• PROMOCJA
 • -20%
« »

Materac Venus Talalay Embrace X7 M&K foam Koło

Wybierz Rozmiar:
Wybierz Pokrowiec:
 • Silver Active
 • Tencel
 • Aloe Vera
 • Aloe Vera Lux
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Balance
 • Nordic Comfort
 • Kaszmir
 • Outlast®
 • Silver Lux
 • Silver Black
 • Soya
 • Tencel Lux
 • Ultraphill
 • Cotton Lux
Czas wysyłki: 2-5dni
Zniżka 20 %
4 315,00 zł 3 452,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 3 452,00 zł

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2/H3
Wysokość: 29 cm

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Budowa Materaca Venus Talalay Embrace X7

Venus Talalay Embrace X7 - budowa i właściwości

Venus Talalay Embrace X7 to trzy warstwy:

1. Górna warstwa to innowacyjny lateks Talalay Embrace o grubości aż 7 cm i gęstości 56 kg/m3. Jest to specjalna wersja X7 ze zwiększoną ilością lateksu. To zaawansowany technologicznie produkt zaliczany do grupy ‘inteligentnych’ materiałów. Embrace łączy właściwości lateksu i działanie znane z pianki pamięci. Lateks Talalay Embrace dopasowuje się do kształtu użytkownika, tworząc delikatny i bardzo otulający ‘ślad ciała’. Jednak w przeciwieństwie do pianki pamięci, Embrace nie nagrzewa się, dzięki czemu jest bardziej komfortowy.

2. Środkowa warstwa materaca to nowoczesne sprężyny typu Multipocket 1000S. Ogromna ilość bardzo drobnych sprężyn dba o natychmiastowe i stabilne podparcie każdej części ciała. Sprężyny działają niezależnie od siebie, dzięki czemu materac reaguje amortyzacją tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

3. Dolna warstwa to aż 7 cm 100% naturalnego lateksu Vita Talalay o gęstości 84 kg/m3. Materac jest dwustronny, dzięki czemu można wybrać, na której stronie będzie najwygodniej. Embrace na górze to materac bardziej miękki, po obróceniu warstwą lateksu Vita Talalay do góry otrzymamy bardziej twardy materac. Otwartokomórkowa struktura zapewnia bardzo dobrą sprężystość i higieniczność materaca.

4. Materac Venus Talalay Embrace X7 ma kilkanaście różnych pokrowców z serii Exclusive do wyboru, spośród których każdy ma nieco inne działanie i właściwości.

5. Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec. Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Twardość materaca Venus Talalay Embrace X7

Wybierz materac Venus Talalay Embrace X7 jeśli

• Chcesz mieć dwustronny materac o różnych poziomach twardości.

• Lubisz uczucie otulenia i delikatnego zapadania się w materacach.

• Podobają ci się materace termoelastyczne, ale nie lubisz związanego z tym ciepła.

• Szukasz idealnego połączenia sprężyn i dwóch rodzajów lateksu.

• Chcesz nie dopuścić do rozwoju alergii w sypialni.

• Masz problemy z kręgosłupem lub natury ortopedycznej.

• Szukasz materaca dla osób starszych, nastolatków, dla par o zróżnicowanej wadze.

• Potrzebujesz naprawdę trwałego i solidnego materaca.

• Chcesz mieć materac, z którego łatwo ściągniesz pokrowiec.

Twardość materaca Venus Talalay Embrace X7

Twardość materaca Venus Talalay Embrace X7

Materac Venus Talalay Embrace X7 ze względu na swoją budowę posiada dwie twardości H2 (średni) i H3 (twardy), dzięki temu możesz wybrać na której stronie chcesz spać. Twardość H2 odpowiada stronie materaca z lateksem Embrace, a twardość H3 odczujemy, jeśli ustawimy materac warstwą lateksu Vita Talalay do góry.

Twardość materaca dobieramy zawsze do: budowy naszego ciała, wagi, wzrostu, pozycji spania, przyzwyczajeń oraz tego jak żyjemy.

Jako specjaliści od zdrowego snu z wieloletnim doświadczeniem w branży materacy zawsze uczulamy naszych klientów na to, że odczucie twardości to bardzo indywidualna i subiektywna sprawa. Producent nie sugeruje twarości, z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że ten materac mieści sie w twardości H2/H3. Klienci często pytają o twarde materace, bo panuje stereotyp, że twarde podłoże jest zdrowe. Tak naprawdę materac nie powinien być ani zbyt miękki ani zbyt twardy. Większość materacy jest dostępna w czterech skalach twardości, chociaż tak naprawdę najpopularniejsze są dwie - średnia (H2) i twarda (H3). Materace miękkie (H1) i bardzo twarde (H4) są wybierane zdecydowanie rzadziej.

Venus Talalay Embrace X7

Materac Venus Talalay Embrace X7 - opinia Experta

Ogólna ocena materaca 10/10!

Każdy sprzedawany przez nas materac został poddany indywidualnej ocenie Ekspertów od snu! Robimy to po to, by Wszyscy, nie tylko Experci, mogli wybrać produkt adekwatny do swoich potrzeb. Nasze materace oceniamy w 10-cio stopniowej skali (gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 10 najwyższą) w pięciu kategoriach:

•  oddychalność - oznacza to w jakim stopniu materac cechuje się wysoka cyrkulacją powietrza, jest przewiewny, nie gromadzi wilgoci

•  higieniczność - oznacza poziom higieny jaki możemy długofalowo utrzymać w danym materacu, przestrzegając podstawowych zasad użytkowania materaca, określa także jego właściwości antyalergiczne

•  bezuciskowość - określa delikatność materaca dla ciała użytkownika, im większa bezuciskowość, tym materac jest delikatniejszy, bardziej komfortowy, w znikomym stopniu uciska ciało, dzięki czemu nie prowadzi chociażby do drętwienia kończyn

•  ortopedyczność - określa jakość podparcia ciała użytkownika, dopasowanie, plastyczność i delikatność materaca wobec użytkownika

•  trwałość - określa trwałość materaca w czasie, wskaźnik ten bierze pod uwagę użyte w materacu materiały oraz typowy sposób użytkowania materaca na przestrzeni lat

Venus Talalay Embrace X7

Czy materac Venus Talalay Embrace X7 jest dla Ciebie?

•  Tak, jeśli chcesz mieć materac hybrydowy, łączący aż trzy różne rodzaje materiałów.

• > Tak, jeśli szukasz idealnego połączenia sprężyn i dwóch różnych lateksów.

•  Tak, jeśli chcesz mieć dwustronny materac o różnym poziomie twardości.

• Tak, jeśli lubisz efekt zapadania się w materac charakterystyczny dla pianki pamięci.

•  Tak, jeśli lubisz piankę pamięci, ale szukasz materaca, który nie będzie się grzał.

• Tak, jeśli szukasz naprawdę dobrego materaca dla par o dużej różnicy wagi.

•  Tak, jeśli chcesz mieć materac oceniony przez ekspertów jako 10/10.

• Tak, jeśli szukasz materaca na długie lata.

Strefy twardości Venus Talalay Embrace X7

Siedmiostrefowy czy jednostrefowy?

Materac Venus Talalay Embrace X7 jest dostępny w dwóch wersjach: 7 stref twardości i 1 jedna strefa twardości.

Materac 7 strefowy posiada siedem różniących się od siebie twardością obszarów, które mają za zadanie podtrzymać ciało w prawidłowym ułożeniu. 7 polowe materace posiadają symetrycznie ułożone strefy tak by można było obracać materac o 180 stopni zwiększając jego żywotność. Wybierz wersję 7 strefową gdy posiadasz średni wzrost około 170cm i śpisz spokojnie (nie obracasz się zbyt często w nocy) lub gdy śpisz równolegle do dłuższej krawędzi materaca.

Materac 1 strefowy ma taką samą twardość na całej długości. Wybierz wersję 1 strefową gdy śpisz w różnych pozycjach, często się obracasz, Twój wzrost odbiega znacząco od średniego, szukasz materaca dla dziecka lub nastolatka.

lateks Talalay Embrace

Zastosowane surowce

Lateks Vita Talalay Embrace - Nowoczesny i zaawansowany technologicznie wyrób od najlepszego i najbardziej znanego producenta lateksu na świecie, marki Talalay. Embrace jest zaliczany do grona ‘inteligentnych’ materiałów. Powstał przy użyciu nowoczesnej technologii, dzięki czemu ma ciekawe i unikalne właściwości, których nie ma żaden inny obecnie dostępny materiał stosowany w produkcji materacy do spania. Lateks Talalay Embrace łączy w sobie cechy lateksu oraz niesamowite właściwości znane z pianki termoelastycznej. Embrace reaguje na ciało i pod wpływem jego ciepła powoli mięknie, dostosowując się do ciała aż do momentu uzyskania najbardziej komfortowego ułożenia ciała. Umożliwia to wręcz doskonałe dopasowanie się materaca do ciała i wpływa na nieziemski komfort i wygodę w sypialni. Jednak w porównaniu do pianki termoelastycznej lateks Embrace nie gromadzi ciepła, tylko natychmiastowo je uwalnia, co zdecydowanie podnosi jakość odpoczynku. Wiele osób lubi charakterystyczne działanie pianki pamięci, ale nie lubi tego specyficznego uczucia grzania ciała przez materac. W przypadku materaca Venus Talalay Embrace X7 ten problem w ogóle nie występuje. Warto wspomnieć także, że lateks jest najtrwalszym materiałem używanym w materacach. Jest też najbardziej higieniczny, bo jego otwartokomórkowa struktura umożliwia swobodny przepływ powietrza i odprowadzanie nadmiaru wilgoci.

