Ochraniacz PVC M&K Foam Koło
- Bestseller
| Producent: | M&K Foam Koło |
| Materiał: | 100% bawełna, membrana PE/PP |
| Motyw: | jednokolorowy |
| Wysokość: | około 0,3 cm |
Posiadasz 14 dni na odstąpienie od umowy.
W ciągu kolejnych 14 dni produkt powinien zostać dostarczony do nas.
Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową akcję promocyjną.
Jeśli znajdziesz w expertsnu.pl produkt, który w tym samym czasie w sklepach internetowych naszych konkurentów jest dostępny w niższej cenie, zgłoś się do nas po rabat. Wyrównamy dla Ciebie cenę i dołożymy kolejne 2% rabatu od zgłoszonej przez Ciebie najniższej ceny, którą oferują porównywane sklepy internetowe naszych konkurentów. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty i akceptacji ostatecznej ceny przez Ciebie przystępujemy do finalizacji zakupu. Z oferty można skorzystać przed dokonaniem zakupów.
Akcja "Najlepsza cena w Polsce" nie dotyczy produktów przecenionych, zaniżonych przez konkurencję na potrzeby wyprzedaży lub stosowania akcji promocyjnych oraz produktów których cena przed promocją jest niższa od cen sugerowanych producenta.
OK, to jak to działa w praktyce?
Przykład:
Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres za 0zł (minimalna kwota zamówienia to 300zł).
Realizowana jest zarówno na produkty małogabarytowe takie jak kołdry, poduszki, pościel, jak również na produkty wielkogabarytowe takie jak materace lub stelaże.
Dostawa kurierem dotyczy opcji bez wniesienia do mieszkania, bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.

Najwyższej jakości wodoodporny ochraniacz PVC na materac z lamówką zabezpieczy każde łóżko przed zalaniem i zabrudzeniem, a dzięki oddychającej membranie umożliwi cyrkulacje powietrza. Jego niezawodność oraz przystępna cena zostały wysoko ocenione przez tysiące użytkowników. Sprawdzi się dla matek karmiących, dla osób mieszkających ze zwierzętami, cierpiących na takie choroby jak astma czy alergie.

• Na rogach wszyto szerokie gumki, które pozostawiają materac nieruchomym,
• Wierzchnia strona pokryta jest przyjemną w dotyku 100% bawełną, natomiast spodnia część ochraniacza laminowana jest jednostronnie oddychającą membraną PE/PP.
• Warstwa PE/PP nie przepuszcza płynów, dzięki temu chroni materac przed zabrudzeniem,
• Produkt szczególnie polecany dla alergików,
• Kolor ochraniacza - biały,
• Jeżeli dojdzie do zabrudzenia, pierzemy w temp. max 60 stopni Celsjusza,
• Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 ,200x200.
Dane techniczne
Opinie
Inni kupili również
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno PureBall |
| Poszycie: | mikrofibra francuska- 100% polietser |
40x40, 40x60, 50x70, 70x80
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna, antyalergiczna |
| Wypełnienie: | włókno silikonowe Finefill |
| Poszycie: | mikrofibra francuska 100% poliester |
40x40, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno DACRON® Infinity |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% bawełna |
Lateks Talalay Natural
Twardość H1 / H2 / H3 / H4
Wysokość od 3,5 cm do 8 cm
Materac nawierzchniowy Lateksowy Talalay Orchilla EXC to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco wpływa na jakość snu. Wykonany z elastycznego lateksu Talalay, ten materac charakteryzuje się wysoką jakością naturalnych surowców, co przekłada się na jego właściwości zdrowotne. Nakładka z lateksu zwiększa elastyczność podłoża, a także doskonale reguluje odczucie twardości, co zapewnia optymalne warunki do snu. Materac gwarantuje także doskonałą cyrkulację powietrza, co skutkuje przewiewnością i oddychalnością, zapewniając zdrowy sen. Lateks Talalay działa jak bariera ochronna, eliminując ryzyko rozwoju grzybów, bakterii oraz roztoczy, co zapewnia wysoki poziom higieny.
Materac nawierzchniowy Lateksowy Talalay Orchilla EXC składa się z:
Wybór twardości materaca to kluczowy aspekt komfortu snu. Materac nawierzchniowy Lateksowy Talalay Orchilla EXC dostępny jest w czterech różnych twardościach:
Każdy z tych rodzajów twardości pozwala na dostosowanie materaca do indywidualnych preferencji. Jeśli podczas snu często się przewracasz lub odczuwasz dyskomfort, zmiana materaca może znacząco poprawić jakość Twojego snu. Lateks Talalay zapewnia idealne dopasowanie do kształtu ciała, co wpływa na komfort i regenerację.
Materac nawierzchniowy Lateksowy Talalay Orchilla EXC oferuje wiele korzyści, które czynią go doskonałym wyborem:
Zastanawiasz się, czy materac Lateksowy Talalay Orchilla EXC spełni Twoje oczekiwania? Oto kilka punktów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji:
Inwestując w materac Lateksowy Talalay Orchilla EXC, zyskujesz komfortowy sen, który wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.
z regulacją twardości, listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz na długość 210 i 220
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | bez regulacji |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj szafki: | tapicerowana |
| Materiał: | tkanina |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | sztuczny puch 100% |
| Poszycie: | 100% poliester satyna |
Podobne produkty
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | M&K Foam Koło |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Motyw: | jednokolorowy |
| Wysokość: | około 0,3 cm |
Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji "Zestaw taniej o 20%" na produkty marki M&K foam Koło! Teraz możesz zaoszczędzić na zakupie wybranego materaca wraz z dopasowanym stelażem.
Jak skorzystać z oferty?
Rabat dotyczy wybranych materacy M&K foam Koło wraz z pasującym do nich stelażem. Stelaż musi pasować do wymiarów materaca. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową akcję promocyjną.
Jeśli znajdziesz w expertsnu.pl produkt, który w tym samym czasie w sklepach internetowych naszych konkurentów jest dostępny w niższej cenie, zgłoś się do nas po rabat. Wyrównamy dla Ciebie cenę i dołożymy kolejne 2% rabatu od zgłoszonej przez Ciebie najniższej ceny, którą oferują porównywane sklepy internetowe naszych konkurentów. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty i akceptacji ostatecznej ceny przez Ciebie przystępujemy do finalizacji zakupu. Z oferty można skorzystać przed dokonaniem zakupów.
Akcja "Najlepsza cena w Polsce" nie dotyczy produktów przecenionych, zaniżonych przez konkurencję na potrzeby wyprzedaży lub stosowania akcji promocyjnych oraz produktów których cena przed promocją jest niższa od cen sugerowanych producenta.
OK, to jak to działa w praktyce?
Przykład:
- cena produktu w expertsnu.pl = 2000 zł
-
cena identycznego produktu w sklepie konkurenta = 1900 zł
- nowa cena specjalnie dla Ciebie = 1900 zł –
2% = 1862 zł