Promocje
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240

- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno OUTLAST |
| Poszycie: | delikatny batyst-100% bawełna |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240

- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno Advansa Quallofil Premium |
| Poszycie: | 100% batyst |
- PROMOCJA
- -25%
155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 105g/m2 |
135x200, 155x200, 200x220

- PROMOCJA
- -10%
- Wysyłka w 48h
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna, antyalergiczna |
| Wypełnienie: | sypełnienie syntetyczne SoftFill |
| Poszycie: | 100% batyst z drobinkami srebra |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240





- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | delikatny inlet 105g/m2- satyna bawełniana |
155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 140g/m2 |
- PROMOCJA
- -25%
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | 100% puchu gęsi polskiej |
| Poszycie: | Szlachetna satyna bawełniana z olejkiem arganowym, o gramaturze 100g/m2 |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | naturalna |
| Wypełnienie: | 70% wełna kóz kaszmirskich + 30% wełna alpejskich merynosów |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% |
135x200, 155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
- Wysyłka w 48h
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 105g/m2 |
135x200, 155x200, 200x220

- PROMOCJA
- -10%
- Wysyłka w 48h
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | mako bawełna 90g/m2 |
140x200, 200x200


- PROMOCJA
- -20%
| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | japońska tkanina premium |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240




- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% export |
| Poszycie: | ultra delikatny inlet 70g/m2-batyst |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst |
- PROMOCJA
- -25%
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240, 220x260, 240x260



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | termoaktywna tkanina bawełna/outlast 110g/m2 |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220




- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | bawełna organiczna 110g/m2-batyst |
- PROMOCJA
- -25%
135x200, 155x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 115g/m2 |
135x200, 155x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj kołdry i poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
- PROMOCJA
- -25%
- PROMOCJA
- -25%
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | 100% puchu gęsi syberyjskiej |
| Poszycie: | ultra delikatny inlet 90g/m2-super batyst+mikrotencel |
- PROMOCJA
- -25%