• PROMOCJA
 • -20%
« »

Materac Venus Talalay Limited H2 M&K Foam Koło

Wybierz Rozmiar:
Wybierz Pokrowiec:
 • Silver Active
 • Tencel
 • Aloe Vera
 • Aloe Vera Lux
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Balance
 • Nordic Comfort
 • Kaszmir
 • Outlast®
 • Silver Lux
 • Silver Black
 • Soya
 • Tencel Lux
 • Ultraphill
 • Cotton Lux
Czas wysyłki: 2-5dni
Zniżka 20 %
2 031,00 zł 1 624,80 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 1 624,81 zł

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2
Wysokość: 22 cm

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Budowa Materaca Venus Talalay Limited H2

Venus Talalay Limited H2- budowa i właściwości

Venus Talalay Limited H2 to trzy warstwy:

1. Górna warstwa materaca to 100% naturalny lateks Vita Talalay. Jest to najlepszy dostępny obecnie materiał używany do produkcji materacy do spania. W całości wykonany wyłącznie z naturalnego mleczka kauczukowego, pozbawiony syntetycznych dodatków i wypełniaczy. Lateks Vita Talalay oferuje najlepszą sprężystość i doskonałą higienę. Materiał jest polecany zwłaszcza dla osób z problemami z kręgosłupem i dla alergików.

2. Środkowa warstwa materaca to nowoczesne sprężyny typu Multipocket 1000S. Ogromna ilość bardzo drobnych sprężyn dba o natychmiastowe i stabilne podparcie każdej części ciała. Sprężyny działają niezależnie od siebie, dzięki czemu materac reaguje amortyzacją tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

3. Dolna warstwa materaca to pianka wysokoelastyczna Komfort Soft. Dzięki takiej unikalnej budowie materac jest dwustronny i można go obracać. Pianka Komfort Soft stabilnie podpiera ciało i jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu ma dużą odporność na odkształcenia.

4. Materac Venus Talalay Limited H2 ma kilkanaście różnych pokrowców z serii Exclusive do wyboru, spośród których każdy ma nieco inne działanie i właściwości.

•  5. Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić =/-2cm ze względu na pokrowiec. Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.
Twardość materaca Venus Talalay Limited H2

Wybierz materac Venus Talalay Limited H2 jeśli:

• Chcesz mieć materac z najlepszym, ekologicznym i w 100% naturalnym lateksem.

• Masz problemy z kręgosłupem lub inne dolegliwości ortopedyczne

• Chcesz zobaczyć, jak działa materac o hybrydowej budowie.

• Szukasz dobrego materaca dla pary o zróżnicowanej wadze.

• Potrzebujesz dwustronnego materaca o zróżnicowanej twardości.

• Masz problemy z kręgosłupem lub natury ortopedycznej.

• Zależy ci na jakościowym i bardzo wytrzymałym materacu.

• Potrzebujesz naprawdę trwałego i solidnego materaca.

• Chcesz mieć materac, z którego łatwo ściągniesz pokrowiec.

Twardość materaca Venus Talalay Limited H2

Twardość materaca Venus Talalay Limited H2

Materac Venus Talalay Limited można zamówić w jednej z dostępnych twardości: H2 (średni) lub H3 (twardy).

Zobacz materac Venus o twardości H3

Twardość materaca dobieramy zawsze do: budowy naszego ciała, wagi, wzrostu, pozycji spania, przyzwyczajeń oraz tego jak żyjemy.

Jako specjaliści od zdrowego snu z wieloletnim doświadczeniem w branży materacy zawsze uczulamy naszych klientów na to, że odczucie twardości to bardzo indywidualna i subiektywna sprawa. Klienci często pytają o twarde materace, bo panuje stereotyp, że twarde podłoże jest zdrowe. Tak naprawdę materac nie powinien być ani zbyt miękki ani zbyt twardy. Większość materacy jest dostępna w czterech skalach twardości, chociaż tak naprawdę najpopularniejsze są dwie - średnia (H2) i twarda (H3). Materace miękkie (H1) i bardzo twarde (H4) są wybierane zdecydowanie rzadziej.

