Pokaż filtry


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Doskonałe kołdry naturalne Animex to komfort i wygoda podczas każdej nocy. Oferujemy tradycyjne wyroby do spania od jednego z najlepszych polskich producentów kołder puchowych i pierzowych. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku produktów do sypialni.

Jaką kołdrę do spania wybrać?

Kołdry Animex to doskonałej jakości wypełnienie z puchu lub puchu i pierza oraz przyjemne, przewiewne tkaniny. Puchowe i półpuchowe kołdry Animex są obecne w polskich domach od wielu lat i cieszą się uznaniem osób, które cenią naturalne produkty. Pytanie tylko jaką kołdrę do spania wybrać? Zasadniczo w sklepach wybór polega na kołdrach naturalnych i syntetycznych. Wyroby ze sztucznym wypełnieniem są tańsze i łatwiejsze w pielęgnacji, ale sztuczna kołdra nigdy nie zapewni takiego komfortu i wygody co naturalna kołdra puchowa czy półpuchowa. Jeśli cenisz naturalne wyroby i tradycyjne metody produkcji to z pewnością kołdra Animex przypadnie ci do gustu. Jest wiele typów, rodzajów i rozmiarów takich kołder, więc w naszym sklepie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrej jakości puchowe i półpuchowe kołdry są idealne praktycznie na każdą porę roku. Oferujemy kołdry zimowe, kołdry całoroczne, kołdry letnie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jaką tkaninę kołdry wybrać?

Nasz sklep oferuje kołdry Animex z wieloma różnymi tkaninami poszycia do wyboru. Możesz wybrać kołdrę z bawełną, tkaniną tencel, w wersji batyst, a nawet jedwab, do wyboru jest także japońska tkanina premium. Polecamy zwłaszcza kołdry z naturalnymi tkaninami, które dobrze oddychają i pomagają odprowadzać nadmiar wilgoci. Zawsze sprawdzi się bawełna czy batyst. Dobra jest też tkanina o nazwie tencel czy lyocell, powstająca z masy celulozowej. Tencel bywa nazywany sztucznym jedwabiem. Tkanina kołdry nie powinna być zbyt gruba, bo będzie problem z przepuszczalnością powietrza. Zamiast tego lepiej wybrać przewiewną i przyjemną w kontakcie tkaninę, która łatwo poradzi sobie z wilgocią.