• Promocja
 • -25%
« »

Materac Venus Talalay Limited H3 M&K Foam Koło

Wybierz Rozmiar:
Wybierz Pokrowiec:
 • Silver Active
 • Tencel
 • Aloe Vera
 • Aloe Vera Lux
 • Impuls
 • Anti-Stress
 • Balance
 • Cooling
 • Kaszmir
 • Outlast®
 • Silver Lux
 • Silver Black
 • Soya
 • Tencel Lux
 • Ultraphill
 • Cotton Lux
Czas wysyłki: 3-7dni
Dostawa: GRATIS!
Zniżka 25 %
2 413,00 zł 1 809,75 zł

Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H3
Wysokość: 22 cm

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Budowa Materaca Venus Talalay Limited H3

Venus Talalay Limited H3- budowa i właściwości

Venus Talalay Limited H3 to trzy warstwy:

1. Górna warstwa to lateks naturalny Vita Talalay. Naturalny lateks to zdaniem wielu specjalistów najlepszy i na pewno najtrwalszy materiał używany do produkcji materacy do spania. Vita Talalay to produkt ekologiczny, wykonany wyłącznie z naturalnego mleczka kauczukowego, pozbawiony syntetycznych dodatków i wypełniaczy. Lateks Vita Talalay oferuje doskonałą sprężystość i najlepszą higieniczność. Świetny przy problemach z kręgosłupem i do sypialni alergika.

2. Środkowa warstwa materaca to nowoczesne sprężyny typu Multipocket 1000S. Ogromna ilość bardzo drobnych sprężyn dba o natychmiastowe i stabilne podparcie każdej części ciała. Sprężyny działają niezależnie od siebie, dzięki czemu materac reaguje amortyzacją tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

3. Dolna warstwa materaca to pianka wysokoelastyczna Komfort Soft. Dzięki takiej unikalnej budowie materac jest dwustronny i można go obracać. Pianka Komfort Soft stabilnie podpiera ciało i jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu ma dużą odporność na odkształcenia.

4. Materac Venus Talalay Limited H3 ma kilkanaście różnych pokrowców z serii Exclusive do wyboru, spośród których każdy ma nieco inne działanie i właściwości.

Twardość materaca Venus Talalay Limited H2

Wybierz materac Venus Talalay Limited H3 jeśli:

• Chcesz mieć materac z najlepszym, ekologicznym i w 100% naturalnym lateksem.

• Masz problemy z kręgosłupem lub inne dolegliwości ortopedyczne

• Chcesz zobaczyć, jak działa materac o hybrydowej budowie.

• Szukasz dobrego materaca dla pary o zróżnicowanej wadze.

• Potrzebujesz dwustronnego materaca o zróżnicowanej twardości.

• Masz problemy z kręgosłupem lub natury ortopedycznej.

• Zależy ci na jakościowym i bardzo wytrzymałym materacu.

• Potrzebujesz naprawdę trwałego i solidnego materaca.

• Chcesz mieć materac, z którego łatwo ściągniesz pokrowiec.

Twardość materaca Venus Talalay Limited H3

Twardość materaca Venus Talalay Limited H3

Materac Venus Talalay Limited można zamówić w jednej z dostępnych twardości: H2 (średni) lub H3 (twardy).

Zobacz materac Venus o twardości H2

Twardość materaca dobieramy zawsze do: budowy naszego ciała, wagi, wzrostu, pozycji spania, przyzwyczajeń oraz tego jak żyjemy.

Jako specjaliści od zdrowego snu z wieloletnim doświadczeniem w branży materacy zawsze uczulamy naszych klientów na to, że odczucie twardości to bardzo indywidualna i subiektywna sprawa. Klienci często pytają o twarde materace, bo panuje stereotyp, że twarde podłoże jest zdrowe. Tak naprawdę materac nie powinien być ani zbyt miękki ani zbyt twardy. Większość materacy jest dostępna w czterech skalach twardości, chociaż tak naprawdę najpopularniejsze są dwie - średnia (H2) i twarda (H3). Materace miękkie (H1) i bardzo twarde (H4) są wybierane zdecydowanie rzadziej.