Venus Talalay Limited H2

Materac Venus Talalay Limited H2 - opinia Experta

Ogólna ocena materaca 8/10!

Każdy sprzedawany przez nas materac został poddany indywidualnej ocenie Ekspertów od snu! Robimy to po to, by Wszyscy, nie tylko Experci, mogli wybrać produkt adekwatny do swoich potrzeb. Nasze materace oceniamy w 10-cio stopniowej skali (gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 10 najwyższą) w pięciu kategoriach:

•  oddychalność - oznacza to w jakim stopniu materac cechuje się wysoka cyrkulacją powietrza, jest przewiewny, nie gromadzi wilgoci

•  higieniczność - oznacza poziom higieny jaki możemy długofalowo utrzymać w danym materacu, przestrzegając podstawowych zasad użytkowania materaca, określa także jego właściwości antyalergiczne

•  bezuciskowość - określa delikatność materaca dla ciała użytkownika, im większa bezuciskowość, tym materac jest delikatniejszy, bardziej komfortowy, w znikomym stopniu uciska ciało, dzięki czemu nie prowadzi chociażby do drętwienia kończyn

•  ortopedyczność - określa jakość podparcia ciała użytkownika, dopasowanie, plastyczność i delikatność materaca wobec użytkownika

•  trwałość - określa trwałość materaca w czasie, wskaźnik ten bierze pod uwagę użyte w materacu materiały oraz typowy sposób użytkowania materaca na przestrzeni lat

Strefy twardości Venus Talalay Limited H2

Siedmiostrefowy czy jednostrefowy?

Materac Venus Talalay Limited H2 jest dostępny w dwóch wersjach: 7 stref twardości i 1 jedna strefa twardości.

Materac 7 strefowy posiada siedem różniących się od siebie twardością obszarów, które mają za zadanie podtrzymać ciało w prawidłowym ułożeniu. 7 polowe materace posiadają symetrycznie ułożone strefy tak by można było obracać materac o 180 stopni zwiększając jego żywotność. Wybierz wersję 7 strefową gdy posiadasz średni wzrost około 170cm i śpisz spokojnie (nie obracasz się zbyt często w nocy) lub gdy śpisz równolegle do dłuższej krawędzi materaca.

Materac 1 strefowy ma taką samą twardość na całej długości. Wybierz wersję 1 strefową gdy śpisz w różnych pozycjach, często się obracasz, Twój wzrost odbiega znacząco od średniego, szukasz materaca dla dziecka lub nastolatka.

lateks Talalay Limited h2

Zastosowane surowce

Lateks Vita Talalay - 100% naturalny i ekologiczny lateks, wykonany wyłącznie z mleczka drzewa kauczukowego rosnącego naturalnie w Ameryce Południowej oraz Azji. Zdaniem wielu specjalistów lateks naturalny to absolutnie najlepszy materiał używany do produkcji materacy. Jest wyrabiany z ubijanej na sztywno piany mleczka kauczukowca brazylijskiego, która jest następnie nakłuwana specjalnymi prętami aby zapewnić korytarze powietrzne. Mleczko można zbierać jedynie ręcznie, dlatego lateks naturalny jest bardzo drogi i jest postrzegany jako wyrób luksusowy. Zresztą nie bez powodu, bo lateks naturalny jest higieniczny, trwały, wytrzymały, odporny na zgniatanie, antyalergiczny i świetnie nadaje się do stelaży regulowanych. Vita Talalay to największy i najlepszy producent lateksy na świecie. Materace z lateksem Vita Talalay mają najdłuższą żywotność i utrzymują się nawet kilkadziesiąt lat, chociaż ze względów higienicznych zalecamy wymianę każdego materaca co max. kilkanaście lat. Mleczko kauczukowe ma naturalne właściwości antyalergiczne, materace z lateksem nie gromadzą kurzu, a dzięki licznym otwartym korytarzom powietrznym takie materace są też bardzo sprężyste i świetnie przepuszczają powietrze, co gwarantuje higieniczność i chroni przed gromadzeniem wilgoci, co mogłoby prowadzić do rozwoju bakterii, grzybów czy pleśni. Miękki i stabilny lateks doskonale łagodzi nacisk ciała na materac, równocześnie zapewniając stabilne i zdrowe podparcie.