spreżyny Multi Pocket

Sprężyny multipocket posiadają aż 500 sprężyn na 1m2. Ich mała średnica oraz ogromna ilość wpływają na stabilne podparcie bez względu na Twoją wagę. Pamiętaj, że każda sprężyna to jeden punkt podparcia, który daje lepsze dopasowanie do ciała niż tradycyjne sprężyny woreczkowe, lepszą wytrzymałość na obciążenia a przede wszystkim lepszą jakość odpoczynku!

lateks Vita Talalay

Lateks Vita Talalay 100% naturalny i ekologiczny produkt.Jest trwały, wytrzymały, odporny na zgniatanie i doskonale higieniczny. Zwłaszcza że Vita Talalay to najbardziej znany producent wyrobów lateksowych na świecie. W materacu zastosowano bardzo grubą, bo aż 7 cm warstwę lateksu. Jest to materac dwustronny o zmiennej twardości, co oznacza, że można go obrócić i jego działanie będzie inne. Lateks Vita Talalay będzie odpowiedni dla osób, które lubią twardsze materace. Ma gumową, zwartą strukturę, dzięki czemu dobrze podpiera ciało. Lateks naturalny to najlepszy wybór dla alergików i dla osób z problemami ortopedycznymi. Wyroby lateksowe są bardzo elastyczne i sprawiają, że ciało układa się w naturalnej i zdrowej pozycji. Lateks to doskonały wybór zwłaszcza dla osób z problemami ortopedycznymi, z bólem pleców, schorzeniami kręgosłupa czy cierpiących na dolegliwości związane z siedzącym trybem życia. Ponadto jest to świetny wybór dla każdego alergika czy osoby wrażliwej na kurz domowy, roztocza, grzyby czy pleśń. Lateks ma otwartokomórkową strukturę, czyli posiada liczne korytarze powietrzne. Dzięki temu w jego wnętrzu nie gromadzi się wilgoć i nie zbiera kurz. Nie ma zatem warunków do rozwoju roztoczy czy drobnoustrojów. Produkt powstały w 100% z naturalnego mleczka kauczukowego, pozbawiony syntetycznych dodatków i wypełniaczy.

Pielęgnacja pokrowca

Jak dbać o pokrowiec?

Pokrowce z serii Exclusive zapewniają ochronę przed kurzem czy roztoczami. Dbając o wybrany przez siebie pokrowiec na materac Venus Talalay Embrace X7 zapewniasz sobie miękkość, świeżość i czystość w sypialni. W jaki sposób zadbać o pokrowiec:

 • Prać ręcznie lub w pralce o określonej temperaturze
 • Nie wybielać
 • Można suszyć w suszarkach bębnowych
 • Nie zalecamy prasowania
 • Nie czyścić chemicznie

Informacje o M&K Foam Koło

Rozmiar materaca Venus Talalay Embrace X7

Materac Venus Talalay Embrace X7 jest dostępny w rozmiarze:

80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm

Szukasz materaca w innym rozmiarze? Wykonujemy także nietypowe rozmiary np. 80x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 160x220cm czy 200x220cm, napisz do nas!

Inne Venusy M&K Foam Koło

Inne rodzaje materacy z kolekcji Venus

Venus to seria nowoczesnych materacy do spania od uznanego i cenionego od lat polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. W tej kolekcji można znaleźć materace o różnych właściwościach i wykonane z różnych materiałów. Zobacz całą kolekcję materacy Venus lub poproś o pomoc w wyborze Doradcę za pomocą czatu na stronie.

