Pokaż filtry

Poduszki Animex

Polecamy doskonałe naturalne poduszki od polskiej marki Animex. Poduszki trzykomorowe i jednokomorowe, puchowe i półpuchowe, to wszystko znajdziesz w naszym sklepie internetowym, a dodatkowo czeka na ciebie profesjonalna obsługa, która w razie potrzeby może zaoferować fachową pomoc z wyborem idealnego produktu.

209,00 zł od 179,74 zł

40x40, 50x60, 50x70, 70x80

  • PROMOCJA
  • -14%
Producent: Notte
Rodzaj poduszki: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 90%
Poszycie: miękki inlet bawełniany 248g/m2
- opinie:


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Poduszki do spania – jaki rodzaj wybrać?

Oferujemy poduszki puchowe Animex oraz półpuchowe. Zwykle w sklepach z wyrobami do spania można też znaleźć poduszki ze sztucznym wypełnieniem. Są tańsze i można je łatwiej wyprać w pralce (o ile zamierzasz w ogóle prać poduszki), ale nie oferują takiego komfortu co naturalne wyroby. Polecamy poduszki z puchu Animex, które są lekkie i doskonale sprężyste, a przy tym bardzo komfortowe i dobrze oddychające. Głowa też poci się, podobnie jak ciało, w trakcie snu po to, aby ciało mogło się zregenerować w nocy. Jednak o ile pranie kołder ma sens, tak w przypadku poduszek mało kto regularnie je pierze. Dużo ważniejsza może okazać się pielęgnacja i częsta wymiana poszewki.

Jak wybrać poduszkę?

Poduszka Animex to dobry wybór dla każdego, kto szuka wysokiej jakości produktów do spania wykonanych z naturalnych materiałów. Zastanów się także nad budową samej poduszki – wolisz mieć pod głową wyżej czy niżej? To zależy od pozycji spania. Jeśli najczęściej sypiasz na plecach lub na brzuchu to musisz wybrać niską i miękką poduszkę. Jeśli natomiast wolisz spać na boku, to potrzebujesz wyższej i twardszej poduszki, żeby prawidłowo wypełniła przestrzeń między materacem a twoimi barkami, szyją i głową. Poduszka nie może być zbyt niska czy za wysoka, głowa i szyja muszą stanowić naturalne przedłużenie kręgosłupa, bo inaczej rano obudzisz się ze sztywną szyją, uczuciem drętwienia w karku czy nawet porannym bólem głowy!

Jaka tkanina poduszki?

Do wyboru masz tencel, bawełnę, batyst, jedwab. Marka Animex wykonuje swoje produkty z użyciem naturalnych komponentów w szczególności z tkaniną bawełnianą, batystem, tencelem czy jedwabiem. Do wyboru mamy również antyalergiczny materiał wykonany z japońskiej tkaniny premium, która chroni przed przedostawaniem się kurzu i roztoczy do wnętrza poduszki puchowej. Jesto to idealny materiał dla osób posiadających alergię, ale pragnących spać na naturalnym wypełnieniu puchowym.