5 najlepszych materacy lateksowych M&K Foam Koło

Koło to znany i ceniony producent wysokiej jakości materacy lateksowych. Wyroby są wykonywane w Polsce, a klienci pokochali je za niezawodność, trwałość i ogromny komfort. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem materacy M&K Foam Koło i od lat polecamy je również naszym klientom. Rosnącą popularnością w ostatnich latach cieszą się zwłaszcza materace z lateksu, dlatego nie przedłużając - oto nasz subiektywny ranking 5 najlepszych materacy lateksowych produkcji M&K Foam Koło!

Miejsce 5 - materac lateksowy Ibiza M&K Foam Koło

Kultowy materac lateksowy Ibiza z oferty uznanego polskiego producenta, marki M&K Foam Koło. Jest obecny na rynku już prawie 30 lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Materac z lateksu model Ibiza to żywotny i solidny wyrób dostępny w bardzo atrakcyjnej jak na produkty z lateksu cenie. Wszystko dlatego, że w przypadku tego modelu producent postanowił maksymalnie uprościć jego konstrukcję i postawić na jednolite wypełnienie - wysokiej klasy lateks mineralny.

Wyobraź sobie materac, który jest tak wszechstronny i uniwersalny, że nadaje się zarówno dla dorosłego, jak i dla dziecka. Oczywiście ważny jest wybór odpowiedniej twardości materaca (H2 lub H3), w tym bardzo chętnie pomogą Ci nasi Doradcy. Twardość materaca to odczucie bardzo subiektywne, jednak opiera się na pewnych niezmiennych prawach fizyki - znaczenie ma waga użytkownika, budowa ciała, wzrost, wiek oraz przyzwyczajenia związane ze spaniem, takie jak choćby ulubiona pozycja snu.

Sprawdź czy materac lateksowy Ibiza H2 lub materac Ibiza H3 będzie dla Ciebie odpowiedni.

Miejsce 4 - materac sprężynowo - lateksowy Venus MP X5 M&K Foam Koło

Kolejny legendarny już materac z oferty polskiego producenta. Venus to prawdziwa gwiazda wśród materacy łączących dwie technologie produkcji - sprężyny oraz lateks. Doczekał się wielu wersji i odsłon, jednak naszym zdaniem to właśnie model Multi Pocket X5 najbardziej zasługuje na uwagę.

Jest to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które lubią klasyczne działanie sprężyn kieszeniowych, ale chciałyby równocześnie, aby ich materac dawał większą wygodę i delikatne uczucie otulenia w trakcie snu. Gruba na 5 cm warstwa lateksu idealnie uzupełnia działanie zaawansowanego systemu zagęszczonych sprężyn kieszeniowych. Bestseller w ofercie Koło i jeden z najlepiej sprzedających się materacy od lat.

Materac Venus Multi Pocket X5 dostępny jest w dwóch twardościach Venus MP X5 H2 oraz Venus MP X5 H3.

Miejsce 3 - materac z lateksu naturalnego Sueno Talalay Natural od M&K Foam Koło

Sueno Natural to idealny wybór dla każdego, kto ceni naturalne, ekologiczne materiały i rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego. Materac jest w całości wykonany z lateksu naturalnego wyrabianego z mleczka drzewa kauczukowego występującego naturalnie w rejonach Ameryki Południowej. Do jego produkcji zastosowano lateks naturalny Talalay - zdaniem wielu sprzedawców materacy jest to najlepszy surowiec do produkcji materacy na świecie.

Świetne dopasowanie do indywidualnej wagi użytkownika dzięki zastosowaniu lateksu o różnej gęstości sprawia, że materac jest polecany przez fizjoterapeutów. Świetny wybór dla osób lubiących spać zwłaszcza na plecach czy na brzuchu. Zapewnia bardzo dobrą wentylację, nie gromadzi wilgoci, jest bardzo higieniczny i ma właściwości antyalergiczne. Materac lateksowy Sueno Natural jest dostępny w różnych twardościach, poproś naszego Doradcę o pomoc w wyborze odpowiedniego stopnia twardości.

Wybierz jedną z trzech twardości Sueno Talalay Natural H1, Sueno Talalay Natural H2, Sueno Talalay Natural H3.

Miejsce 2 - materac z lateksu naturalnego Sueno Vital M&K Foam Koło

Zdaniem wielu doświadczonych Doradców, jeden z najlepiej dopasowujących się do ciała materacy. Zrobiony w całości z lateksu naturalnego, ma specjalne perforowane nacięcia, które poprawiają komfort na linii kontaktu ciało-materac oraz znacząco poprawiają zdolność do przepuszczalności powietrza i higieniczność materaca. Idealny materac do spania na boku dzięki obecności różnych stref podparcia.

Zastosowanie wyłącznie naturalnego lateksu produkcji Talalay to gwarancja, że produkt jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Karbowana wierzchnia warstwa materaca delikatnie masuje skórę, przez co poprawia relaks mięśni i zapewnia rozluźnienie. Wysoce higieniczny wyrób o właściwościach antyalergicznych, dostępny w różnych wersjach twardości, dzięki czemu każdy może wybrać najlepszy dla siebie model: Sueno Vital H1, Sueno Vital H2, Sueno Vital H3.

Miejsce 1 - ekskluzywny materac sprężynowo-lateksowy Czar Nocy M&K Embrace X7 Foam Koło

Pozwól się oczarować magii jednego z najlepszych materac w ofercie polskiego producenta, marki M&K Foam Koło! Czar Nocy to spełnienie sennych marzeń o życiu opływającym w luksusy. Jest to rozwiązanie dla osób, które oczekują produktów najwyższej jakości, wykonanych z największą dbałością o szczegóły. Prestiżowa kolekcja materacy Czar Nocy to niepowtarzalna jakość naturalnych materiałów.

Oprócz zastosowania najlepszych dostępnych na rynku sprężyn kieszeniowych w materacu znajdziemy także 100% naturalny ekologiczny lateks Talalay Natural oraz innowacyjny i zaawansowany technologicznie lateks Embrace. Ten wysokiej klasy wyrób ma właściwości podobne do pianki termoelastycznej, dzięki czemu daje uczucie delikatnego zapadania się w materac niczym na puchatej chmurze.

Dzięki połączeniu technologii sprężyn oraz aż dwóch różnych lateksów marce Koło udało się stworzyć wyrób praktycznie niezniszczalny, odpowiedni do spania w każdej pozycji i dla osób o praktycznie każdej wadze ciała. Wysoki poziom higieny, miliony punktów podparcia, zdrowe ułożenie kręgosłupa, brak ucisku i doskonała wentylacja sprawiają, że jest to materac praktycznie idealny.

Jak widać, nawet tylko w kategorii materacy lateksowych wybór jest ogromny. Wspólnie z marką Koło chcemy zaoferować klientom możliwość wyboru. Zdajemy sobie sprawę, że kupno nowego materaca to poważna decyzja i zwykle spora inwestycja. Dlatego jako eksperci od zdrowego snu gorąco zachęcamy do tego, aby materaca nie wybierać samodzielnie!

Najlepiej jest przyjść do jednego z salonów Expert Snu i osobiście przetestować dany materac. Jeśli w Twoim mieście nie ma naszego salonu (jeszcze!), to zawsze możesz poprosić jednego z naszych Doradców o pomoc również w trakcie przeglądania produktów w sklepie online.

Data: Jul 26, 2022

Kategorie: Poradnik , Materace

Wybrane produkty z naszej oferty