- PROMOCJA
- -33%
- Salon RZESZÓW NOVA
M&K Foam KOŁO
M&K Foam Koło to polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości materacy oraz akcesoriów do sypialni. Przedsiębiorstwo, z siedzibą w Kole, zostało założone w 1992 roku i od tego czasu zyskało znaczącą pozycję na rynku krajowym oraz międzynarodowym. M&K Foam Koło oferuje szeroką gamę produktów, w tym materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, a także łóżka, stelaże i poduszki, które cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysokim komfortem użytkowania. Firma szczególną uwagę przykłada do jakości swoich wyrobów, dbając o ich trwałość, ergonomię i estetykę.
M&K Foam Koło jest także aktywnie zaangażowana w badania i rozwój, współpracując z ośrodkami naukowymi oraz inwestując w nowoczesne technologie produkcji. Dzięki temu firma stale wprowadza na rynek nowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty M&K Foam Koło są dostępne w wielu krajach Europy, a marka zdobyła liczne nagrody i certyfikaty potwierdzające ich jakość. Dążenie do perfekcji oraz zadowolenia klientów sprawia, że M&K Foam Koło jest jednym z liderów branży materacowej w Polsce i poza jej granicami.
- PROMOCJA
- -22%
- Salon KROSNO
- PROMOCJA
- -30%
- Salon LUBLIN MEGA MEBLE
wysokość: 110 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 110 cm |
wysokość: 125 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 125 cm |
wysokość: 130 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 130 cm |
wysokość: 118 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 118 cm |
możliwość wyboru opcji z pojemnikiem
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | dostępny |
- PROMOCJA
- -22%
- Salon LUBLIN CH GALA
możliwość wyboru opcji z pojemnikiem
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | dostępny |
bez pojemnika
120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
- PROMOCJA
- -21%
- Salon WROCŁAW
- PROMOCJA
- -26%
- Salon KATOWICE
- PROMOCJA
- -30%
- Salon KRAKÓW
- PROMOCJA
- -25%
- Salon WROCŁAW
wysokość: 133 cm
szerokość: 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 133 cm |
możliwość wyboru opcji z pojemnikiem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | w opcji |
możliwość wyboru opcji z pojemnikiem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | w opcji |
możliwość wyboru opcji z pojemnikiem lub szufladą
80x200, 90x200, 100x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | w opcji |
bez pojemnika
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj łóżka: | tapicerowane |
| Pojemnik na pościel: | bez pojemnika |
80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Rodzaj korpusu: | tapicerowany |
| Pojemnik na pościel: | tak |
- PROMOCJA
- -25%
- Salon LUBLIN MEGA MEBLE
wysokość: 120 cm
szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200
| Producent: | M&K foam Koło |
| Wysokość: | 120 cm |
- PROMOCJA
- -20%
- Salon KRAKÓW
- PROMOCJA
- -27%
- Salon KROSNO