« »

Materac Venus Multi Pocket X5 H2 LXI M&K foam Koło

Wybierz Rozmiar:
Wybierz Twardość:
Wybierz Pokrowiec:
 • Silver Active
 • Tencel
 • Aloe Vera
 • Aloe Vera Lux
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Balance
 • Kaszmir
 • Silver Lux
 • Silver Black
 • Soya
 • Tencel Lux
 • Ultraphill
 • Cotton Lux
Wybierz Strefy twardości:
Czas wysyłki: 2-5dni
1 945,00 zł

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: piankowy
Twardość: H2
Wysokość: 24 cm

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Budowa Materaca Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Venus Multi Pocket X5 LXI H2 - budowa i właściwości

Venus Multi Pocket X5 LXI H2 to trzy warstwy:

1. Górna warstwa to pianka lateksoidalna LXI, która natychmiast dostosowuje się do sylwetki delikatnie otulając ją. Podczas obracania się z boku na bok pianka LXI dzięki wysokiej sprężystości od razu wraca do swojego pierwotnego kształtu.

2. Środkowa warstwa posiada wkład z drobnych sprężyn kieszeniowych 1000s o twardości H2, które zamknięte zostały w osobnych kieszonkach. Każda kieszeń pracuje niezależnie od innej, dzięki temu zapewnione zostaje bezpieczne i stabilne podparcie ciała.

3. Dolna warstwa to ponownie pianka LXI dzięki czemu materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 można używać dwustronnie. Bardzo duża gęstość pianki (aż 80kg/m3) powoduje wysoką żywotność i odporność na uszkodzenia.

4. Materac Venus Multi Pocket X5 H2 LXI posiada szeroki wybór pokrowców z serii Exclusive stanowiących ochronę przed przedostawaniem się kurzu czy roztoczy do wkładu materaca.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec. Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Twardość materaca Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Wybierz materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 jeśli

• Masz problemy z kręgosłupem, szukasz materaca o właściwościach ortopedycznych..

• Poszukujesz bardziej miękkiego i komfortowego materaca do spania.

• Doskwiera ci ból mięśni, ucisk albo problemy z krążeniem.

• Szukasz materaca, który naprawdę dobrze dopasowuje się do ciała.

• Zmagasz się z alergiami na kurz i roztocza.

• Szukasz bardzo dobrze oddychającego i higienicznego materaca.

• Komfort termiczny w trakcie lata jest dla Ciebie priorytetem.

• Poszukujesz materaca dobrej jakości, wykonanego z solidnych materiałów, który posłuży ci wiele lat.

• Szukasz naprawdę dobrego materaca dla dwóch osób o dużej różnicy wagi.

Twardość materaca Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Twardość materaca Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Materac Venus Multi Pocket X5 LXI można zamówić w jednej z dostępnych twardości: H2 (średni) lub H3 (twardy). Twardość materaca jest uczuciem wysoce subiektywnym.

Zobacz materac Venus X5 LXI o twardości H3

Twardość materaca dobieramy zawsze do: budowy naszego ciała, wagi, wzrostu, pozycji spania, przyzwyczajeń oraz tego jak żyjemy.

Każdy użytkownik inaczej odbiera twardość materaca. Wśród osób, które chcą kupić nowy materac często można się spotkać ze stwierdzeniem, że twardszy materac będzie lepszy. Można lubić twardsze lub bardziej miękkie materace, ale wybór powinien być dopasowany zawsze do naszej anatomii i wagi ciała. Dobrego producenta materacy poznasz po tym, że oferuje dany model materaca w przynajmniej dwóch rodzajach twardości, a czasami nawet w czterech. Z kolei profesjonalny sklep z materacami i dobrego sprzedawcę poznasz po tym, wyjaśni ci, jak należy dobierać twardość materaca do konkretnej osoby w zależności od jej wagi, wzrostu czy budowy ciała. Nasz sklep internetowy oferuje większość materacy w czterech rodzajach twardości. Jednak najpopularniejsze są materace oznaczone H2 (średnie) i H3 (twarde). Materace H2 są dobre dla osób o niewielkiej masie ciała (ok. 80 kg przy wzroście 150 - 180 cm). Z kolei twardsze materace H3 to może być dobry wybór dla osoby, która waży powyżej 80 kg. Nie jest to jednak uniwersalna zasada, bo zdarza się, że osoby lekkie lepiej czują się nawet na twardych materacach i na odwrót. Ktoś ciężki może lepiej czuć się na bardziej miękkim materacu (choć nie zawsze będzie to dla niego zdrowe). Jak widać, jest wiele czynników, które wpływają na wybór materaca do spania, dlatego najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego sprzedawcy materacy.

Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 - opinia Experta

Ogólna ocena materaca 8/10!

