Filtruj produkty
Wyczyść filtry

PRZEDZIAŁ CENOWY

230,00 zł - 1 410,00 zł

Dodatkowe cechy

Kołdry 4 pory rokuExpert Snu Reviews with ekomi-pl.com

Kołdry 4 pory roku

W szerokim asortymencie Experta Snu znajdują się kołdry na 4 pory roku puchowe i syntetyczne. Jako wypełnienie można zdecydować się na puch 90% lub włókno silikonowane. Wszystkie kołdry 4 pory roku pochodzą od znanych i cenionych producentów, dlatego ich zakup jest najlepszą możliwą inwestycją.

Nie ulega wątpliwości, że dobrze dobrana kołdra jest podstawą zdrowego i wygodnego snu. Jeśli zastanawiasz się nad tym, która kołdra będzie dla Ciebie odpowiednia, warto rozważyć właśnie zakup kołdry 4 pory roku. Tego rodzaju kołdry posiadają szczególne właściwości, dlatego gwarantują efektywny sen. Niektóre modele są polecane dla alergików ze względu na swoje właściwości antyroztoczowe. Do wyboru są kołdry 4 pory roku w różnych rozmiarach - zarówno dla jednej, jak i dwóch osób. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz kołdry do łóżka dwuosobowego, czy jednosobowego, znajdziesz je właśnie w naszej ofercie!

Dlaczego wybór odpowiedniej kołdry jest ważny?

Sen, który jest spokojny i efektywny, jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. To dlatego musimy się do niego odpowiednio przygotować. Jednym z najważniejszych aspektów jest zakup odpowiedniej kołdry. Dobra jakościowo kołdra 4 pory roku będzie utrzymywać najlepszą temperaturę dla użytkownika. Nie warto w tym przypadku kierować się jedynie ceną. Wysokiej jakości kołdra kosztuje nieco więcej, jednak jest to przecież inwestycja w nasze zdrowie. Nie możemy na niej oszczędzać.

Jeśli nie mamy miejsca na przechowywanie grubych zimowych posłań oraz cienkich letnich kocy, można rozważyć zakup kołdry całorocznej. To specjalnie zaprojektowany rodzaj nocnego okrycia, który składa się z dwóch części. Można ich używać zarówno razem, jak i osobno. Do wyboru jest wiele kołder 4 pory roku, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup, aby okrycie stuprocentowo spełniało nasze oczekiwania.

Jaką kołdrę 4 pory roku wybrać?

Przede wszystkim zwracamy uwagę na metodę szycia oraz wykończenia kołdry. Niegdyś stosowano bardzo proste rozwiązanie, które polegało na łączeniu dwóch prostokątnych elementów materiału oraz wypełnieniu ich zawartości pierzem. Szybko jednak okazało się, że wsyp się przemieszczał i zbijał, przez co zmniejszał się komfort użytkowania pościeli. Cenieni producenci opracowali innowacyjne metody, które pozwoliły na uniknięcie tego rodzaju problemów. Obecnie można znaleźć kołdry szyte kaskadowo lub we wzory. Pierwszy rodzaj kołder 4 pory roku to produkt, który posiada klasyczne obszycie oraz nici prowadzone wzdłuż i w szerz materiału. Wypełnienie jest stabilne i nie przemieszcza się. Użytkownik ma zagwarantowane utrzymanie jednakowej temperatury na całej szerokości kołdry. Nie ulega wątpliwości, że wpływa to na zwiększony komfort podczas snu. Im mniejsza kwadraty na pościeli, tym dłużej będzie ona służyła.