Filtruj produkty
Wyczyść filtry

ROZMIAR

PRZEDZIAŁ CENOWY

440,00 zł - 4 410,00 zł
Aktywne filtry


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Kołdry 160x200

Duża, przyjemna kołdra potrafi sprawić, że noc jest wyjątkowa. Kołdra 160x200 to naprawdę duży rozmiar i taka kołdra idealnie sprawdzi się do dużego dwuosobowego łóżka. Kołdry 160x200 to propozycja dla osób, którym zawsze druga połówka podkrada w nocy kołdrę. Teraz już nie musisz obawiać się, że rano obudzisz się bez okrycia. Nasz sklep internetowy oferuje kołdry puchowe 160x200, kołdry syntetyczne 160x200 cm i wiele innych produktów do spania od najlepszych polskich producentów. Stawiamy na dobrej jakości materiały i solidne wykonanie, które sprawia, że kołdra jest miękka, przyjemna i zapewnia optymalne warunki do snu oraz regeneracji. Kołdra syntetyczna 160x200 jest łatwa w praniu i nadaje się do prania w wysokich temperaturach, więc łatwo można utrzymać higieniczność w sypialni. Z kolei kołdra puchowa 160x200 to produkt luksusowy, zapewniający przyjemne otulenie, ciepło i komfort. Do wyboru jest także kołdra z pierza 160x200 cm, produkt tańszy i cięższy od puchu, nie tak delikatny, jednak może być dobrą i tańszą alternatywą jeśli ktoś lubi naturalne produkty.

Jaki rozmiar kołdry wybrać do sypialni?

Kołdra 160x200 to duża kołdra, którą często wybiera się w przypadku większego dwuosobowego łóżka. Kołdra 160x200 cm jest odpowiednia dla dwóch osób śpiących razem i to nawet, jeśli są to osoby o większej budowie ciała czy masie. Jaki rozmiar kołdry wybrać, żeby dobrze się wyspać? Naszym zdaniem kołdra w rozmiarze 160x200 cm to jedyny słuszny wybór, jeśli szukasz dobrego okrycia dla dwóch osób. Wiele zależy też od stylu snu, niektóre osoby śpią spokojnie przez całą noc i nie mają problemów z okryciem, podczas gdy inni znani są z tego, że notorycznie zawijają kołdrę pod siebie. Dlatego potrzebujesz kołdry w odpowiednim rozmiarze. Do łóżka o wymiarach 160x200 cm potrzebna jest kołdra w takim rozmiarze lub większym nawet, jednak z pewnością nie mniejszym. Kołdra musi być na tyle duża, aby dwie osoby mogły się nią swobodnie okryć, a po bokach jeszcze powinno zostać trochę miejsca. Rozmiar kołdry powinien pasować do rozmiaru materaca. Zbyt krótka kołdra będzie powodować znaczny dyskomfort i będzie utrudniać codzienne zasypianie, a nawet może sprawić, że w nocy będziesz się wybudzać.

Kołdra puchowa 160x200 czy kołdra syntetyczna 160x200?

Najczęstszy wybór to ten między kołdrą puchową a syntetyczną. Oczywiście są także kołdry z pierza, jednak one są mniej popularne. Jaką zatem kołdrę wybrać, aby dobrze się wyspać? Co jeszcze liczy się oprócz komfortu i wygody? Kołdra z puchu 160x200 cm czy może lepiej kołdra z wypełnieniem syntetycznym 160x200? Taki rozmiar zapewni przyjemne okrycie przy każdym rodzaju kołdry, ale te dwa produkty zasadniczo się od siebie różnią. Puchowa kołdra 160x200 to duża i ciepła kołdra z naturalnym wypełnieniem z delikatnego puchu, który najczęściej pochodzi od gęsi, rzadziej od kaczek. Z kolei wyroby syntetyczne są łatwiejsze do utrzymania w czystości i nadają się do prania w pralce. Zdecyduj, czy stawiasz na wygodę, czy może praktyczność?