spreżyny Multi Pocket

Sprężyny multipocket posiadają aż 500 sprężyn na 1m2. Ich mała średnica oraz ogromna ilość wpływają na stabilne podparcie bez względu na Twoją wagę. Pamiętaj, że każda sprężyna to jeden punkt podparcia, który daje lepsze dopasowanie do ciała niż tradycyjne sprężyny woreczkowe, lepszą wytrzymałość na obciążenia a przede wszystkim lepszą jakość odpoczynku!

pianka komfort Soft

Pianka Komfort Soft . Zaliczamy ją do grupy pianek wysokoelastycznych (HR). Solidna i wytrzymała pianka o bardzo dużej elastyczności. Dobry wybór do materacy dla osób z problemami ortopedycznymi. Pianka bardzo szybko reaguje na każdą zmianę pozycji i szybko odzyskuje swój pierwotny kształt. Dzięki temu materac zapewnia dobrą regenerację organizmu podczas snu. Pianka wysokoelastyczna Komfort Soft jest przyjemna i wydaje się miękka w pierwszym kontakcie, ale jej elastyczność nie pozwala na to, aby ciało się zapadało. W ten sposób pianka dba o prawidłowe ułożenie kręgosłupa i to bez uczucia ucisku na mięśnie. Pianka wysokoelastyczna Komfort Soft dba też o higieniczność materaca. W jej strukturze można znaleźć miliony drobnych pęcherzyków powietrza. Dzięki temu pianka zapewnia doskonałą cyrkulację i dba o prawidłowe odprowadzenie wilgoci. Dzięki temu nie ma warunków do rozwoju roztoczy, grzybów, pleśni czy bakterii.

Pielęgnacja pokrowca

Jak dbać o pokrowiec?

Pokrowce z serii Exclusive zapewniają ochronę przed kurzem czy roztoczami. Dbając o wybrany przez siebie pokrowiec na materac Venus Talalay Limited H2 zapewniasz sobie miękkość, świeżość i czystość w sypialni. W jaki sposób zadbać o pokrowiec:

 • Prać ręcznie lub w pralce o określonej temperaturze
 • Nie wybielać
 • Nie można suszyć w suszarkach bębnowych
 • Nie zalecamy prasowania
 • Nie czyścić chemicznie

Informacje o M&K Foam Koło

Rozmiar materaca Venus Talalay Limited H2

Materac Venus Talalay Limited H2 jest dostępny w rozmiarze:

80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm

Szukasz materaca w innym rozmiarze? Wykonujemy także nietypowe rozmiary np. 80x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 160x220cm czy 200x220cm, napisz do nas!

Inne Venusy M&K Foam Koło

Inne rodzaje materacy z kolekcji Venus

Venus to seria nowoczesnych materacy do spania od uznanego i cenionego od lat polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. W tej kolekcji można znaleźć materace o różnych właściwościach i wykonane z różnych materiałów. Zobacz całą kolekcję materacy Venus lub poproś o pomoc w wyborze Doradcę za pomocą czatu na stronie.

Zobacz wszystkie produkty z kolekcji Venus
Informacje o M&K Foam Koło

Kilka słów o producencie M&K Foam Koło

Od 1992 roku materace, łóżka czy poduszki marki M&K Foam Koło można spotkać w wielu polskich domach. Obecnie są liderem wśród polskich producentów materacy (w szczególności lateksowych czy sprężynowo-lateksowych). Zaprojektowali i wdrożyli unikalny system modułowy łóżek tapicerowanych i kontynentalnych Multisystem. Marka Koło wyróżnia się nie tylko jakością oraz nowoczesnym podejściem w zakresie sprzedawanych produktów ale przede wszystkim wiarygodnością i sympatią wśród użytkowników ich produktów. Oferowany przez markę M&K Foam Koło materac Venus Talalay Limited H2 to jeden z kilku materacy z szerokiej kolekcji Venus, która powstała na początku istnienia firmy, a która cieszy się nadal tak szerokim zainteresowaniem jak kiedyś.

