Jaki prezent na Dzień Matki wybrać?

Zbliża się Dzień Matki więc warto zawczasu pomyśleć nad jakimś miłym prezentem, który pomoże wyrazić wdzięczność do mamy. Oczywiście zawsze można po prostu kupić kwiaty czy czekoladki, ale jeśli chcesz podarować swojej mamie coś, co naprawdę wyrazi twoje uczucia wobec niej oraz troskę – podaruj jej coś, co można zrobić własnoręcznie, albo coś, co pozwoli jej na odrobinę wytchnienia, relaksu i odpoczynku. Jaki prezent na Dzień Matki wybrać?

Własnoręcznie zrobiona laurka

Przypomnij sobie czasy dzieciństwa, gdy w prezent z okazji Dnia Matki wkładało się trud i czas. Własnoręcznie zrobiona laurka dla mamy wyrażała niekiedy więcej niż tysiąc słów i mogła sprawić, że mama uśmiechnie się i poczuje doceniona. Liczą się przede wszystkim chęci i pamięć. To, że nie jesteś już dzieckiem nie znaczy, że musisz zapomnieć o swoim wewnętrznym dziecku! Pozwól sobie i mamie na powrót do dawnych, wspaniałych lat.

Wazon na kwiatki z opakowania po kawie

Kolejną propozycją z gatunku ręcznie robionych prezentów może być wazonik na kwiatki zrobiony z… Opakowania po kawie! Internet pełen jest kreatywnych pomysłów, a ponowne wykorzystanie opakowań wpisuje się w bardzo modne obecnie trendy eko i zero waste. Kto powiedział, że wazon musi być piękny i ozdobny, skoro można go przygotować dla mamy własnoręcznie i za każdym razem, gdy na niego spojrzy, dekoracja będzie kojarzyć się z dziećmi!

Wygodna i zdrowa poduszka do spania

Jako eksperci od zdrowego snu z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy z całą pewnością potwierdzić, że wygodna i dobra poduszka do spania to świetny i uniwersalny pomysł na prezent, który świetnie sprawdzi się np. z okazji Dnia Matki. Na rynku znajdziemy wiele różnych poduszek, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Poduszka Antyalergiczna

Poduszka antyalergiczna GUENO Bamboo

Poduszka GUENO ma syntetyczne wypełnienie, dzięki czemu nie uczula, a w wypełnieniu nie ma warunków do rozwoju roztoczy. Poduszka ma także dodatek włókna bambusowego, które poprawia przepuszczalność powietrza i ma naturalne właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest bardzo czysta i higieniczna.

Poduszka puchowa

Poduszka puchowa GUENO Silver

Jeśli mama woli naturalne i tradycyjne produkty do spania to warto wybrać poduszkę puchową GUENO Silver. Na takiej poduszce śpi się nie tylko przyjemnie, ale także zdrowo, bo puch ma świetną sprężystość i zapewnia odpowiednie podparcie pod głową.

Poduszka profilowana Ergo

Poduszka ergonomiczna GUENO Ergo

Przy bólach i problemach ze snem świetnie sprawdzają się poduszki ortopedyczne i ergonomiczne. Polecamy poduszkę GUENO Ergo, która ma dwa różne profile do spania. Jeśli chce się spać na plecach czy na brzuchu to można wybrać niższy profil, a do spania na boku sprawdzi się wyższy profil poduszki.

Komfortowa kołdra

Kołdra to zawsze dobry i uniwersalny prezent. Pod dobrą kołdrą śpi się dobrze, jest ciepło, ale nie zbyt ciepło. Polecamy antyalergiczną i antybakteryjną kołdrę z bambusem GUENO Bamboo, albo luksusową kołdrę puchową GUENO Silver. Jeśli natomiast mama jest ostatnio przemęczona, ma dużo stresów i problemów to można także wybrać nowoczesną kołdrę Antystres Active AMZ z dodatkiem włókien węglowych, które pomagają rozładować nagromadzone w ciągu dnia napięcie elektryczne spowodowane kontaktem z różnymi sprzętami.

Nowa pościel dla mamy

Jeśli nie chcesz kupować kołdry, to może przyda się nowa pościel?  Polecamy np. elegancką pościel z doskonałej organicznej bio bawełny bez pestycydów i sztucznych nawozów od marki Estella. Jest doskonale przewiewna, w chłodne dni grzeje, a latem pozostaje przyjemnie chłodna. Jeśli mama ma poczucie humoru i do tego lubi rośliny to można jej sprezentować np. pościel Alpejska Łąką Foonki z trawiastym motywem graficznym! 

Co jeszcze dla mamy?

Może mama ucieszy się z voucheru do SPA? Albo podaruj jej wygodny e-bon podarunkowy na dowolne zakupy w Expert Snu? Bilety do kina czy teatru to także zawsze dobry pomysł! Najbardziej liczy się pamięć, chęci i zaangażowanie! Bez względu na to, co wybierzesz, mama na pewno będzie zadowolona!

Data: May 16, 2022

Kategorie: Inspiracje

Wybrane produkty z naszej oferty

od 44,00 zł

40x40, 40x60, 50x70, 70x80

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj poduszki: syntetyczna, antyalergiczna
Wypełnienie: włókno silikonowe Finefill
Poszycie: bawełna, włókno bambusowe
- opinie:
od 243,00 zł

135x200, 155x200, 200x220 k

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj kołdry: syntetyczna, antyalergiczna
Wypełnienie: włókno silikonowe Finefill
Poszycie: bawełna, włókno bambusowe
- opinie:
od 186,00 zł

40x40, 40x60, 50x70, 70x80

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj poduszki: puchowa
Wypełnienie: polski puch gęsi 100% 
Poszycie: mako bawełna 90g/m2 
- opinie: