Filtruj produkty
Wyczyść filtry

ROZMIAR

PRZEDZIAŁ CENOWY

240,00 zł - 1 430,00 zł

Ilość listew

Wysokość stelaża

Aktywne filtry
od 1 087,00 zł
  • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: do łóżka z pojemnikiem
Rodzaj drewna : bukowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 38 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
od 454,00 zł
  • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: tak
- opinie:
od 380,00 zł
  • Bestseller
Producent: M&K foam Koło
Rodzaj stelaża: bez regulacji
Rodzaj drewna : brzozowe
Ilość listew: 28
Szerokość listew: 35 mm
Regulacja twardości: nie
- opinie:


Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Stelaże 140x200

Stelaż do materaca ma naprawdę kluczowe znaczenie dla jakości naszego snu. Dobre stelaże 140x200 muszą gwarantować wygodę, ergonomiczną pozycję podczas snu oraz elastyczność. Stelaż musi dodatkowo umożliwiać nieustający przepływ powietrza przez materac oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Dzięki tym właściwościom, przedłużony zostaje cykl materaca. Najlepsze stelaże dostaniesz właśnie w salonach Experta Snu. Zbudowane są z elastycznych, drewnianych listew, które pozwalają na optymalną pozycję ciała w trakcie snu. Co więcej, zapewniają równomierną dystrybucję ciężaru użytkownika.

Do wyboru są stelaże z regulacją, bez regulacji oraz stelaże do pojemników. Jeśli wybierzemy stelaż z regulacją, mamy możliwość ustawienia twardości w odcinku lędźwiowym. Dodatkowo pozwalają one na uniesienie oparcia głowy oraz stóp.

Jak wybrać stelaż?

Przed zakupem warto przede wszystkim zastanowić się, co sprawia, że dobrze się wysypiamy. Jeśli zupełnie nie wiemy, jak odpowiedzieć na to pytanie, pomocne okażą się wskazówki:

Dodatkowo warto także rozważyć, czy potrzebujemy materaca z regulacją, który dopasuje się do specyficznych potrzeb ciała. Niektóre osoby chcą mieć możliwość przewożenia materaca w samochodzie osobowym. Wtedy konieczny jest wybór składanego stelaża, który zmieści się w bagażniku.

Odpowiednie stelaże

W salonach Experta Snu można znaleźć naprawdę różnorodne stelaże 140x200, które stuprocentowo spełnią oczekiwania użytkownika. Wykonane są z wielu materiałów do wyboru, dlatego możemy zdecydować się na stelaż w wybranym przedziale cenowym. Ważne jest w miarę dokładne określenie własnych potrzeb. Na miejscu znajduje się zespół specjalistów, który odpowiednio dobierze stelaż do wymagań danego użytkownika. Na stelażach nie należy oszczędzać. To właśnie one decydują o naszym komforcie. Jeśli wybierzemy odpowiedni stelaż, posłuży nam przez długi czas, a dodatkowo wydłuży żywotność samego materaca.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe stelaże do łóżka 140x200 w najróżniejszych wariantach. Są one wysokiej jakości, dlatego bez wątpienia posłużą przez długi czas. Warto wybrać odpowiedni stelaż do łóżka, aby mieć pewność, że prawidłowo będzie współgrać z materacem i łóżkiem. Będziesz mógł cieszyć się nieograniczonym komfortem, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie wiesz, jaki stelaż do łóżka wybrać? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy! Od lat specjalizujemy się w łóżkach, materacach, stelażach. Zapewniamy fachową obsługę!

Oczywiście w salonach Experta Snu czekają rozmaite, nowoczesne stelaże, dlatego każdy wybierze odpowiedni dla siebie. Nie ma znaczenia budżet, jakim dysponujesz. Dzięki różnorodnym przedziałom cenowym, z łatwością można odnaleźć stelaż, który spełni oczekiwania, a jednocześnie będzie dostępny w wybranym budżecie. Dobierzemy także dla Ciebie łóżko i materac oraz meble sypialniane. Expert Snu to również rozmaite dodatki do pomieszczenia sypialnianego i wiele więcej. Zapraszamy na naprawdę udane zakupy!