Venus Talalay Limited H2

Materac Venus Talalay Limited H3 - opinia Experta

Ogólna ocena materaca 8/10!

Każdy sprzedawany przez nas materac został poddany indywidualnej ocenie Ekspertów od snu! Robimy to po to, by Wszyscy, nie tylko Experci, mogli wybrać produkt adekwatny do swoich potrzeb. Nasze materace oceniamy w 10-cio stopniowej skali (gdzie 1 oznacza najniższą ocenę, a 10 najwyższą) w pięciu kategoriach:

•  oddychalność - oznacza to w jakim stopniu materac cechuje się wysoka cyrkulacją powietrza, jest przewiewny, nie gromadzi wilgoci

•  higieniczność - oznacza poziom higieny jaki możemy długofalowo utrzymać w danym materacu, przestrzegając podstawowych zasad użytkowania materaca, określa także jego właściwości antyalergiczne

•  bezuciskowość - określa delikatność materaca dla ciała użytkownika, im większa bezuciskowość, tym materac jest delikatniejszy, bardziej komfortowy, w znikomym stopniu uciska ciało, dzięki czemu nie prowadzi chociażby do drętwienia kończyn

•  ortopedyczność - określa jakość podparcia ciała użytkownika, dopasowanie, plastyczność i delikatność materaca wobec użytkownika

•  trwałość - określa trwałość materaca w czasie, wskaźnik ten bierze pod uwagę użyte w materacu materiały oraz typowy sposób użytkowania materaca na przestrzeni lat

Venus Talalay Embrace X7

Czy materac Venus Talalay Limited H3 jest dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz mieć materac z najlepszym na świecie lateksem naturalnym.

Tak, jeśli szukasz dobrego materaca hybrydowego, wykonanego z różnych materiałów.

Tak, jeśli ważna jest dla ciebie ekologia i ochrona środowiska.

Tak, jeśli szukasz idealnego połączenia sprężyn, lateksu naturalnego i pianki.

Tak, jeśli szukasz naprawdę dobrego materaca dla par o dużej różnicy wagi.

Tak, jeśli masz problemy ortopedyczne, odczuwasz ból pleców czy masz kłopoty z kręgosłupem.

Tak, jeśli szukasz materaca na długie lata.

Tak, jeśli potrzebujesz bardzo higienicznego materaca, z którego łatwo zdjąć pokrowiec.

Strefy twardości Venus Talalay Limited H3

Siedmiostrefowy czy jednostrefowy?

Materac Venus Talalay Limited H3 jest dostępny w dwóch wersjach: 7 stref twardości i 1 jedna strefa twardości.

Materac 7 strefowy posiada siedem różniących się od siebie twardością obszarów, które mają za zadanie podtrzymać ciało w prawidłowym ułożeniu. 7 polowe materace posiadają symetrycznie ułożone strefy tak by można było obracać materac o 180 stopni zwiększając jego żywotność. Wybierz wersję 7 strefową gdy posiadasz średni wzrost około 170cm i śpisz spokojnie (nie obracasz się zbyt często w nocy) lub gdy śpisz równolegle do dłuższej krawędzi materaca.

Materac 1 strefowy ma taką samą twardość na całej długości. Wybierz wersję 1 strefową gdy śpisz w różnych pozycjach, często się obracasz, Twój wzrost odbiega znacząco od średniego, szukasz materaca dla dziecka lub nastolatka.