Każdy sprzedawany przez nas materac został poddany indywidualnej ocenie Ekspertów od snu! Robimy to po to, by Wszyscy, nie tylko Experci, mogli wybrać produkt adekwatny do swoich potrzeb. Nasze materace oceniamy w 10-cio stopniowej skali (gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 10 najwyższą) w pięciu kategoriach:

•  oddychalność - oznacza to w jakim stopniu materac cechuje się wysoka cyrkulacją powietrza, jest przewiewny, nie gromadzi wilgoci

•  higieniczność - oznacza poziom higieny jaki możemy długofalowo utrzymać w danym materacu, przestrzegając podstawowych zasad użytkowania materaca, określa także jego właściwości antyalergiczne

•  bezuciskowość - określa delikatność materaca dla ciała użytkownika, im większa bezuciskowość, tym materac jest delikatniejszy, bardziej komfortowy, w znikomym stopniu uciska ciało, dzięki czemu nie prowadzi chociażby do drętwienia kończyn

•  ortopedyczność - określa jakość podparcia ciała użytkownika, dopasowanie, plastyczność i delikatność materaca wobec użytkownika

•  trwałość - określa trwałość materaca w czasie, wskaźnik ten bierze pod uwagę użyte w materacu materiały oraz typowy sposób użytkowania materaca na przestrzeni lat

Venus Multi Pocket LXI H2

Czy materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 jest dla Ciebie?

Tak, jeśli szukasz bardziej miękkiego i komfortowego materaca.

• Tak, jeśli lubisz uczucie puszystości typowe dla materacy z pianką.

• Tak, jeśli masz problemy z krążeniem lub uciskiem mięśni.

• Tak, jeśli szukasz materaca o właściwościach ortopedycznych

Tak, jeśli szukasz materaca dla pary, a między tobą i drugą osobą jest duża różnica wagi.

• Tak, jeśli podejrzewasz u siebie alergię na kurz czy uczulenie na roztocza

Tak, jeśli potrzebujesz naprawdę stabilnego materaca, który w odczuciu będzie miękki.

Strefy twardości Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Siedmiostrefowy czy jednostrefowy?

Materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 jest dostępny w dwóch wersjach: 7 stref twardości i 1 jedna strefa twardości.

Materac 7 strefowy posiada siedem różniących się od siebie twardością obszarów, które mają za zadanie podtrzymać ciało w prawidłowym ułożeniu. 7 polowe materace posiadają symetrycznie ułożone strefy tak by można było obracać materac o 180 stopni zwiększając jego żywotność. Wybierz wersję 7 strefową gdy posiadasz średni wzrost około 170cm i śpisz spokojnie (nie obracasz się zbyt często w nocy) lub gdy śpisz równolegle do dłuższej krawędzi materaca.

Materac 1 strefowy ma taką samą twardość na całej długości. Wybierz wersję 1 strefową gdy śpisz w różnych pozycjach, często się obracasz, Twój wzrost odbiega znacząco od średniego, szukasz materaca dla dziecka lub nastolatka.

pianka lateksoidalna LXI

Zastosowane surowce

Pianka lateksoidalna LXI - to innowacyjny materiał, który posiada bardzo dużą elastyczność punktową. Posiada niezwykle porowatą strukturę, dzięki której uzyskujemy efekt perfekcyjnego dopasowania do naturalnych krzywizn ciała, a także wysoką przepuszczalność powietrza i odprowadzanie wilgoci. Pianka LXI delikatnie otula ciało, zmniejsza ucisk na naczynia krwionośne przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości. Dzięki tym właściwościom, kiedy zmieniamy pozycję w trakcie snu, materac natychmiast podąża za naszym ruchem. Pianka LXI posiada certyfikat Oeko-Tex Standard Klasy I gwarantujący brak szkodliwych substancji chemicznych w swojej strukturze, dzięki temu jest bezpieczny nawet dla niemowląt.

spreżyny Multi Pocket

Sprężyny multipocket posiadają aż 500 sprężyn na 1m2. Ich mała średnica oraz ogromna ilość wpływają na stabilne podparcie bez względu na Twoją wagę. Pamiętaj, że każda sprężyna to jeden punkt podparcia, który daje lepsze dopasowanie do ciała niż tradycyjne sprężyny woreczkowe, lepszą wytrzymałość na obciążenia a przede wszystkim lepszą jakość odpoczynku!

Pielęgnacja pokrowca

Jak dbać o pokrowiec?

Pokrowce z serii Exclusive zapewniają ochronę przed kurzem czy roztoczami. Dbając o wybrany przez siebie pokrowiec na materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 zapewniasz sobie miękkość, świeżość i czystość w sypialni. W jaki sposób zadbać o pokrowiec:

 • Prać ręcznie lub w pralce o określonej temperaturze
 • Nie wybielać
 • Nie można suszyć w suszarkach bębnowych
 • Nie zalecamy prasowania
 • Nie czyścić chemicznie

Informacje o M&K Foam Koło

Rozmiar materaca Venus Multi Pocket X5 LXI H2

Materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 jest dostępny w rozmiarze:

80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm

Szukasz materaca w innym rozmiarze? Wykonujemy także nietypowe rozmiary np. 80x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 160x220cm czy 200x220cm, napisz do nas!

