« »

Komoda sosnowa KD175 DREWMAX

Wybierz Kolor:
Czas wysyłki: 2-4tyg.
Darmowa dostawa już od 300zł
1 196,00 zł

Producent: DREWMAX
Rodzaj szafki: drewniana
Materiał: sosna

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Łóżko olchowe Kadryl 2

Komoda sosnowa KD175 Drewmax

Komoda KD175 z drewna sosnowego o wyraźnie widocznym usłojeniu to mebel dla miłośników przytulnie urządzonych wnętrz. Producent komody postawił przede wszystkim na jej funkcjonalność i wykonanie. Mebel ma prostą budowę bez zbędnych dodatków i ozdób. Do przechowywania służą cztery bardzo pojemne i szerokie szuflady. Nowoczesnego wyglądu całości dodaje fakt, że szuflady zostały wykonane w modnym, bezuchwytowym wariancie. Komoda jest jednak na tyle uniwersalna i ponadczasowa, że bez trudu wkomponujesz ją także w przestrzeń klasycznie urządzonej sypialni czy salonu.

drewmax-kd175-001 (2).png

Parametry techniczne i wymiary komody

  • Producent: DREWMAX
  • Konstrukcja: drewniana
  • Gatunek drewna: sosna
  • Kolor: sosna naturalna, olcha, dąb, orzech, grey- wzory wybarwień znajdziesz poniżej
  • Powłoka ochronna:lakier, lakierobejca
  • Wymagany montaż: nie
  • Gwarancja: 2 lata
  • Szerokość komody: 90cm
  • Wysokość komody: 88cm
  • Głębokość komody: 40 m

WZORNIK WYBARWIEŃ

Wybierz dopasowany do Ciebie i Twojej sypialni kolor komody. Poniższe wybarwienia wykonywane są za pomocą natryskowego malowania, dzięki któremu osiągamy idealnie równą powierzchnię!

Sosna Naturalna

Łóżko sosna naturalna

Sosna Olcha

Łóżko sosna olcha

Sosna Dąb

Łóżko sosna dąb

Sosna Orzech

Łóżko sosna orzech

Sosna Szary

Łóżko sosna szary
Wskazówki pielęgnacyjne

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Drewniane meble przede wszystkim źle znoszą wilgoć. Dlatego czyszczenie powinniśmy zawsze zaczynać od przetarcia powierzchni mokrą szmatką, jednak zaraz po tym trzeba drewno wytrzeć do sucha, ponieważ nadmiar wody może z czasem przeniknąć do struktury drewna i osłabić jego włókna.
Należy także stosować specjalistyczne preparaty, przeznaczone wyłącznie do czyszczenia drewna. Mają za zadanie zapewnić odpowiednią antystatyczność, czyli chronić przed gromadzeniem się kurzu. Takie preparaty powinny także zawierać odpowiednie oleje lub woski, aby zapewnić drewnu większą żywotność i nadać mu odpowiedni połysk. Należy także unikać źródeł intensywnego ciepła w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianych mebli, a także ostrych przedmiotów.

wyprodukowane w Polsce

Komoda wyprodukowana w Polsce

W czasach, gdy dla wielu producentów liczy się wyłącznie zysk i jak najniższe koszty produkcji towarów, na znaczeniu coraz bardziej zyskuje lokalny patriotyzm zakupowy. Kupując komodę produkowaną w Polsce, wspierasz lokalnych dostawców, przedsiębiorców oraz producentów, a także masz pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Kupowanie polskich produktów to także ochrona miejsc pracy i rynku przed zalewem tanich produktów niskiej jakości zza granicy.

Ręczna produkcja

Najwyższej jakości ręczna produkcja

Ręczna produkcja mebli, a zwłaszcza drewnianych komód, to w czasach postępującej automatyzacji i masowej produkcji, prawdziwy luksus. Zakup ręcznie robionych komód z drewna to najlepsza forma uznania dla ich twórców - doświadczonych rzemieślników, a często również i pasjonatów stolarstwa takiego, jak dawniej. Są całe rodziny, gdzie fach stolarski przekazywany jest niekiedy z pokolenia na pokolenie. Ponadto kupując ręcznie wykonane produkty wspierasz często małe lokalne zakłady oraz ich dostawców.

Dane techniczne

Producent
DREWMAX
Rodzaj materiału
drewno sosnowe

Opinie

Podobne produkty

Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com