Stelaże M&K Foam Koło

Jaki stelaż do materaca?

Nie ma sypialni bez łóżka, tak samo nie ma materaca bez stelaża. Materac Venus Talalay Limited H2 ze względu na dość wąskie sprężyny kieszeniowe potrzebuje odpowiedniego wsparcia, tak by nie uszkodzić struktury lateksu. Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona. Dlatego warto zainwestować w gęstszy i stabilniejszy stelaż brzozowy lub bukowy. Szczególnie polecamy stelaż TwinpackDuoflex lub Trioflex.

Zobacz wszystkie dostępne stelaże

Dane techniczne

Producent
M&K Foam KOŁO
Rodzaj materaca
sprężynowy
Twardość
H2 - średni
Ocena produktu
8/10
Wersja
1-polowa, 7-polowa
Budowa materaca
Lateks Talalay H2 (średni) - 83 kg/m3, Pianka Komfort Soft 50 kg/m3, Sprężyna kieszeniowa Multipocket 1000S
Wysokość materaca
22
Dodatkowe cechy
1 strefowy, 7 strefowy, antyalergiczny, dwustronny, ekologiczny, nietypowe rozmiary, wyprodukowano w Polsce, zdejmowany pokrowiec
Oddychalność
9/10
Higieniczność
10/10
Bezuciskowość
8/10
Ortopedyczność
8/10
Trwałość
9/10
Dla kogo
dla alergików, dla dwóch osób, dla nastolatków, dla osób pocących się, dla seniorów, dla śpiących na boku, dla śpiących na brzuchu, dla sportowców, dla szczupłych
Kategoria
Materace
Kolekcja
Venus
Kategoria 2
multipocket
Kategoria 3
Talalay

Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, Ambro, Zadbano lub transportem własnym. Wysyłane przez nas produkty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan. Czas wysyłki uzależniony jest od wybranego produktu. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu. Dostępne metody dostawy:

Przesyłka kurierska

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł

Przesyłka kurierska z wniesieniem

 • Koszt dostawy: 59zł
 • Dostawa z wniesienim dotyczy jedynie produktów wielkogabarytowych w tym: materace, łóżka, stelaże, szafki nocne, komody.

Odbiór w punkcie DPD Pickup

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł
 • Dostawa do punktu odbioru DPD Pickup dotyczy jedynie produktów drobnych w tym: kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, ochraniacze, koce.

Powyższy cennik nie obowiązuje w przypadku transportu zagranicznego, a także zakupu w salonie stacjonarnym. W celu uzyskania cennika zagranicznego prosimy o kontakt z naszym biurem: salon@expertsnu.pl lub telefonicznie +48 530 530 052. W celu uzyskania cennika dostaw w wybranym salonie prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.

Opinie

Aktualne promocje

Inni kupili również

299,00 zł od 239,20 zł

z regulacją twardości, listwy brzozowe

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 160, 180, 190, 210 i 220

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
441,00 zł od 352,80 zł

termoelastyczna, możliwość prania, do spania w każdej pozycji

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K Foam
Rodzaj poduszki: piankowa
Wypełnienie: pianka termoelastyczna
Poszycie: pokrowiec z kolekcji M&K Foam
- opinie:
od 2 011,00 zł

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 210 i 220

 • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj korpusu: tapicerowany
Pojemnik na pościel: dostępny
- opinie:
380,00 zł od 304,00 zł

z regulacją twardości, listwy bukowe

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 210 i 220

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna: bukowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
od 208,00 zł

40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80

 • Bestseller
Producent: AMZ Szamotuły
Rodzaj poduszki: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 100% export
Poszycie: ultra delikatny inlet 70g/m2-batyst
- opinie:

Podobne produkty

3 242,00 zł od 2 593,60 zł

sprężyna Multipocket, lateks Talalay Natural, lateks Talalay Blue

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2, H3
Wysokość: 22 cm
- opinie:
Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com