Warsztaty "Zaprojektuj swoją sypialnię" 23.03.2023 Galeria Wnętrz AMC Toruń

Gdzie najlepiej ustawić łóżko w sypialni? Na czym polega urządzanie wnętrza zgodnie z kierunkami świata? Jakie rośliny wybrać do sypialni, a których lepiej unikać i dlaczego? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiesz się na warsztatach sypialnianych, które odbędą się w Galerii Wnętrz AMC Toruń. Sprawdź szczegóły!

Jak urządzić sypialnię jak ze snów?

Zapraszamy 23.03.2023 (czwartek) o godzinie 18:00 do Wnętrz z Pasją (1 piętro) w Galerii Wnętrz AMC w Toruniu przy ul. Joachima Lelewela 33 na warsztaty z efektywnego projektowania urządzania sypialni “Zaprojektuj swoją sypialnię”, które poprowadzi architektka Joanna Alaborska oraz doradca od zdrowego snu, ekspertka salonu, Dominika Frąckowska. Czego możesz się spodziewać? W programie między innymi:

  • Układy funkcjonalne, czyli jak ustawić meble w sypialni względem określonych stron świata?
  • Jak usytuować łóżko względem innych mebli i układu pomieszczenia?
  • Jakie są rodzaje, typy sypialni i skąd dowiedzieć się, który typ najlepiej odpowiada twoim potrzebom?
  • Powiemy też o umiejętnym i praktycznym przechowywaniu w sypialni: jakich mebli używać do przechowywania określonych rzeczy, jakie są dobre praktyki pozwalające utrzymać porządek i higieniczność w sypialni, a czego raczej unikać.
  • Powiemy też o najlepszych materiałach w sypialni, czyli z czego powinna być kołdra, a co wybrać na poszewkę poduszki, jak czytać oznaczenia producentów i na co zwrócić uwagę, czego nie kupować.
  • Omówimy różne typy łóżek i podpowiemy, który rodzaj wybrać do małej sypialni, do nowoczesnego wnętrza, a co sprawdzi się w sypialni inspirowanej górskim drewnianym domkiem.
  • Przyjrzymy się też opcji, która pozwala samodzielnie stworzyć łóżko tapicerowane i powiemy o tkaninach i rodzajach zagłówków w łóżkach tapicerowanych.
  • Materace. Jaką twardość materaca wybrać, czym różni się lateks naturalny od lateksu mineralnego, dlaczego pianka termoelastyczna nie jest dobrym wyborem dla osoby o dużej masie ciała, czyli wszystko o tym, co ma największy wpływ na jakość snu.

Pierwsza część warsztatów odbędzie się w pracowni Wnętrza z Pasją, natomiast druga część w salonie Expert Snu. Obydwa miejsca znajdują się w Galerii Wnętrz AMC w Toruniu (1 piętro) przy ul. Joachima Lelewela 33. Spotkanie poprowadzi ceniona architekt Joanna Alaborska oraz specjalistka od zdrowego snu i znawca produktów sypialnianych Dominika Frąckowska.

Dlaczego warto przyjść na warsztaty w Expert Snu?

Wydarzenie jest organizowane w wygodnej i przestronnej sali wykładowej oraz w nowocześnie wyposażonym salonie sypialnianym, gdzie na własne oczy można zobaczyć, jak wyglądają omawiane łóżka, przetestować różne rodzaje materacy, dotknąć tkanin i zobaczyć wzorniki kolorystyczne. To połączenie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w kwestii łączenia tkanin, ustawiania mebli, dekorowania wnętrz, wyboru twardości materaca czy poduszki. Dla kogo jest szkolenie? Dla każdego, kto chce dowiedzieć się, jak lepiej spać i jak stworzyć sobie w sypialni przyjemne, zdrowe otoczenie. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania wnętrz, architektury czy dobierania dekoracji, wystarczy to, że po prostu chcesz spać lepiej i zależy ci, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Zapraszamy! Masz pytania? Napisz do nas torun@expertsnu.pl lub zadzwoń +48 730 333 291.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne jest zapisanie się na wydarzenie:

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/zaprojektujswojasypialnie

Data: Mar 9, 2023

Kategorie: Aktualności