- PROMOCJA
- -15%
- Salon DĘBICA
| Producent: | Wiór |
| Rodzaj łóżka: | drewniane |
| Producent: | Wiór |
| Rodzaj łóżka: | drewniane |
135x200, 155x200, 200x220



| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 105g/m2 |
40x40, 40x60, 50x70, 70x80
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 105g/m2 |
50x70, 70x80
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 105g/m2 |
40x40, 40x60, 50x70, 70x80
| Producent: | GUENO |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna, antyalergiczna |
| Wypełnienie: | wypełnienie syntetyczne SoftFill |
| Poszycie: | 100% batyst z drobinkami srebra |
135x200, 155x200, 200x220

| Producent: | GUENO |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna, antyalergiczna |
| Wypełnienie: | sypełnienie syntetyczne SoftFill |
| Poszycie: | 100% batyst z drobinkami srebra |
z pojemnikiem
80x200, 90x200, 100x200, 120x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
możliwość wyboru opcji z wysuwanym stelażem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | szuflada w opcji |
możliwość wyboru opcji z wysuwanym stelażem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | szuflada w opcji |
bez pojemnika
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty, tapicerowany zagłówek |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
z szufladami
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z szufladami |
z pojemnikiem
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
z pojemnikiem
120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | z płyty |
| Pojemnik na pościel: | z pojemnikiem |
bez pojemnika
80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | kontynentalne |
| Pojemnik na pościel : | bez pojemnika na pościel |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | ornamentalny |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | roślinny |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | fale |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |