Sen nocy lateksowej, czyli -15% na materace GUENO

Lato przyszło w tym roku niespodziewanie i szybko. Chłodne wieczory szybko przerodziły się w duszne i upalne noce. Upały, susze i na zmianę burze, ulewy oraz wysoka niczym w tropikach wilgotność powietrza zmusiły nas do zweryfikowania swojego komfortu snu.

Spanie w sytuacji, gdy temperatura w sypialni wynosi 25 stopni C, a wilgotność jest tak wysoka, że wręcz czujesz, jak różne części ciała przyklejają się do siebie nawzajem od potu, to, powiedzmy sobie szczerze - nie są optymalne warunki do spania i regeneracji.

Wzmożona potliwość i duża wilgotność powietrza nie sprzyjają utrzymaniu higieny w sypialni, może to również utrudniać zasypianie i obniżać jakość snu. Nie jest to też najbardziej komfortowa sytuacja dla materaca do spania, bo większość materiałów źle znosi przewlekłe upały i na zmianę dużą wilgotność.

Sposób na upały i dużą wilgotność powietrza w sypialni

Na szczęście jest jeden typ materacy, które świetnie sprawdza się w sytuacji podwyższonej temperatury i wilgotności - mowa o materacach lateksowych. Lateks w wypełnieniu materacy ma otwartokomórkową strukturę, dzięki temu materace z tego materiału świetnie przepuszczają powietrze i znakomicie odprowadzają nadmiar wilgoci, co zapobiega powstawaniu bakterii, grzybów i pleśni.

W strukturze lateksu nie gromadzi się kurz, przez co nie ma warunków do rozwoju roztoczy. Materace lateksowe są uważane za najbardziej higieniczne i trwałe. Ich żywotność jest najdłuższa ze wszystkich rodzajów materacy. Materac lateksowy sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak to właśnie latem najbardziej odczujesz jego zalety!

Rewolucyjne właściwości materacy lateksowych

To nie jedyne ciekawe właściwości materacy z lateksu. Lateks bardzo dynamicznie reaguje na każdą zmianę pozycji, ma właściwości ortopedyczne, przez co zapewnia zdrowe podparcie dla każdego fragmentu ciała i sprawia, że kręgosłup układa się w naturalnej, zdrowej pozycji. Z tego względu materace lateksowe są polecane przez fizjoterapeutów. Jest to świetny wybór dla dorosłych, małych dzieci, a także dla osób starszych.

My moglibyśmy dużo opowiadać o lateksach, ale tak naprawdę najlepiej jest przetestować je samodzielnie. Oczywiście nasi Doradcy są zawsze gotowi do pomocy, zarówno podczas wizyty w salonie, jak i online.

To naprawdę świetny moment, żeby rozważyć kupno materaca z lateksu, bo przez całe wakacje, tj. cały lipiec i sierpień luksusowe materace lateksowe od polskiej marki GUENO można kupić z rabatem -15%!

Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Expert Snu w dniach 01.07-31.08.2021 na materace GUENO:

GUENO to polska rodzinna marka, którą tworzą pasjonaci zdrowego stylu życia. Firmę tworzą najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku materacy i produktów do sypialni. O szczegóły pytaj Doradców Expert Snu w salonach i online!

Data: Jul 6, 2021

Kategorie: Aktualności

Wybrane produkty z naszej oferty

od 1 995,00 zł

dla seniora, nastolatka, pary, osób pocących się, z problemami z kręgosłupem

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: sprężynowy, lateksowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 21 cm
- opinie:
od 4 236,00 zł

dla osób z problemami z kręgosłupem, seniora, par, osób pocących się, sportowców

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: sprężynowy, lateksowy
Twardość: H2
Wysokość: 25 cm
- opinie:
od 4 206,00 zł

dla seniora, osób z problemami z kręgosłupem, pocących się, par, sportowców

Producent: GUENO
Rodzaj: lateksowy, piankowy
Twardość: H2 i H3
Wysokość: 25 cm
- opinie:

Wyślij komentarz

Zaloguj się