Expert Snu to miejsce dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości produktów do spania oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi świadczonej przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Expert Snu to również sieć salonów stacjonarnych z materacami do spania w największych miastach w Polsce i nowoczesny sklep internetowy.

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne i innowacyjne materace polskiej produkcji od marki GUENO, która od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością na rynku, a uznanie w branży zdobywa zarówno po stronie konsumentów, jak i partnerów biznesowych. Powstała na przecięciu wieloletniego doświadczenia w branży materacy oraz wykorzystania najnowocześniejszych technologii. Oprócz produktów GUENO, w Expert Snu można także znaleźć materace i łóżka firmy M&K Foam, obecne na rynku od 1992 roku. Jest to marka z tradycją i wieloletnie doświadczenie w przemyśle włókienniczym. Jakość produktów marki M&K foam znajduje od lat potwierdzenie w licznych rankingach sprzedaży i nagrodach konsumenckich.

hand-holding-heart-solid

Expert Snu jako marka

Jako expert od sprzedaży i doradztwa kierujemy naszą ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do potencjalnych partnerów biznesowych, w szczególności do: architektów, projektantów, fizjoterapeutów i dekoratorów wnętrz. Marka Expert Snu to sklep internetowy expertsnu.pl, 11 salonów stacjonarnych w 9 miastach Polski. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe. Jesteśmy młodą, dynamiczną polską firmą, która planuje dalszą ekspansję na rynku materacy i kompleksowego wyposażenia sypialni. Jesteśmy na etapie otwierania kolejnych sklepów i nieustannie poszerzamy ofertę sklepu internetowego. Poszukujemy partnerów do współpracy biznesowej typu b2b, którzy pomogą nam poszerzyć sieć dystrybucji i chcieliby polecać nasze produkty swoim klientom.

shield-alt-solid

Dlaczego warto współpracować z Expert Snu?

  • dystrybutor nowoczesnych, wysokiej jakości materacy do spania
  • największy dystrybutor marki GUENO
  • autoryzowany dystrybutor produktów marki M&K foam
  • pomoc i porady eksperta od snu
  • obecność na każdym etapie realizacji zamówienia
  • pełna obsługa posprzedażowa
  • możliwość przeszkolenia
  • darmowa dostawa produktów na terenie Polski przy zamówieniu powyżej 300 zł
  • raty 0%
  • materace, łóżka i stelaże na wymiar

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i jako prawdziwi eksperci zawsze przygotowujemy ofertę ‘szytą na miarę’.

Nasi partnerzy mogą liczyć na pomoc i wsparcie dedykowanego Opiekuna - specjalisty do spraw obsługi partnerów biznesowych.

Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu mailowego: wspolpraca@expertsnu.pl lub telefonicznego +48 530 530 052