- PROMOCJA
- -10%
- Wysyłka w 48h
220,00 zł
od
198,00 zł
- opinie:
od
150,00 zł
155x200, 200x220

- Bestseller
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włóknina puszysta |
| Poszycie: | mikrofibra żakardowa |
- opinie:
od
354,00 zł
135x200, 155x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | półpuch |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
- opinie:
od
384,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220

- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | pierze |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
- opinie:
od
160,00 zł
135x200, 155x200, 200x220

- Bestseller
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno HCS silikonowe |
| Poszycie: | 100% poliester |
- opinie:
od
738,00 zł
140x200, 160x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | Bossanova |
| Rodzaj kołdry: | półpuchowa |
| Wypełnienie: | 20% puch 80% pierze |
| Poszycie: | 100% bawełna |
- opinie:
od
432,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | półpuch |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
- opinie:
496,00 zł
od
396,80 zł
- PROMOCJA
- -20%
- Obecnie brak na stanie
- OUTLET
- opinie:
od
566,00 zł
135x200, 155x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 60% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
- opinie:
od
1 360,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220


| Producent: | Bossanova |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 60% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
- opinie:
338,00 zł
od
304,20 zł
135x200, 155x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 70% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 140g/m2 |
- opinie:
od
534,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 70% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
- opinie:
od
520,00 zł
135x200, 155x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 70% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 140g/m2 |
- opinie:
602,00 zł
od
541,80 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240




- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 85% |
| Poszycie: | miękki inlet 100% bawełna o gramaturze 130g/m2 |
- opinie:
1 160,00 zł
od
1 044,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240




- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst |
- opinie:
710,00 zł
od
639,00 zł
155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 105g/m2 |
- opinie:
800,00 zł
od
720,00 zł
155x200, 200x220



- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 140g/m2 |
- opinie:
1 560,00 zł
od
1 404,00 zł
135x200, 155x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj kołdry i poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
- opinie:
1 560,00 zł
od
1 404,00 zł
135x200, 155x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 115g/m2 |
- opinie:
od
1 479,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220



- Bestseller
| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | miękki inlet bawełniany 248g/m2 |
- opinie:
od
1 190,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220



| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | bawełna |
- opinie:
od
2 017,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | Tree&Goose |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | 100% puchu |
| Poszycie: | 50% bawełna 50% tencel |
- opinie:
od
1 785,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220


- Bestseller
| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% |
- opinie:
od
6 705,00 zł
140x200, 160x200, 200x200, 200x220


| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | jedwab |
- opinie:
530,00 zł
od
477,00 zł
135x200, 155x200, 180x200, 200x220


- PROMOCJA
- -10%
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno Luxfill + włókno Outlast |
| Poszycie: | 50% bawełna/50% bambus |
- opinie: