Gorący news! Materace termoelastyczne GUENO -25% przez cały czerwiec!

Wygodne łóżko, świeżo wyprana pościel, ulubiona poduszka do której przytulasz głowę po całym zwariowanym dniu pełnym wyzwań...Prawda, że robi się ciepło na sercu od samego myślenia o tym?

-25% na materace z pianki termoelastycznej od luksusowej polskiej marki GUENO

To świetnie się składa! Ciepło w łóżku, coraz cieplej za oknem, a teraz przez cały czerwiec rewelacyjne materace z pianki termoplastycznej od luksusowej polskiej marki GUENO kupisz z rabatem do -25%! To rzadka okazja, aby kupić naprawdę wysokiej jakości materac, który posłuży przez lata, w bardzo dobrej jak na parametry i materiały cenie. Jako Expert Snu jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów GUENO, więc dajemy gwarancję najlepszej ceny na rynku!

Rewolucyjna technologia pianek termoelastyczych taniej przez cały czerwiec w Expert Snu!

Materace z pianki termoelastycznej zaliczane są do grupy materacy piankowych. Jednak to właśnie one spośród wielu różnych rodzajów pianek oferują najlepsze dopasowanie się do każdego centymetra ciała. Dzieje się tak dzięki innowacyjnej technologii wyrabiania pianki termo.

Pod wpływem nacisku ludzkiego ciała i jego ciepła, pianka termo mięknie do najbardziej optymalnego dla podparcia poziomu.

Materac termoplastyczny można spokojnie nazwać inteligentnym - mogą spać na nim dwie osoby o nawet bardzo dużej różnicy wagi, a i tak żadne z nich nie powinno się wybudzić pod wpływem drgań spowodowanych ruchliwością drugiej połówki.

Ponadto materace termoelastyczne niwelują ucisk na mięśnie, przez co pomagają się zrelaksować po ciężkim dniu i ułatwiają zasypianie. Świetnie nadają się zarówno dla dorosłych, jak i seniorów, bo poprawiają krążenie krwi i zapobiegają powstawaniu odleżyn.

Przez cały czerwiec kupisz WSZYSTKIE materace termoelastyczne produkcji GUENO w bardzo atrakcyjnej cenie -25%!

Wszystkie modele luksusowych materacy GUENO objęte promocją w dniach 01.06-30.06.2021:

Nie masz pewności, czy materac termoelastyczny nadaje się dla ciebie lub bliskiej ci osoby? Potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego modelu? Zostaw to Expertowi! Nasi doradcy znają się doskonale na materacach i z pewnością pomogą Ci wybrać idealny i wygodny materac.Data: Jun 1, 2021

Kategorie: Aktualności

Wybrane produkty z naszej oferty

od 2 380,00 zł

dla par, nastolatka, osób pocących się, mających problemy z kręgosłupem

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: piankowy, termoelastyczny
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 24 cm
- opinie:
od 2 302,00 zł

dla par o dużej różnicy wagi, sportowców, osób śpiących na boku, osób z problemami z kręgosłupem...

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 26 cm
- opinie:
od 1 643,00 zł

dla par, nastolatków, sportowców, osób z problemami z kręgosłupem

  • Bestseller
Producent: GUENO
Rodzaj: piankowy
Twardość: H2 lub H3
Wysokość: 18 cm
- opinie:

Wyślij komentarz

Zaloguj się