Nowe salony Expert Snu w Lublinie i Łodzi!

Naszą misją od lat jest dostarczanie jak najlepszych jakościowo produktów do sypialni oraz edukowanie ludzi na temat wagi i znaczenia zdrowego snu w codziennym życiu. Z roku na rok nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się na potrzebę otwarcia kolejnych salonów stacjonarnych!


Już 26.05.2021 r. na mapie Expert Snu pojawią się aż 3 nowe lokalizacje!
Co więcej, w Lublinie otwierają się równocześnie aż dwa salony stacjonarne:

W Łodzi natomiast będzie można nas spotkać


Cieszymy się, że nasze produkty do sypialni budzą tak duże zainteresowanie , dlatego z okazji otwarcia 3 nowych salonów stacjonarnych Expert Snu, przygotowaliśmy sporo atrakcji. Każdy, kto przyjdzie 26 maja na otwarcie jednego z trzech nowych salonów w Łodzi bądź Lublinie, będzie mógł zrobić zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach - z rabatem do nawet -40%!


Poniżej zamieszczamy całą ‘rozpiskę’ promocyjnych cen z okazji otwarcia:

-40% na materace marki GUENO

-25% na poduszki GUENO i profesjonalny ochraniacz na materac GUENO Air

-20% na materace firmy Koło oraz łóżka z systemu BOX Multisystem

-15% na kołdry i poduszki AMZ, PIÓREX, ANIMEX

-10% na stelaże Koło


Chcemy dać Wam przestrzeń i czas na spokojne zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji. Dlatego zdecydowaliśmy, że promocyjne ceny będą obowiązywać nie tylko w dniu otwarcia, ale znacznie dłużej!


Każdy, kto w dniach 26.05-15.06 zrobi zakupy w jednym z trzech nowo otwartych salonów stacjonarnych Expert Snu w Łodzi czy Lublinie, może skorzystać z atrakcyjnych rabatów do -40% na materace, kołdry i poduszki, ochraniacz, łóżka, czy stelaże.


Nowe salony w Łodzi i Lublinie

Oprócz możliwości zakupu produktów po obniżonych cenach, będzie można samodzielnie przetestować wiele modeli materacy do spania polskiej produkcji od GUENO czy M&K Foam Koło. Przyjdź do naszego salonu i skorzystaj także z profesjonalnej porady naszych Doradców, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni materac, kołdrę czy poduszkę i wyjaśnią, dlaczego produkty do spania trzeba zawsze dobierać indywidualnie do każdej osoby.


W Expert Snu znajdziesz między innymi syntetyczne oraz puchowe kołdry i poduszki polskiej produkcji od takich marek jak GUENO, AMZ, Animex czy Piórex, klasyczne łóżka drewniane z dębu, buku czy sosny, stelaże elastyczne i regulowane, meble typu szafka nocna czy komoda, a także bogaty wybór łóżek tapicerowanych dostępnych w wielu różnych tkaninach i obiciach. W naszych salonach znajdziesz też nowoczesne łóżka typu BOX Multisystem, gdzie możesz samodzielnie skomponować wygląd, począwszy od wyboru nóżek aż przez dobór koloru i kształtu zagłówka. 


Expert Snu to marka tworzona przez pasjonatów, ludzi, którzy chcą pomagać innym. Wierzymy, że każdy zasługuje na zdrowy sen, dlatego wśród naszych produktów znajdziesz wyroby do spania z różnych półek cenowych. Zawsze stawiamy też na szczerą i miłą rozmowę, dzięki czemu można lepiej dobrać produkt do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Przyjdź 26.05 na
otwarcie salonów stacjonarnych Expert Snu w Lublinie czy Łodzi i przekonaj się osobiście o naszej obsłudze oraz produktach!


Godziny pracy oraz adresy salonów znajdziesz poniżej:

Centrum Handlowe Gala (II piętro) ul. Fabryczna 2 Lublin
https://expertsnu.pl/content/29-lublin-ch-gala

Galeria Mega Meble ul. Diamentowa 2 Lublin
https://expertsnu.pl/content/80-lublin-mega-meble

Galeria Wnętrz Niciarniana Park al. Piłsudskiego 153 Łódź
https://expertsnu.pl/content/81-materace-lodz

Data: May 24, 2021

Kategorie: Aktualności

Wyślij komentarz

Zaloguj się