Zobacz wszystkie produkty z kolekcji Venus
Informacje o M&K Foam Koło

Kilka słów o producencie M&K Foam Koło

Od 1992 roku materace, łóżka czy poduszki marki M&K Foam Koło można spotkać w wielu polskich domach. Obecnie są liderem wśród polskich producentów materacy (w szczególności lateksowych czy sprężynowo-lateksowych). Zaprojektowali i wdrożyli unikalny system modułowy łóżek tapicerowanych i kontynentalnych Multisystem. Marka Koło wyróżnia się nie tylko jakością oraz nowoczesnym podejściem w zakresie sprzedawanych produktów ale przede wszystkim wiarygodnością i sympatią wśród użytkowników ich produktów. Oferowany przez markę M&K Foam Koło materac Venus Talalay Embrace X7 to jeden z kilku materacy z szerokiej kolekcji Venus, która powstała na początku istnienia firmy, a która cieszy się nadal tak szerokim zainteresowaniem jak kiedyś.

Stelaże M&K Foam Koło

Jaki stelaż do materaca?

Nie ma sypialni bez łóżka, tak samo nie ma materaca bez stelaża. Materac Venus Talalay Embrace X7 ze względu na dość wąskie sprężyny kieszeniowe potrzebuje odpowiedniego wsparcia, tak by nie uszkodzić struktury lateksu. Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona. Dlatego warto zainwestować w gęstszy i stabilniejszy stelaż brzozowy lub bukowy. Szczególnie polecamy stelaż TwinpackDuoflex lub Trioflex.

Zobacz wszystkie dostępne stelaże

Dane techniczne

Producent
M&K Foam KOŁO
Rodzaj materaca
sprężynowy
Twardość
H2 - średni, H3 - twardy
Ocena produktu
10/10
Wersja
1-polowa, 7-polowa
Budowa materaca
Lateks Talalay Embrace 56 kg/m3, Lateks Talalay H4 (b. twardy) - 84 kg/m3, Sprężyna kieszeniowa Multipocket 1000S
Wysokość materaca
29
Do stelaży z regulacją
nie
Dodatkowe cechy
1 strefowy, 7 strefowy, antyalergiczny, dwustronny, ekologiczny, nietypowe rozmiary, wyprodukowano w Polsce, zdejmowany pokrowiec
Oddychalność
10/10
Higieniczność
10/10
Bezuciskowość
10/10
Ortopedyczność
10/10
Trwałość
10/10
Dla kogo
dla alergików, dla dwóch osób, dla osób pocących się, dla puszystych, dla seniorów, dla śpiących na boku, dla śpiących na brzuchu, dla sportowców, dla szczupłych
Kategoria
Materace
Kolekcja
Venus
Kategoria 2
multipocket
Kategoria 3
Talalay

Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, Ambro, Zadbano lub transportem własnym. Wysyłane przez nas produkty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan. Czas wysyłki uzależniony jest od wybranego produktu. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu. Dostępne metody dostawy:

Przesyłka kurierska

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł

Przesyłka kurierska z wniesieniem

 • Koszt dostawy: 59zł
 • Dostawa z wniesienim dotyczy jedynie produktów wielkogabarytowych w tym: materace, łóżka, stelaże, szafki nocne, komody.

Odbiór w punkcie DPD Pickup

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł
 • Dostawa do punktu odbioru DPD Pickup dotyczy jedynie produktów drobnych w tym: kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, ochraniacze, koce.

Powyższy cennik nie obowiązuje w przypadku transportu zagranicznego, a także zakupu w salonie stacjonarnym. W celu uzyskania cennika zagranicznego prosimy o kontakt z naszym biurem: salon@expertsnu.pl lub telefonicznie +48 530 530 052. W celu uzyskania cennika dostaw w wybranym salonie prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.

Opinie

Aktualne promocje

Inni kupili również

1 075,00 zł od 860,00 zł

wysokość: 121 cm

szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200

 • PROMOCJA
 • -20%

Producent: M&K foam Koło
Wysokość: 114 cm
- opinie:
380,00 zł od 304,00 zł

z regulacją twardości, listwy bukowe

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 210 i 220

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna: bukowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
2 187,00 zł od 1 749,60 zł

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz na długość 210 i 220

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj korpusu: tapicerowany
Pojemnik na pościel: dostępny
- opinie:

Podobne produkty

1 453,00 zł od 1 162,40 zł

sprężyna Multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka Lazur

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2
Wysokość: 23 cm
- opinie:
3 242,00 zł od 2 593,60 zł

sprężyna Multipocket, lateks Talalay Natural, lateks Talalay Blue

 • PROMOCJA
 • -20%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2, H3
Wysokość: 22 cm
- opinie:
Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com