« »

Komoda bukowa KD403 DREWMAX

Wybierz Kolor:
 • rustika
 • venge
 • olcha
 • buk naturalny
 • buk bielony
 • buk lausane
 • buk grey
 • orzech
 • czereśnia
 • cherry
 • koniak
Czas wysyłki: 8-12tyg.
Dostawa: GRATIS!
2 210,00 zł

Producent: GUENO
Rodzaj szafki: drewniana
Materiał: buk

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Łóżko olchowe Kadryl 2

Komoda bukowa KD403 Drewmax

Komoda bukowa KD403 wykonana z trwałego i wytrzymałego drewna bukowego posiada cztery pojemne szuflady. Drewno bukowe jest popularnym materiałem do produkcji mebli, ponieważ jest równocześnie wytrzymałe i wdzięczne w obróbce. Wysoka plastyczność tego drewna sprawdza się zwłaszcza w przypadku mebli, których elementy wymagają dobrej mechaniki - tak jak w przypadku komody KD 403 z wysuwanymi szufladami. Komoda przypomina dużą zabudowaną szafkę, dzięki czemu jest bardzo stabilna. Szuflady natomiast zostały otoczone ciemniejszym obramowaniem, co nadaje całości bardziej prestiżowego charakteru.

drewmax-kd403-002.png

Parametry techniczne i wymiary komody

 • Producent: DREWMAX
 • Konstrukcja: drewniana
 • Gatunek drewna: buk
 • Kolor: buk naturalny, lausane, grey, bielony, rustikal, koniak, orzech, wenge, olcha, cherry, czereśnia– wzory wybarwień znajdziesz poniżej
 • Powłoka ochronna:lakier, lakierobejca
 • Wymagany montaż: nie
 • Gwarancja: 2 lata
 • Szerokość komody: 90cm
 • Wysokość komody: 90cm
 • Głębokość komody: 41 m

WZORNIK WYBARWIEŃ

Wybierz dopasowany do Ciebie i Twojej sypialni kolor komody. Poniższe wybarwienia wykonywane są za pomocą natryskowego malowania, dzięki któremu osiągamy idealnie równą powierzchnię!

Buk bielony

Łóżko bukowe - kolor buk bielony

Naturalny

Łóżko bukowe - kolor Naturalny

Buk Cherry

Łóżko bukowe - kolor Cherry

Buk Rustikal

Łóżko bukowe - kolor Rustikal

Buk Koniak

Łóżko bukowe - kolor Koniak

Buk Olcha

Łóżko bukowe - kolor Olcha

Czereśnia

Łóżko bukowe - kolor czereśnia

Buk Grey

Łóżko bukowe - kolor Grey

Buk Lausane

Łóżko bukowe - kolor Lausane

Buk Orzech

Łóżko bukowe - kolor Orzech

Buk Wenge

Łóżko bukowe - kolor Wenge
Wskazówki pielęgnacyjne

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Drewniane meble przede wszystkim źle znoszą wilgoć. Dlatego czyszczenie powinniśmy zawsze zaczynać od przetarcia powierzchni mokrą szmatką, jednak zaraz po tym trzeba drewno wytrzeć do sucha, ponieważ nadmiar wody może z czasem przeniknąć do struktury drewna i osłabić jego włókna.
Należy także stosować specjalistyczne preparaty, przeznaczone wyłącznie do czyszczenia drewna. Mają za zadanie zapewnić odpowiednią antystatyczność, czyli chronić przed gromadzeniem się kurzu. Takie preparaty powinny także zawierać odpowiednie oleje lub woski, aby zapewnić drewnu większą żywotność i nadać mu odpowiedni połysk. Należy także unikać źródeł intensywnego ciepła w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianych mebli, a także ostrych przedmiotów.

wyprodukowane w Polsce

Komoda wyprodukowana w Polsce

W czasach, gdy dla wielu producentów liczy się wyłącznie zysk i jak najniższe koszty produkcji towarów, na znaczeniu coraz bardziej zyskuje lokalny patriotyzm zakupowy. Kupując komodę produkowaną w Polsce, wspierasz lokalnych dostawców, przedsiębiorców oraz producentów, a także masz pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Kupowanie polskich produktów to także ochrona miejsc pracy i rynku przed zalewem tanich produktów niskiej jakości zza granicy.

Ręczna produkcja

Najwyższej jakości ręczna produkcja

Ręczna produkcja mebli, a zwłaszcza drewnianych komód, to w czasach postępującej automatyzacji i masowej produkcji, prawdziwy luksus. Zakup ręcznie robionych komód z drewna to najlepsza forma uznania dla ich twórców - doświadczonych rzemieślników, a często również i pasjonatów stolarstwa takiego, jak dawniej. Są całe rodziny, gdzie fach stolarski przekazywany jest niekiedy z pokolenia na pokolenie. Ponadto kupując ręcznie wykonane produkty wspierasz często małe lokalne zakłady oraz ich dostawców.

Dane techniczne

Producent
DREWMAX
Rodzaj materiału
drewno bukowe
Dodatkowe cechy
prowadnice firmy Blum
Kategoria
Meble

Dostawa

Ogólne zasady

Masz do wyboru dwie opcje: przesyłkę za pobraniem lub przedpłatę.

Towar wysyłamy Za pośrednictwem firm kurierskich lub transportem własnym. Wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony i zapakowany. Dodatkowo wszystkie produkty są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia w transporcie. Przy odbieraniu przesyłki sprawdź dokładnie jej stan - jeśli podejrzewasz, że w transporcie mogło dojść do uszkodzenia przesyłki - poproś kuriera o sporządzenie protokołu szkody i niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Czas wysyłki uzależniony jest od wyboru produktu. Wszystkie informacje o czasie dostawy podane są w opisie produktu.


GRATIS

Za zakupy powyżej 300zł bez wniesienia

W przypadku zamówień powyżej 300 zł dostawa jest darmowa. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.


59zł

Za zakupy powyżej 300zł z wniesieniem

W przypadku zamówień powyżej 300 zł z opcją wniesienia dostawa kosztuje 59zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.


15zł

Za zakupy poniżej 300zł bez wniesienia

W przypadku zamówień powyżej 300 zł bez wniesienia dostawa kosztuje 15zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.


59zł

Za zakupy poniżej 300zł z wniesieniem

W przypadku zamówień poniżej 300 zł z opcją wniesienia dostawa kosztuje 59zł. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać najszybciej, jak to możliwe. Zawsze po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię, jaki jest przewidywany czas dostawy.


Opinie

Podobne produkty

Expert Snu Reviews with ekomi-pl.com