lateks Talalay Limited h3

Zastosowane surowce

Lateks Vita Talalay - 100% naturalny i ekologiczny lateks, wykonany wyłącznie z mleczka drzewa kauczukowego rosnącego naturalnie w Ameryce Południowej oraz Azji. Zdaniem wielu specjalistów lateks naturalny to absolutnie najlepszy materiał używany do produkcji materacy. Jest wyrabiany z ubijanej na sztywno piany mleczka kauczukowca brazylijskiego, która jest następnie nakłuwana specjalnymi prętami aby zapewnić korytarze powietrzne. Mleczko można zbierać jedynie ręcznie, dlatego lateks naturalny jest bardzo drogi i jest postrzegany jako wyrób luksusowy. Zresztą nie bez powodu, bo lateks naturalny jest higieniczny, trwały, wytrzymały, odporny na zgniatanie, antyalergiczny i świetnie nadaje się do stelaży regulowanych. Vita Talalay to największy i najlepszy producent lateksy na świecie. Materace z lateksem Vita Talalay mają najdłuższą żywotność i utrzymują się nawet kilkadziesiąt lat, chociaż ze względów higienicznych zalecamy wymianę każdego materaca co max. kilkanaście lat. Mleczko kauczukowe ma naturalne właściwości antyalergiczne, materace z lateksem nie gromadzą kurzu, a dzięki licznym otwartym korytarzom powietrznym takie materace są też bardzo sprężyste i świetnie przepuszczają powietrze, co gwarantuje higieniczność i chroni przed gromadzeniem wilgoci, co mogłoby prowadzić do rozwoju bakterii, grzybów czy pleśni. Miękki i stabilny lateks doskonale łagodzi nacisk ciała na materac, równocześnie zapewniając stabilne i zdrowe podparcie.

spreżyny Multi Pocket

Sprężyny multipocket posiadają aż 500 sprężyn na 1m2. Ich mała średnica oraz ogromna ilość wpływają na stabilne podparcie bez względu na Twoją wagę. Pamiętaj, że każda sprężyna to jeden punkt podparcia, który daje lepsze dopasowanie do ciała niż tradycyjne sprężyny woreczkowe, lepszą wytrzymałość na obciążenia a przede wszystkim lepszą jakość odpoczynku!

pianka komfort Soft

Pianka Komfort Soft . Zaliczamy ją do grupy pianek wysokoelastycznych (HR). Solidna i wytrzymała pianka o bardzo dużej elastyczności. Dobry wybór do materacy dla osób z problemami ortopedycznymi. Pianka bardzo szybko reaguje na każdą zmianę pozycji i szybko odzyskuje swój pierwotny kształt. Dzięki temu materac zapewnia dobrą regenerację organizmu podczas snu. Pianka wysokoelastyczna Komfort Soft jest przyjemna i wydaje się miękka w pierwszym kontakcie, ale jej elastyczność nie pozwala na to, aby ciało się zapadało. W ten sposób pianka dba o prawidłowe ułożenie kręgosłupa i to bez uczucia ucisku na mięśnie. Pianka wysokoelastyczna Komfort Soft dba też o higieniczność materaca. W jej strukturze można znaleźć miliony drobnych pęcherzyków powietrza. Dzięki temu pianka zapewnia doskonałą cyrkulację i dba o prawidłowe odprowadzenie wilgoci. Dzięki temu nie ma warunków do rozwoju roztoczy, grzybów, pleśni czy bakterii.

Pielęgnacja pokrowca

Jak dbać o pokrowiec?

Pokrowce z serii Exclusive zapewniają ochronę przed kurzem czy roztoczami. Dbając o wybrany przez siebie pokrowiec na materac Venus Talalay Limited H3 zapewniasz sobie miękkość, świeżość i czystość w sypialni. W jaki sposób zadbać o pokrowiec:

 • Prać ręcznie lub w pralce o określonej temperaturze
 • Nie wybielać
 • Można suszyć w suszarkach bębnowych
 • Nie zalecamy prasowania
 • Nie czyścić chemicznie

Informacje o M&K Foam Koło

Rozmiar materaca Venus Talalay Limited H3

Materac Venus Talalay Limited H3 jest dostępny w rozmiarze:

80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm

Szukasz materaca w innym rozmiarze? Wykonujemy także nietypowe rozmiary np. 80x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 160x220cm czy 200x220cm, napisz do nas!

Inne Venusy M&K Foam Koło

Inne rodzaje materacy z kolekcji Venus

Venus to seria nowoczesnych materacy do spania od uznanego i cenionego od lat polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. W tej kolekcji można znaleźć materace o różnych właściwościach i wykonane z różnych materiałów. Zobacz całą kolekcję materacy Venus lub poproś o pomoc w wyborze Doradcę za pomocą czatu na stronie.

