| Producent: | DREWMAX |
| Rodzaj szafki: | drewniana |
| Materiał: | dąb |

Szafka nocna SN704została zaprojektowana tak, abyś miał najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką, ale bez wrażenia chaosu. Górna szuflada to dobre miejsce na drobiazgi, które łatwo się gubią. Poniżej znajduje się zamykana szafka, w której schowasz książki, dokumenty albo inne przedmioty, których nie chcesz trzymać na widoku. Dzięki temu blat pozostaje wolny i gotowy na lampkę, telefon czy szklankę wody. Prosta forma sprawia, że model SN704 pasuje do różnych aranżacji, od klasycznych po bardziej nowoczesne. To mebel, który porządkuje przestrzeń i ułatwia codzienne funkcjonowanie w sypialni.

• Producent: DREWMAX
• Konstrukcja: drewniana
• Gatunek drewna: sosna
• Kolor: sosna bezbarwna, biała patyna, biały wosk, bielony wosk, brunatny wosk, ciemny wosk, jasny wosk - wzory wybarwień znajdziesz poniżej
• Powłoka ochronna: naturalny wosk pszczeli
• Wymagany montaż: nie
• Szerokość szafki: 50cm
• Wysokość szafki: 60cm
• Głębokość szafki: 43cm
• Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Wybierz dopasowany do Ciebie i Twojej sypialni kolor szafki. Poniższe wybarwienia wykonywane są za pomocą natryskowego malowania, dzięki któremu osiągamy idealnie równą powierzchnię!

Drewniane meble przede wszystkim źle znoszą wilgoć. Dlatego czyszczenie powinniśmy zawsze zaczynać od przetarcia powierzchni mokrą szmatką, jednak zaraz po tym trzeba drewno wytrzeć do sucha, ponieważ nadmiar wody może z czasem przeniknąć do struktury drewna i osłabić jego włókna.
Należy także stosować specjalistyczne preparaty, przeznaczone wyłącznie do czyszczenia drewna. Mają za zadanie zapewnić odpowiednią antystatyczność, czyli chronić przed gromadzeniem się kurzu. Takie preparaty powinny także zawierać odpowiednie oleje lub woski, aby zapewnić drewnu większą żywotność i nadać mu odpowiedni połysk. Należy także unikać źródeł intensywnego ciepła w bezpośrednim sąsiedztwie drewnianych mebli, a także ostrych przedmiotów.

W czasach, gdy dla wielu producentów liczy się wyłącznie zysk i jak najniższe koszty produkcji towarów, na znaczeniu coraz bardziej zyskuje lokalny patriotyzm zakupowy. Kupując szafkę produkowaną w Polsce, wspierasz lokalnych dostawców, przedsiębiorców oraz producentów, a także masz pozytywny wpływ na rozwój gospodarki. Kupowanie polskich produktów to także ochrona miejsc pracy i rynku przed zalewem tanich produktów niskiej jakości zza granicy.

Ręczna produkcja mebli, a zwłaszcza drewnianych szafek, to w czasach postępującej automatyzacji i masowej produkcji, prawdziwy luksus. Zakup ręcznie robionych szafek z drewna to najlepsza forma uznania dla ich twórców - doświadczonych rzemieślników, a często również i pasjonatów stolarstwa takiego, jak dawniej. Są całe rodziny, gdzie fach stolarski przekazywany jest niekiedy z pokolenia na pokolenie. Ponadto kupując ręcznie wykonane produkty wspierasz często małe lokalne zakłady oraz ich dostawców.
Dane techniczne
Specyficzne kody
Producent
Nazwa producenta: DREWMAX KRZYSZTOF PACYGA Spółka jawnaAdres: ul. Białka 696
Kod pocztowy: 34-220
Miasto: Maków Podhalański
Kraj: Polska
NIP: 5521613736
Kontakt telefoniczny: +48 33 877 34 61
Kontakt mailowy: sekretariat@pacyga.pl
Adres: ul. Białka 696
Kod pocztowy: 34-220
Miasto: Maków Podhalański
Kraj: Polska
NIP: 5521613736
Kontakt telefoniczny: +48 33 877 34 61
Kontakt mailowy: sekretariat@pacyga.pl
Opinie