Pokaż filtry

Materace Estrella

Materace marki M&K foam Koło z kolekcji Estrella cieszą się ogromną popularnością. Dzięki zaufaniu klientów, mnóstwo produktów jest sygnowanych tą kolekcją. Jeśli zależy Ci na komfortowym śnie, wybierz doskonałej jakości materac z kolekcji Estrella w najatrakcyjniejszych cenach!Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

 

Materace Koło

Materace M&K foam Koło są produkowane od ponad 30 lat! Polski producent cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoje wyroby do spania. Polskie materace Koło cieszą się ogromnym gronem zwolenników, którzy darzą markę zaufaniem. Każdy produkt jest tworzony z najmniejszą dbałością o szczegóły. Najwyższej jakości materiały sprawiają, że produkt doskonale sprawdza się podczas użytkowania. Do wyboru są materace z różnych materiałów: piankowe, lateksowe, sprężynowe. Dopasujesz swój idealny materac do Twoich potrzeb. Z marką M&K foam Koło to jest proste!

Koło materace do spania M&K Foam – materace Estrella

Materace M&K foam Koło z kolekcji Estrella są produkowane od ponad 30 lat i są popularne na całym świecie. W tej kolekcji każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Kolekcja opiera się na materacach sprężynowych, z różnymi warstwami pianek i lateksu. Zastosowanie sprężyn schowanych w osobnych woreczkach daje odpowiednią punktowość i dopasowanie do ciała. To od Ciebie zależy z jaką pianką lub lateksem wybierzesz materac Estrella.
Materace Estrella MK Foam cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Są odpowiednie dla alergików i osób pragnących odpowiedniego podtrzymania sylwetki. Wszystkie wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a cena Cię zaskoczy!


Materace Koło Estrella są materacami sprężynowymi, które zostały stworzone w sposób innowacyjny. Nie znajdziemy w nich starych sprężyn bonellowych, które zapadały się wraz z wagą użytkownika. Zastosowane sprężyny kieszeniowe posiadają dużo lepszą punktowość i precyzję w rozłożeniu ciężaru ciała.
Materace Koło Estrella nie skrzypią, są niezwykle wygodne i zapewniają odpowiednie podparcie. Jeżeli zależy Ci na odpowiednim stosunku ceny do jakości, szukasz materaca do wynajmowanego mieszkania czy domku letniskowego – powiedz TAK materacom z kolekcji Estrella.

Materace polskiego producenta M&K foam Koło to zapewnienie najlepszej jakości snu i wypoczynku.

Materace Estrella – dla kogo?


Materace z kolekcji Estrella są odpowiednie dla każdego, kto liczy na komfortowy sen. Jeśli marzysz o odpowiednim podparciu i dopasowaniu, ale także o higienie snu i oddychającym materacu, materac z kolekcji Estrella jest dla Ciebie! Doskonale sprawdzi się w sypialni alergika, osoby starszej czy nastolatka. Dobry również dla pary, ponieważ sprężyny łączone w ten nowoczesny sposób nie przenoszą drgań. Ruchy drugiej osoby na materacu nie będą wyczuwalne i będziecie mogli cieszyć się zdrowym i spokojnym snem przez całą noc. Jeżeli poszukujesz materaca do wynajmowanego mieszkania lub do domku letniskowego – również możesz spać spokojnie i wybrać jeden z modeli materacy M&K foam Koło z kolekcji Estrella.

Materace Estrella – twardość

Materace z kolekcji Estrella występują w twardości H2 (średni) i H3 (twardy). Od Ciebie zależy jaki materac wybierzesz. Materace o twardości H2 zazwyczaj są dobrym wyborem dla osób do 80kg, natomiast H3 dla cięższych. Podczas dobierania twardości materaca należy wziąć pod uwagę także inne czynniki takie jak wzrost, pozycja spania i budowa ciała. Najlepszym wyborem jakiego możesz dokonać podczas doboru materaca jest konsultacja z doświadczonym doradcą.

 

Materace Koło - sklep

Jeśli chcesz kupić oryginalne materace Koło, sklep firmowy jest najlepszym miejscem. W naszej ofercie znajdziesz materace MK Foam wprost od producenta. Udaj się do jednego z naszych salonów Expert Snu i skorzystaj z wiedzy doświadczonych doradców, którzy pomogą dobrać Ci odpowiedni materac z kolekcji Estrella do Twoich potrzeb. Przetestuj materace na miejscu, zobacz jak reagują na zmianę pozycji i jaki jest Twój własny poziom komfortu. Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym, ale nasi Experci pomogą Ci w dokonaniu najlepszej decyzji.