bez pojemnika
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
bez pojemnika
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj korpusu: | tapicerowany |
| Pojemnik na pościel: | tak |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
wysokość: 118 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 118 cm |
wysokość: 119 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 119 cm |
wysokość: 118 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 118 cm |
z pojemnikiem
80x200, 90x200, 100x200, 120x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
możliwość wyboru opcji z wysuwanym stelażem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | szuflada w opcji |
możliwość wyboru opcji z wysuwanym stelażem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | szuflada w opcji |
z szufladami
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z szufladami |
z pojemnikiem
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
wysokość: 118 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 118 cm |
bez pojemnika
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
bez pojemnika
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | tak |
90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | DREWMAX |
| Rodzaj łóżka: | drewniane |
| Materiał: | drewno bukowe |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
| Nietypowe rozmiary: | na zamówienie |
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | DREWMAX |
| Rodzaj łóżka: | drewniane |
| Materiał: | drewno dębowe |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
| Nietypowe rozmiary: | na zamówienie |