« »

Szuflada sosnowa LK152 DREWMAX

Wybierz Kolor:
Koszt dostawy: GRATIS!
354,00 zł

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Łóżko olchowe Kadryl 2

Szuflada sosnowa LK152 DREWMAX

Szuflada sosnowa LK152 Duża szuflada pod łóżko z drewna sosnowego. Pozwoli zaoszczędzić miejsce w szafie i pomoże zadbać o porządek pod łóżkiem. Szuflada LK 152 ma duży rozmiar i głębokość, która umożliwia swobodne przechowywanie kompletu pościeli czy sezonowych ubrań, których akurat nie potrzebujemy, a które to rzeczy niepotrzebnie zabierają cenne miejsce w szafie. Szuflada ma nowoczesny wygląd w stylu minimalizmu. Dwa delikatne wgłębienia w sosnowej ramie ułatwiają szybkie wysuwanie szuflady nawet wraz z zawartością. Mebel z tej serii jest w naszym sklepie dostępny także w innych rozmiarach, dzięki czemu szuflady można łączyć i stworzyć taki zestaw, który najlepiej będzie odpowiadał naszym potrzebom.

drewmax-lk152-002.png

Parametry techniczne szuflady z drewna sosnowego LK152

 • Producent: DREWMAX
 • Konstrukcja: drewniana
 • Gatunek drewna: sosna
 • Kolor: sosna naturalna, olcha, dąb, orzech, grey – wzory wybarwień znajdziesz poniżej
 • Powłoka ochronna:lakier, lakierobejca
 • Wymagany montaż: nie
 • Gwarancja: 2 lata
 • Szerokość: 195 cm
 • Wysokość: 22 lub 19 cm
 • Głębokość: 69 cm
 • Dodatkowe informacje: do łóżek o szerokości 120cm szuflada tylko na zamówienie (o głębokości 57cm)

WZORNIK WYBARWIEŃ

Wybierz dopasowany do Ciebie i Twojej sypialni kolor szuflady. Poniższe wybarwienia wykonywane są za pomocą natryskowego malowania, dzięki któremu osiągamy idealnie równą powierzchnię!

Sosna Naturalna

Łóżko sosna naturalna

Sosna Olcha

Łóżko sosna olcha

Sosna Dąb

Łóżko sosna dąb

Sosna Orzech

Łóżko sosna orzech

Sosna Szary

Łóżko sosna szary
Wskazówki pielęgnacyjne

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Drewniane meble przede wszystkim źle znoszą wilgoć. Dlatego czyszczenie powinniśmy zawsze zaczynać od przetarcia powierzchni mokrą szmatką, jednak zaraz po tym trzeba drewno wytrzeć do sucha, ponieważ nadmiar wody może z czasem przeniknąć do struktury drewna i osłabić jego włókna.
Należy także stosować specjalistyczne preparaty, przeznaczone wyłącznie do czyszczenia drewna. Mają za zadanie zapewnić odpowiednią antystatyczność, czyli chronić przed gromadzeniem się kurzu. Takie preparaty powinny także zawierać odpowiednie oleje lub woski, aby zapewnić drewnu większą żywotność i nadać mu odpowiedni połysk. Należy także unikać źródeł intensywnego ciepła w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianych mebli, a także ostrych przedmiotów.

wyprodukowane w Polsce

Szuflada wyprodukowana w Polsce

W czasach, gdy dla wielu producentów liczy się wyłącznie zysk i jak najniższe koszty produkcji towarów, na znaczeniu coraz bardziej zyskuje lokalny patriotyzm zakupowy. Kupując szufladę produkowaną w Polsce, wspierasz lokalnych dostawców, przedsiębiorców oraz producentów, a także masz pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Kupowanie polskich produktów to także ochrona miejsc pracy i rynku przed zalewem tanich produktów niskiej jakości zza granicy.

Ręczna produkcja

Najwyższej jakości ręczna produkcja

Ręczna produkcja mebli, a zwłaszcza drewnianych szuflad, to w czasach postępującej automatyzacji i masowej produkcji, prawdziwy luksus. Zakup ręcznie robionych szuflad z drewna to najlepsza forma uznania dla ich twórców - doświadczonych rzemieślników, a często również i pasjonatów stolarstwa takiego, jak dawniej. Są całe rodziny, gdzie fach stolarski przekazywany jest niekiedy z pokolenia na pokolenie. Ponadto kupując ręcznie wykonane produkty wspierasz często małe lokalne zakłady oraz ich dostawców.

Dane techniczne

Producent
DREWMAX
Rodzaj materiału
drewno sosnowe
Nietypowe rozmiary
nie

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

od 576,00 zł
 • Producent: DREWMAX
 • Rodzaj łóżka: drewniane
 • Materiał: drewno sosnowe
 • Pojemnik na pościel: bez pojemnika 
 • Nietypowe rozmiary: na zamówienie
- opinie:

Podobne produkty