Inne Venusy M&K Foam Koło

Inne rodzaje materacy z kolekcji Venus

Venus to seria nowoczesnych materacy do spania od uznanego i cenionego od lat polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. W tej kolekcji można znaleźć materace o różnych właściwościach i wykonane z różnych materiałów. Zobacz całą kolekcję materacy Venus lub poproś o pomoc w wyborze Doradcę za pomocą czatu na stronie.

Zobacz wszystkie produkty z kolekcji Venus
Informacje o M&K Foam Koło

Kilka słów o producencie M&K Foam Koło

Od 1992 roku materace, łóżka czy poduszki marki M&K Foam Koło można spotkać w wielu polskich domach. Obecnie są liderem wśród polskich producentów materacy (w szczególności lateksowych czy sprężynowo-lateksowych). Zaprojektowali i wdrożyli unikalny system modułowy łóżek tapicerowanych i kontynentalnych Multisystem. Marka Koło wyróżnia się nie tylko jakością oraz nowoczesnym podejściem w zakresie sprzedawanych produktów ale przede wszystkim wiarygodnością i sympatią wśród użytkowników ich produktów. Oferowany przez markę M&K Foam Koło materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 to jeden z kilku materacy z szerokiej kolekcji Venus, która powstała na początku istnienia firmy, a która cieszy się nadal tak szerokim zainteresowaniem jak kiedyś.

Stelaże M&K Foam Koło

Jaki stelaż do materaca?

Nie ma sypialni bez łóżka, tak samo nie ma materaca bez stelaża. Materac Venus Multi Pocket X5 LXI H2 ze względu na dość wąskie sprężyny kieszeniowe potrzebuje odpowiedniego wsparcia, tak by nie uszkodzić struktury pianki LXI. Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona. Dlatego warto zainwestować w gęstszy i stabilniejszy stelaż brzozowy lub bukowy. Szczególnie polecamy stelaż TwinpackDuoflex lub Trioflex.

Zobacz wszystkie dostępne stelaże

Dane techniczne

Producent
M&K Foam KOŁO
Rodzaj materaca
sprężynowy
Twardość
H2 - średni
Ocena produktu
8/10
Wersja
1-polowa, 7-polowa
Budowa materaca
Pianka lateksoidalna LXI 80 kg/m3, Sprężyna kieszeniowa Multipocket 1000S
Wysokość materaca
24
Do stelaży z regulacją
nie
Dodatkowe cechy
1 strefowy, 7 strefowy, antyalergiczny, dwustronny, nietypowe rozmiary, wyprodukowano w Polsce, zdejmowany pokrowiec
Oddychalność
9/10
Higieniczność
8/10
Bezuciskowość
7/10
Ortopedyczność
8/10
Trwałość
8/10
Dla kogo
dla alergików, dla dwóch osób, dla nastolatków, dla osób pocących się, dla seniorów, dla śpiących na boku, dla śpiących na brzuchu, dla sportowców, dla szczupłych
Kategoria
Materace
Kolekcja
Venus
Kategoria 2
multipocket

Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD, Ambro, Zadbano lub transportem własnym. Wysyłane przez nas produkty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan. Czas wysyłki uzależniony jest od wybranego produktu. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu. Dostępne metody dostawy:

Przesyłka kurierska

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł

Przesyłka kurierska z wniesieniem

 • Koszt dostawy: 59zł
 • Dostawa z wniesienim dotyczy jedynie produktów wielkogabarytowych w tym: materace, łóżka, stelaże, szafki nocne, komody.

Odbiór w punkcie DPD Pickup

 • Koszt dostawy: zamówienia do 299zł - 15zł, powyżej 300zł - 0zł
 • Dostawa do punktu odbioru DPD Pickup dotyczy jedynie produktów drobnych w tym: kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, ochraniacze, koce.

Powyższy cennik nie obowiązuje w przypadku transportu zagranicznego, a także zakupu w salonie stacjonarnym. W celu uzyskania cennika zagranicznego prosimy o kontakt z naszym biurem: salon@expertsnu.pl lub telefonicznie +48 530 530 052. W celu uzyskania cennika dostaw w wybranym salonie prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.

Opinie

Inni kupili również

od 299,00 zł

z regulacją twardości, listwy brzozowe

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 160, 180, 190, 210 i 220

 • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
od 1 826,00 zł

możliwość wyboru opcji z pojemnikiem

80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj łóżka: tapicerowane
Pojemnik na pościel: dostępny
- opinie:

Podobne produkty

Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com