z regulacją ręczną, listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200
- Bestseller
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją ręczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją ręczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz na długość 210 i 220
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją ręczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją elektryczną, listwy brzozowe
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją elektryczną |
| Rodzaj drewna: | brzozowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją elektryczną, listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, oraz na długość 210 i 220
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją elektryczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją elektryczną, zagęszczone listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją elektryczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 42 |
| Szerokość listew: | 25 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, zagęszczone listwy bukowe
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją ręczną |
| Rodzaj drewna: | bukowe |
| Ilość listew: | 42 |
| Szerokość listew: | 25 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, listwy brzozowe
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | z regulacją ręczną |
| Rodzaj drewna : | brzozowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, listwy brzozowe, do pojemnika
80x200, 90x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | do łóżka z pojemnikiem |
| Rodzaj drewna : | brzozowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją twardości, listwy brzozowe, do pojemnika
80x200, 90x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | do łóżka z pojemnikiem |
| Rodzaj drewna : | brzozowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 35 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
z regulacją ręczną, listwy bukowe, do pojemnika
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj stelaża: | do łóżka z pojemnikiem |
| Rodzaj drewna : | bukowe |
| Ilość listew: | 28 |
| Szerokość listew: | 38 mm |
| Regulacja twardości: | tak |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 70% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 70% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 130g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst- 128g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst- 120g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | Szlachetna satyna bawełniana z olejkiem arganowym, o gramaturze 100g/m2 |
50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 90% |
| Poszycie: | delikatny inlet 105g/m2-satyna bawełniana |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | bawełna organiczna 110g/m2- batyst |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 60% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | półpuch |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | pierze |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 50x60, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 60% |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 50x60, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | półpuch |
| Poszycie: | inlet bawełniany 185g/m2 |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% export |
| Poszycie: | ultra delikatny inlet 70g/m2-batyst |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 60x60, 70x80, 80x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | termoaktywna otulająca tkanina 110g/m2 64%bawełna, 36% włókno outlast |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 45% |
| Poszycie: | inlet 100% bawełna 140g/m2 |
50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90%+puch gęsi 15% |
| Poszycie: | inlet 100% bawełna 140g/m2 |
40x40, 50x70, 70x80
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90% |
| Poszycie: | inlet sanforyzowany 100% bawełna 105g/m2 |
40x40
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
| Producent: | Piórex |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | puch gęsi 90%, puch gęsi 15% |
| Poszycie: | 100% bawełna |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | kulka AMZ Dreamball |
| Poszycie: | 50% bambus/ 50% bawełna |