Zadbaj o siebie na wiosnę z marką GUENO

Zadbaj o siebie na wiosnę!

To już się dzieje. Dzień jest coraz dłuższy, temperatury coraz wyższe, co znaczy niechybnie, że wreszcie nadchodzi upragniona wiosna! Przyroda budzi się do życia z zimowego letargu, a my razem z nią!

Aby ocieplić Wam pierwsze wiosenne dni, wspólnie z marką GUENO przygotowaliśmy dla Was kolejną wiosenną promocję:

-15% na wybrane modele materacy do spania (Mareno, Senso, Senpro, Penlo, Flemino)

-15% na poduszkę Ergo GUENO

-15% na nowoczesny ochraniacz na materac GUENO Air

Promocja obowiązuje w dniach 01.04-30.04.2021r.

Początek wiosny to zawsze symboliczny i ciekawy okres. W domach w ruch idą odkurzacze i myjki do okien, na wiosnę urządza się gruntowne remonty czy plany budowy domu. Równocześnie jest to czas, kiedy jeszcze bardziej zaczynamy myśleć o sobie i wewnętrznej potrzebie zmiany. Na wiosnę wiele osób rozgląda się za jakąś formą ruchu i rekreacji. Dzięki temu, że temperatury są coraz wyższe, chętniej uprawiamy sport na świeżym powietrzu.

 

W Expert Snu doskonale rozumiemy, jak ważny dla zdrowego i satysfakcjonującego życia jest sport oraz wysiłek fizyczny. To nie tylko okazja do poprawy kondycji i dostarczenia sobie zdrowych endorfin, ale także szansa na to, aby wyznaczyć sobie w życiu nowe cele do osiągnięcia.

Jako marka, której misją jest dostarczanie ludziom możliwie najlepszych produktów do spania, rozumiemy, że uprawianie sportu kształtuje nie tylko ciało, ale także ducha i charakter. Są to wartości niezwykle bliskie naszemu sercu, dlatego wspólnie z marką GUENO chcemy zachęcać do podejmowania nowych wyzwań oraz wspierać Was w codziennych zmaganiach. Uprawiasz jogę w domowych zaciszu czy w parku? Może organizujesz z przyjaciółmi weekendowe wycieczki rowerowe? Jeśli tak, to wiesz, jak ważny jest odpowiedni odpoczynek i regeneracja organizmu po wysiłku.

Oferowane przez nas produkty w naturalny sposób poprawiają komfort spania i jakość snu, czym przyczyniają się do zdrowszego życia i lepszego odpoczynku. Akcja “Zadbaj o siebie na wiosnę!” to okazja do tego, aby kupić produkty poprawiające komfort życia po wyjątkowo okazyjnej cenie. Materace marki GUENO objęte są teraz 15% rabatem zapewniając zdrowy i efektywny sen, który pozwala ciału nabrać sił na nowe wyzwania. Nowy materac utrzymasz w czystości bez trudu, dzięki ochraniaczowi GUENO Air 2w1, który pełni też funkcję prześcieradła i również możesz kupić go teraz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Poduszka GUENO Ergo to z kolei propozycja dla osób, które szukają ergonomicznej poduszki umożliwiającej spanie w różnych pozycjach. Zadbaj o siebie tej wiosny razem z Expert Snu!

Data: May 12, 2021

Kategorie: Poradnik , Aktualności

Wybrane produkty z naszej oferty

od 1 922,00 zł

dla par, seniorów, sportowców, osób nadmiernie pocących się, osób z problemami z kręgosłupem

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: sprężynowy, piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 22 cm
- opinie:
od 4 206,00 zł

dla seniora, osób z problemami z kręgosłupem, pocących się, par, sportowców

Producent: GUENO
Rodzaj: lateksowy, piankowy
Twardość: H2 i H3
Wysokość: 25 cm
- opinie:
od 1 643,00 zł

dla par, nastolatków, sportowców, osób z problemami z kręgosłupem

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 18 cm
- opinie:

Wyślij komentarz

Zaloguj się