« »

Szuflada bukowa LK172 DREWMAX

Wybierz Kolor:
Koszt dostawy: GRATIS!
753,00 zł

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Infolinia
530 530 052

Łóżko olchowe Kadryl 2

Szuflada bukowa LK172 DREWMAX

Szuflada bukowa LK172 z wysokogatunkowego drewna bukowego. Jest to polska produkcja od znanej marki Drewmax. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego udało się stworzyć mebel o zbitej i sprężystej strukturze drewna, solidny i wytrzymały nawet po wielu latach. To szczególnie istotne w przypadku szuflady, którą będziemy często wsuwać i wysuwać spod łóżka. Szuflada ma nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Zamiast tradycyjnych uchwytów producent zdecydował się na delikatne wgłębienia w ramie. Taka szuflada z pewnością pomoże uporządkować przestrzeń pod każdym łóżkiem.

drewmax-lk172-002.png

Parametry techniczne szuflady z drewna bukowego LK172

  • Producent: DREWMAX
  • Konstrukcja: drewniana
  • Gatunek drewna: buk
  • Kolor: buk naturalny, lausane, grey, bielony, rustikal, koniak, orzech, cherry– wzory wybarwień znajdziesz poniżej
  • Powłoka ochronna:lakier, lakierobejca
  • Wymagany montaż: nie
  • Gwarancja: 2 lata
  • Szerokość: 197 cm
  • Wysokość: 24 cm
  • Głębokość: 67 cm

WZORNIK WYBARWIEŃ

Wybierz dopasowany do Ciebie i Twojej sypialni kolor szuflady. Poniższe wybarwienia wykonywane są za pomocą natryskowego malowania, dzięki któremu osiągamy idealnie równą powierzchnię!

Buk bielony

Łóżko bukowe - kolor buk bielony

Naturalny

Łóżko bukowe - kolor Naturalny

Buk Cherry

Łóżko bukowe - kolor Cherry

Buk Rustikal

Łóżko bukowe - kolor Rustikal

Buk Koniak

Łóżko bukowe - kolor Koniak

Buk Grey

Łóżko bukowe - kolor Grey

Buk Lausane

Łóżko bukowe - kolor Lausane

Buk Orzech

Łóżko bukowe - kolor Orzech
Wskazówki pielęgnacyjne

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Drewniane meble przede wszystkim źle znoszą wilgoć. Dlatego czyszczenie powinniśmy zawsze zaczynać od przetarcia powierzchni mokrą szmatką, jednak zaraz po tym trzeba drewno wytrzeć do sucha, ponieważ nadmiar wody może z czasem przeniknąć do struktury drewna i osłabić jego włókna.
Należy także stosować specjalistyczne preparaty, przeznaczone wyłącznie do czyszczenia drewna. Mają za zadanie zapewnić odpowiednią antystatyczność, czyli chronić przed gromadzeniem się kurzu. Takie preparaty powinny także zawierać odpowiednie oleje lub woski, aby zapewnić drewnu większą żywotność i nadać mu odpowiedni połysk. Należy także unikać źródeł intensywnego ciepła w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianych mebli, a także ostrych przedmiotów.

wyprodukowane w Polsce

Szuflada wyprodukowana w Polsce

W czasach, gdy dla wielu producentów liczy się wyłącznie zysk i jak najniższe koszty produkcji towarów, na znaczeniu coraz bardziej zyskuje lokalny patriotyzm zakupowy. Kupując szufladę produkowaną w Polsce, wspierasz lokalnych dostawców, przedsiębiorców oraz producentów, a także masz pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Kupowanie polskich produktów to także ochrona miejsc pracy i rynku przed zalewem tanich produktów niskiej jakości zza granicy.

Ręczna produkcja

Najwyższej jakości ręczna produkcja

Ręczna produkcja mebli, a zwłaszcza drewnianych szuflad, to w czasach postępującej automatyzacji i masowej produkcji, prawdziwy luksus. Zakup ręcznie robionych szuflad z drewna to najlepsza forma uznania dla ich twórców - doświadczonych rzemieślników, a często również i pasjonatów stolarstwa takiego, jak dawniej. Są całe rodziny, gdzie fach stolarski przekazywany jest niekiedy z pokolenia na pokolenie. Ponadto kupując ręcznie wykonane produkty wspierasz często małe lokalne zakłady oraz ich dostawców.

Dane techniczne

Producent
DREWMAX
Rodzaj materiału
drewno bukowe
Nietypowe rozmiary
nie

Opinie

Podobne produkty