- Bestseller
| Producent: | Estella |
| Materiał: | 100% mako-satyna |
| Motyw: | kwiaty |
| Styl: | vintage |
Posiadasz 14 dni na odstąpienie od umowy.
W ciągu kolejnych 14 dni produkt powinien zostać dostarczony do nas.
Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową akcję promocyjną.
Jeśli znajdziesz w expertsnu.pl produkt, który w tym samym czasie w sklepach internetowych naszych konkurentów jest dostępny w niższej cenie, zgłoś się do nas po rabat. Wyrównamy dla Ciebie cenę i dołożymy kolejne 2% rabatu od zgłoszonej przez Ciebie najniższej ceny, którą oferują porównywane sklepy internetowe naszych konkurentów. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty i akceptacji ostatecznej ceny przez Ciebie przystępujemy do finalizacji zakupu. Z oferty można skorzystać przed dokonaniem zakupów.
Akcja "Najlepsza cena w Polsce" nie dotyczy produktów przecenionych, zaniżonych przez konkurencję na potrzeby wyprzedaży lub stosowania akcji promocyjnych oraz produktów których cena przed promocją jest niższa od cen sugerowanych producenta.
OK, to jak to działa w praktyce?
Przykład:
Wybierz tę opcję podczas składania zamówienia, a otrzymasz zamówione produkty prosto pod wskazany przez Ciebie adres za 0zł (minimalna kwota zamówienia to 300zł).
Realizowana jest zarówno na produkty małogabarytowe takie jak kołdry, poduszki, pościel, jak również na produkty wielkogabarytowe takie jak materace lub stelaże.
Dostawa kurierem dotyczy opcji bez wniesienia do mieszkania, bez możliwości rozpakowania, montażu ani zabrania opakowania przez kuriera.
.jpg)
Pościel jest wykonana w 100% z superczesanej mako-bawełny, Nm 100 / 1 oznacza to, że 100 metrów przędzy waży zaledwie 1 gram. Produkt wyprodukowany jest z długich, super wytrzymałych włókien bawełnianych i poddany najnowszym procesom wykończeniowym.
.jpg)
Dane techniczne
Pliki do pobrania
Producent
Nazwa producenta: Estella Home of Textiles sp. z o.o.Adres: ul. Polna 6
Kod pocztowy: 59-100
Miasto: Polkowice
Kraj: Polska
NIP: 5020128639
Kontakt telefoniczny: 76 740 02 51
Kontakt mailowy: biuro@estella.eu
Adres: ul. Polna 6
Kod pocztowy: 59-100
Miasto: Polkowice
Kraj: Polska
NIP: 5020128639
Kontakt telefoniczny: 76 740 02 51
Kontakt mailowy: biuro@estella.eu
Opinie
Inni kupili również
| Producent: | Estella |
| Materiał: | mako-satyna |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% export |
| Poszycie: | ultra delikatny inlet 70g/m2-batyst |
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj poduszki: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | tkanina bawełniana z wplecioną nitką srebra-batyst- 120g/m2 |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | 100% makobawełna |
| Motyw: | jednokolorowy |
| Styl: | nowoczesny |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240

| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | naturalna |
| Wypełnienie: | 100% wełna merynosów |
| Poszycie: | 100% bawełna - splot satynowy |
140x200, 160x200, 200x200, 200x220


| Producent: | Notte |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | satyna bawełniana 100% |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240

| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | syntetyczna |
| Wypełnienie: | włókno OUTLAST |
| Poszycie: | delikatny batyst-100% bawełna |
135x200, 155x200, 180x200, 200x200, 200x220, 220x240



| Producent: | AMZ Szamotuły |
| Rodzaj kołdry: | puchowa |
| Wypełnienie: | polski puch gęsi 100% |
| Poszycie: | Szlachetna satyna bawełniana z olejkiem arganowym, o gramaturze 100g/m2 |
Podobne produkty
| Producent: | Estella |
| Materiał: | mako-satyna |
| Motyw: | kwiatowy |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | geometryczny |
| Styl: | nowoczesny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | paisley |
| Styl: | orientalny |
| Producent: | Estella |
| Materiał: | interlock-jersey |
| Motyw: | fale |
| Styl: | nowoczesny |
Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji "Zestaw taniej o 20%" na produkty marki M&K foam Koło! Teraz możesz zaoszczędzić na zakupie wybranego materaca wraz z dopasowanym stelażem.
Jak skorzystać z oferty?
Rabat dotyczy wybranych materacy M&K foam Koło wraz z pasującym do nich stelażem. Stelaż musi pasować do wymiarów materaca. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową akcję promocyjną.
Jeśli znajdziesz w expertsnu.pl produkt, który w tym samym czasie w sklepach internetowych naszych konkurentów jest dostępny w niższej cenie, zgłoś się do nas po rabat. Wyrównamy dla Ciebie cenę i dołożymy kolejne 2% rabatu od zgłoszonej przez Ciebie najniższej ceny, którą oferują porównywane sklepy internetowe naszych konkurentów. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty i akceptacji ostatecznej ceny przez Ciebie przystępujemy do finalizacji zakupu. Z oferty można skorzystać przed dokonaniem zakupów.
Akcja "Najlepsza cena w Polsce" nie dotyczy produktów przecenionych, zaniżonych przez konkurencję na potrzeby wyprzedaży lub stosowania akcji promocyjnych oraz produktów których cena przed promocją jest niższa od cen sugerowanych producenta.
OK, to jak to działa w praktyce?
Przykład:
- cena produktu w expertsnu.pl = 2000 zł
-
cena identycznego produktu w sklepie konkurenta = 1900 zł
- nowa cena specjalnie dla Ciebie = 1900 zł –
2% = 1862 zł