Promocje
839,00 zł
od
646,03 zł
- PROMOCJA
- -23%
- Salon TORUŃ
- opinie:
839,00 zł
od
646,03 zł
- PROMOCJA
- -23%
- Salon TORUŃ
- opinie:
897,00 zł
od
672,75 zł
- PROMOCJA
- -25%
- opinie:
954,00 zł
od
696,42 zł
- PROMOCJA
- -27%
- Salon KROSNO
- opinie:
930,00 zł
od
697,50 zł
- PROMOCJA
- -25%
- opinie:
699,00 zł
od
629,10 zł
135x200, 155x200, 200x220

- PROMOCJA
- -10%
- Wysyłka w 48h
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna, antyalergiczna |
| Wypełnienie: | sypełnienie syntetyczne SoftFill |
| Poszycie: | 100% batyst z drobinkami srebra |
- opinie:
837,00 zł
od
711,45 zł
- PROMOCJA
- -15%
- Wysyłka w 48h
- opinie:
949,00 zł
od
711,75 zł
- PROMOCJA
- -25%
- opinie:
1 425,00 zł
od
712,50 zł
- PROMOCJA
- -50%
- Salon KATOWICE
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj szafki: | tapicerowana |
- opinie:
1 019,00 zł
od
713,30 zł
- PROMOCJA
- -30%
- Salon DĘBICA
- opinie:
800,00 zł
od
720,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240





- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | delikatny inlet 105g/m2- satyna bawełniana |
- opinie:
800,00 zł
od
720,00 zł
155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 140g/m2 |
- opinie:
1 006,00 zł
od
724,32 zł
Pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna
Twardość H2 - średni
Wysokość 18 cm
- PROMOCJA
- -28%
- Wysyłka w 48h
- opinie:
862,00 zł
od
732,70 zł
- PROMOCJA
- -15%
- Wysyłka w 48h
- opinie:
929,00 zł
od
752,49 zł
- PROMOCJA
- -19%
- Salon KROSNO
- opinie:
1 521,00 zł
od
760,50 zł
- PROMOCJA
- -50%
- Salon KATOWICE
- opinie:
1 005,00 zł
od
773,85 zł
- PROMOCJA
- -23%
- Salon TORUŃ
- opinie:
1 070,00 zł
od
802,50 zł
- PROMOCJA
- -25%
- opinie:
1 674,00 zł
od
803,52 zł
- PROMOCJA
- -52%
- Salon KIELCE
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel : | bez pojemnika |
- opinie:
1 059,00 zł
od
852,50 zł
- PROMOCJA
- -19%
- Salon KROSNO
- opinie:
950,00 zł
od
855,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | 100% puchu gęsi polskiej |
| Poszycie: | Szlachetna satyna bawełniana z olejkiem arganowym, o gramaturze 100g/m2 |
- opinie: