Pokaż filtry

Materace Venus

Materace marki M&K foam Koło z kolekcji Venus cieszą się ogromną popularnością. Jeśli szukasz materacy z najwyższej jakości materiałów i chcesz zadbać o swój zdrowy sen, wybierz jeden z polskich materacy z kolekcji Venus.Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Materace Koło

Materace M&K foam Koło są produkowane od ponad 30 lat! Z tą polską marką wybranie odpowiedniego materaca jest niezwykle łatwe! Materace Koło są popularne na całym świecie i cieszą się doskonałą renomą. Dzięki zaufaniu klientów z różnych miejsc, powstało wiele odmiennych materacy doskonałej jakości. Różnorodność wyboru świadczy o dopasowaniu do potrzeb każdego klienta.

 

Koło materace do spania M&K Foam – materace Venus

Materace M&K foam Koło z kolekcji Venus są produkowane z najlepszej jakości materiałów. Materace sprężynowe, gdzie sprężyny chowane są w osobnych kieszeniach, zachowują odpowiednią punktowość i podparcie ciała. Doskonale sprawdzą się dla osób z problemami z kręgosłupem.

Materace Koło Venus są materacami sprężynowymi, które zostały stworzone w sposób innowacyjny. Nie znajdziemy w nich starych sprężyn bonellowych, które zapadały się wraz z wagą użytkownika. Zastosowane sprężyny kieszeniowe posiadają dużo lepszą punktowość i precyzję w rozłożeniu ciężaru ciała.

Materace Koło Venus nie skrzypią, są niezwykle wygodne i zapewniają odpowiednie podparcie. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeśli chcesz zadbać o swój zdrowy sen i komfort każdej nocy, wybór jednego z materaca M&K foam Koło z kolekcji Venus może okazać się strzałem w 10!

Materace polskiego producenta M&K foam Koło to zapewnienie najlepszej jakości snu i wypoczynku.

Materace Venus – dla kogo?

Materace z kolekcji Venus zostały stworzone z najlepszej jakości materiałów. Polski producent Koło z najmniejszą dbałością o szczegóły tworzy wyroby do spania, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dzięki zastosowaniu różnych warstw na sprężynach – masz możliwość wyboru tego, co najbardziej Ci odpowiada. Różna budowa i różne twardości sprawiają, że wybór jest ogromny! Materace z kolekcji Venus będą odpowiednie dla nastolatków jak i osób starszych. Nie ograniczają ruchów i szybko reagują na zamianę ciała. Są modele elastyczne jak i te bardziej otulające.

Najnowsza technologia materacy z lateksem naturalnym Talalay posiada zastosowanie również w tej kolekcji. Lateks otulający, elastyczny i chłodzący. Wszystko to – dodaje twojemu materacowi higieniczności. Za sprawą budowy kanalikowej lateksu, jest to materiał doskonale oddychający i higieniczny, który uniemożliwia rozwój bakterii i roztoczy. Posiada właściwości ortopedyczne i prozdrowotne. Dla osób z problemami z kręgosłupem i pocących się – jest to doskonała opcja.

Poczucie twardości jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego przy wyborze materaca zachęcamy do zasięgnięcia porady doświadczonych ekspertów, którzy chętnie pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu.

Poznaj wszystkie modele materacy Venus i daj się zaskoczyć!

 

Materace Venus – lateks naturalny

Higieniczny i dobrze oddychający. Taki jest lateks naturalny w materacach polskiej produkcji Koło z kolekcji Venus. Znajdziecie w niej materace sprężynowe w połączeniu z piankami różnego rodzaju, ale co najważniejsze – z lateksem! Oddychający materiał w połączeniu z punktowością sprężyn spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dla alergików, astmatyków i osób pocących się. Najnowsza technologia lateksu Talalay, który powstaje z mleczka kauczukowego drzew brazylijskich. Ekologiczny, tworzony bez szkody dla środowiska naturalnego. Zakochaj się w jego ortopedycznych właściwościach i postaw na sen na najwyższym poziomie.

 

Materace Koło - sklep

Jeśli chcesz kupić oryginalne materace Koło, sklep firmowy jest najlepszym miejscem. W naszej ofercie znajdziesz materace MK Foam wprost od producenta. Udaj się do jednego z naszych salonów Expert Snu i skorzystaj z wiedzy doświadczonych doradców, którzy pomogą dobrać Ci odpowiedni materac z kolekcji Venus do Twoich potrzeb. Przetestuj materace na miejscu, zobacz jak reagują na zmianę pozycji i jaki jest Twój własny poziom komfortu. Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym, ale nasi Experci pomogą Ci w dokonaniu najlepszej decyzji.