę na model Medivis H2 lub H3. Materac jest dostępny w dwóch różnych twardościach, w jego wypełnieniu można znaleźć dwa rodzaje nowoczesnej pianki: termoelastyczną oraz tzw. zimną piankę Kaltschaum. Wierzchnia warstwa termo doskonale dopasowuje się do ciała pod wpływem jego temperatury, sprawiając, że w powierzchni materaca powstaje tzw. “ślad ciała”. Z kolei gruba warstwa pianki wysokoelastycznej zapewni bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, co pozwoli skorzystać z materaca również osobom, które intensywnie się pocą i zwykłe materace z pianki termo (memory) nie są dla nich wskazane.

Budowa materaca Medivis H2

5. Materac Sueno Vital M&K Foam Koło (H2 lub H3)

Sueno Vital to luksusowy materac zrobiony w całości z lateksu naturalnego. W materacu zastosowano bardzo grubą, bo aż 14 cm warstwę najwyższej klasy lateksu naturalnego Vita Talalay. Niesamowita higiena, wygoda, trwałość i ergonomiczne ułożenie ciała podczas snu niezależnie od pozycji. Materac jest bardzo elastyczny i wytrzymały, co więcej nadaje się do używania na stelażach elektrycznych, co pozwala zapewnić najwyższy komfort i wygodę.

Budowa materaca Sueno Vital H2

4. Materac Estrella M&K Foam Koło

Estrella to materac na każdą kieszeń. Świetnie sprawdza się do wynajmowanego mieszkania, abo w sytuacji jeśli szukasz taniego materaca wykonanego z dobrej jakości surowców. W składzie materaca można znaleźć m.in. sprężyny woreczkowe oraz podwójną warstwę pianki T35 o zwiększonej elastyczności, która zapewnia przyjemne otulenie. Bardzo popularny w swojej kategorii cenowej materac, który oferuje świetny stosunek jakości do ceny.

Budowa materaca Estrella

3. Materac Venus Multi Pocket X5 (h2 lub H3)

Venus MP X5 to nowoczesny materac sprężynowo-lateksowy. Doskonałą stabilizację i świetne punktowe podparcie zapewnia technologia zwiększonej ilości sprężyn 1000S. Z kolei gruba 5 cm warstwa lateksu gwarantuje higieniczność i komfortowy sen. Seria Venus Multi Pocket to kolekcja jednych z najpopularniejszych materacy w rodzinie M&K Koło. Jest dostępny w kilku wariantach.

Budowa materaca Venus Multi Pocket X5 H2

2. Materac Ibiza M&K Foam Koło

Poczuj komfort i wygodę, jaką zapewnia gruba na kilkanaście centymetrów warstwa lateksu mineralnego w materacu Ibiza od M&K Foam Koło! Ten prosty w budowie materac ma wielki potencjał jeśli chodzi o ułatwianie zasypiania oraz regenerację organizmu. Wysokiej jakości lateks sprawia, że materac jest elastyczny i sprężysty, ponadto ma bardzo wysoki stopień higieniczności. Podczas snu kręgosłup zawsze pozostaje w naturalnej, najbardziej zdrowej pozycji, ponieważ lateks jest sprężysty i szybko reaguje na każdą zmianę pozycji. Bardzo dobre parametry materaca Ibiza w połączeniu z atrakcyjną jak na produkty z lateksem ceną zapewniły temu materacowy 2 miejsce w kategorii najlepiej sprzedające się materace M&K Koło.

Budowa materaca Ibiza H2

1.Materac Venus Multi Pocket M&K Foam Koło (h2 lub h3)

Venus Multi Pocket to prawdziwy bestseller w ofercie polskiego producenta i wcale nie powinno to nikogo dziwić, zważywszy na doskonały stosunek jakości do ceny. Venus MP to tańsza wersja materaca, który już wcześniej znalazł się na podium tego zestawienia. Od wersji X5 różni go nieco cieńsza warstwa lateksu (3 cm zamiast 5 cm). Doradcy pracujący w salonach stacjonarnych Expert Snu śmieją się, że to Venus Multi Pocket to materac, który sam się sprzedaje, nie trzeba go reklamować, wystarczy się na nim położyć. Na tym materacu wychowały się przynajmniej dwa pokolenia w wielu polskich domach. Ma świetne punktowe podparcie dzięki zwiększonej ilości sprężyn w technologii 1000S oraz podwójną warstwę 3 cm lateksu, który odpowiada za najbardziej przyjemne i komfortowe doznania.

Budowa materaca Venus Multi Pocket H2

Dla kogo materace M&K Foam Koło?

Polski producent ma w swojej ofercie materace dla każdego, o różnych parametrach, właściwościach, rozmiarach i cenach. W Ofercie M&K Foam Koło dostępnej w Expert Snu znajdziesz:

 • ekskluzywne i higieniczne materace lateksowe,

 • zwłaszcza luksusowe materace z lateksu naturalnego Talalay,

 • nowoczesne materace piankowe,

 • otulające materace termoelastyczne,

 • dające dobre punktowe podparcie materace sprężynowe,

 • innowacyjne materace hybrydowe,

 • dobrze oddychające materace wysokoelastyczne,

 • materace do stelaży regulowanych,

 • materace kokosowe,

 • mniejsze materace dla dzieci i młodzieży

 • w zależności od wyboru materace jednostrefowe o stałej twardości

 • materace siedmiostrefowe o zróżnicowanym stopniu twardości.

Ponadto, patrząc na to, jak bogata jest oferta produktów Koło w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Expert Snu, można wyróżnić także typy produktów, ze względu na ich użytkowników:

 • materace dla osób z problemami z kręgosłupem,

 • materace ortopedyczne dla osób z problemami zdrowotnymi,

 • materace rehabilitacyjne dla osób z kontuzjami i wadami postawy,

 • materace dla sportowców i osób uprawiających sport,

 • materace dla osób potrzebujących dobrego podparcia kręgosłupa,

 • materace ułatwiające wstawanie z łóżka,

 • materace dla osób o dużej i małej wadze ciała,

 • materace dla osób starszych,

 • materace dla osób potliwych i z problemami ze skórą,

 • materace medyczne wysokiej jakości

Gdzie kupić materace M&K Foam Koło?

W sklepie internetowym expertsnu.pl oraz w każdym z kilkunastu salonów stacjonarnych Expert Snu. Znajdziesz je w Katowicach, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie, Lublinie, Krośnie, Lublinie, Łodzi, Dębicy i Toruniu.

Data: May 26, 2021

Kategorie: Materace

Wyślij komentarz

Zaloguj się