Zobacz wszystkie produkty z kolekcji Venus
Informacje o M&K Foam Koło

Kilka słów o producencie M&K Foam Koło

Od 1992 roku materace, łóżka czy poduszki marki M&K Foam Koło można spotkać w wielu polskich domach. Obecnie są liderem wśród polskich producentów materacy (w szczególności lateksowych czy sprężynowo-lateksowych). Zaprojektowali i wdrożyli unikalny system modułowy łóżek tapicerowanych i kontynentalnych Multisystem. Marka Koło wyróżnia się nie tylko jakością oraz nowoczesnym podejściem w zakresie sprzedawanych produktów ale przede wszystkim wiarygodnością i sympatią wśród użytkowników ich produktów. Oferowany przez markę M&K Foam Koło materac Venus Talalay Limited H3 to jeden z kilku materacy z szerokiej kolekcji Venus, która powstała na początku istnienia firmy, a która cieszy się nadal tak szerokim zainteresowaniem jak kiedyś.

Stelaże M&K Foam Koło

Jaki stelaż do materaca?

Nie ma sypialni bez łóżka, tak samo nie ma materaca bez stelaża. Materac Venus Talalay Limited H3 ze względu na dość wąskie sprężyny kieszeniowe potrzebuje odpowiedniego wsparcia, tak by nie uszkodzić struktury lateksu. Dlatego warto zainwestować w gęstszy i stabilniejszy stelaż brzozowy lub bukowy. Szczególnie polecamy stelaż TwinpackDuoflex lub Trioflex.

Zobacz wszystkie dostępne stelaże

Dane techniczne

Producent
M&K Foam KOŁO
Rodzaj materaca
sprężynowy
Ocena produktu
8/10
Wersja
1-polowa, 7-polowa
Budowa materaca
Lateks Talalay H3 (twardy) - 99 kg/m3, Pianka Komfort Soft 50 kg/m3, Sprężyna kieszeniowa Multipocket 1000S
Twardość
H3 - twardy
Wysokość materaca
22
Do stelaży z regulacją
nie
Dodatkowe cechy
1 strefowy, 7 strefowy, antyalergiczny, dwustronny, ekologiczny, nietypowe rozmiary, wyprodukowano w Polsce, zdejmowany pokrowiec
Oddychalność
9/10
Higieniczność
10/10
Bezuciskowość
8/10
Ortopedyczność
8/10
Trwałość
9/10
Dla kogo
dla alergików, dla dwóch osób, dla osób pocących się, dla puszystych, dla seniorów, dla śpiących na brzuchu, dla śpiących na boku, dla sportowców
Kategoria
Materace

Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub transportem własnym. Wysyłane przez nas produkty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan - jeśli podejrzewasz, że w transporcie mogło dojść do uszkodzenia przesyłki - poproś kuriera o sporządzenie protokołu szkody i niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Czas wysyłki uzależniony jest od wybranego produktu. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu.

Koszt dostawy:

0zł za zakupy powyżej 300zł bez wniesienia towaru
59zł za zakupy powyżej 300zł z wniesieniem towaru
15zł za zakupy poniżej 300zł bez wniesienia towaru
59zł za zakupy poniżej 300zł z wniesieniem towaru

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

514,00 zł od 385,50 zł

bez regulacji, listwy bukowe

 • Promocja
 • -25%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna: bukowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:

Podobne produkty

828,00 zł od 621,00 zł

sprężyny woreczkowe, pianka T35

 • Promocja
 • -25%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2
Wysokość: 19 cm
- opinie:
3 111,00 zł od 2 333,25 zł

sprężyna Multipocket, pianka Komfort Soft, pianka Komfort Hard

 • Promocja
 • -25%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj materaca: sprężynowy
Twardość: H2 i H3
Wysokość: 24 cm
- opinie:
1 342,00 zł od 1 006,50 zł

sprężyny Punktoflex, pianka wysokoelastyczna 

 • Promocja
 • -25%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2 i H3
Wysokość: 20 cm
- opinie:
2 293,00 zł od 1 719,75 zł

sprężyna Multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna

 • Promocja
 • -25%
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj: sprężynowy
Twardość: H2/H3
Wysokość: 26 cm
- opinie:
Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com